Şimdi Ara

Tissot saat hakkında yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
8.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu saati almayı düşünüyorum. Kullananların yorumlarını bekliyorum. Pil durumu nasıl kaç yılda bir değiştirmek gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 28 Mart 2013; 0:54:49 >

• Tissot'un bu modelin de ETA G15.561 makina varmış ve perpetual calender özelliğine sahip bir modelmiş,ayrıntılar için aşağıadaki link'e bakmanızda fayda var.

support.tissot.ch/usersmanual/150-en.pdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valjoux

Tissot'un bu modelin de ETA G15.561 makina varmış ve perpetual calender özelliğine sahip bir modelmiş,ayrıntılar için aşağıadaki link'e bakmanızda fayda var.

support.tissot.ch/usersmanual/150-en.pdf

Tesekkur ederim pdfyi inceledim ancak pil suresi hakkinda pek bir bilgim yok. Bazi arkadaslarim quartz mekanizmaya bu para verilmez diyor, bazilari ise isvicre markasi sonucta diyor. Mekanizmayi arastirmak en mantiklisi sanirim. Cunku olay mekanizmada bitiyor b

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ETA G15.561
    Fakat mekanizmayla ilgili bic bilgi bulamadim. Saat ustadi arkadaslardan yardimlarini beklemekteyim

• Saat,Renata 394(SR939SW)pil ile çalışıyor,pil ömrüde yaklaşık 2 yıl civarında.Makinayla ilgili olarak merak ettiğiniz nedir?
  • Bu arada saatin fiyatı nedir?
  • quote:

Bu arada saatin fiyatı nedir?

850 tl civarı saatin fiyatı. Bu arada bilgiler icin cok tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: beksipeys

quote:

Bu arada saatin fiyatı nedir?

850 tl civarı saatin fiyatı. Bu arada bilgiler icin cok tesekkur ederim

Bu özelliklere sahip bir saat için makul bir fiyat,marka olarak ta kalite olarak ta prestijli İsviçre saatlerinden biri,gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • Ustam kurma kolunun altında helyum valfini andıran bir bölüm var o nedir acaba? Tarih ayarı için mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 1 Nisan 2013; 0:48:18 >
  • Onlar perpetual ayari icinmis

• Bi tanıdığım benim yüzüne bakmayacağım kocaman siyah diesel saate 900 lira vermişti. Kalitesini de az çok bilirsiniz. Sağlam saatler değildirler pek. Ama temiz kullanana yeter tabi.
    Ama Tissot deyince bi durur insan. En azından soyu sopu belli. Saat de çok şık, şimdiden hayırlı olsun derim ben quartz muartz diye canınız sıkılmasın en az 2 sene ömrü var pilinin.
    Hocam tamam kalite, işlevsellik önemli ama saati beğendiyseniz kimsenin lafını dinlemeyin, alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megablaster -- 7 Nisan 2013; 15:50:43 >
  • Saat kralligi SWATCH' un onde gelen markalarindan TISSOT icin bu rakamlar az bile.

SWISS MADE .
  • https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Tissot/T0394171603702/PD

Bu model icin yorumlarinizi alabilirmiyim.Birde resmi TR dis. hangi firmadir acaba?

Verdigim linkteki site ilgincdir amazonla ayni fiyata satiyor.300$
  • quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

Bi tanıdığım benim yüzüne bakmayacağım kocaman siyah diesel saate 900 lira vermişti. Kalitesini de az çok bilirsiniz. Sağlam saatler değildirler pek. Ama temiz kullanana yeter tabi.
    Ama Tissot deyince bi durur insan. En azından soyu sopu belli. Saat de çok şık, şimdiden hayırlı olsun derim ben quartz muartz diye canınız sıkılmasın en az 2 sene ömrü var pilinin.
    Hocam tamam kalite, işlevsellik önemli ama saati beğendiyseniz kimsenin lafını dinlemeyin, alın

arkadaşlar 2 sene ömrü var derken. pil değişimi yapamıyor muyuz ? iki sene sonra pil bittiği zaman bu saati bir daha kullanamayacağımız anlamına mı gelir yani ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tugrul6733

quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

Bi tanıdığım benim yüzüne bakmayacağım kocaman siyah diesel saate 900 lira vermişti. Kalitesini de az çok bilirsiniz. Sağlam saatler değildirler pek. Ama temiz kullanana yeter tabi.

arkadaşlar 2 sene ömrü var derken. pil değişimi yapamıyor muyuz ? iki sene sonra pil bittiği zaman bu saati bir daha kullanamayacağımız anlamına mı gelir yani ?

Hayır kesinlikle. Değiştiriyorsunuz tekrar kullanıyorsunuz öyle bir şey olsaydı kimse saat almazdı

• quote:

Orijinalden alıntı: beksipeys

Bu saati almayı düşünüyorum. Kullananların yorumlarını bekliyorum. Pil durumu nasıl kaç yılda bir değiştirmek gerekiyor?

Merhaba hocam bende klasik saat bakıyorumda öncelikle hayırlı olsun 3 sene geçti ama öncelikle saatin modelini öğrenebilir miyim?

Tissot markadan memnun musunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.