Şimdi Ara

Tişikkirlir TÜRKcell 3 saatliğine 1GB İNTERNET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
3.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda bukadar sevindiğini hatırlamıyorum. TÜRKSELİ SALLA kazan gampanyasından bip bilmem şeysinin ek olarak 3saatliğine 1 çikotayt internet verdi. Yani bu internet okadar fazla gelecekki ne yapacağımı nereye harcayacağımı bilemem yani ülkenin %99 sanki ben kullanıyorum kimseye bişey kalmazmış gibi hissettim sanki birilerinin hakkına giriyorum o yüzden harcayamam yani. Yani o kadar heyecanlıyım ki sanki 11 yaşında ilk şey olmuş gibi heycanlıyım yani kelebekler uçuşuyor garnımda. Bilakis şeye konmuş gelebek gibiyim okadar mutlu okadar şen. Bu yazıyı yazarken harcadığım enerji miktarı ile verilen internetim megataytşarını hesapla al sana teorem.

Salla Kazan kampanyasindan kazandiginiz 3 saatlik 1 GB hediyenizi kullanmaya baslayabilirsiniz. Paketinizi 07.12.2019 15:34 tarihine kadar kullanabilirsiniz. B002

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• haftalık oldu saatlik..neden çünkü ekonomi kötü..tüm firmalar kısmaya başladı kampanyaları..enpara bile kuşa döndü..
  • Alma kardesim hediyeyi sallama sende diğer operatörler bunuda vermiyor versede zaten çekmiyor. Bana böyle çıktığında YouTube premium da video indiriyorum Google playda guncelleme yapıyorum . Yetiyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankGallagherx -- 7 Aralık 2019; 13:31:14 >
  • Nefes almakta zorlanan birine nefes alma o zaman diyemi tavsiye veriyorsun :) Mikkemmel birisin.

• Bu kadar internet seni bozar dikkat et. Caddede hotspot açta millet torrentten zorno indirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salla kazan da adam gibi hediye kazanmak istiyorsan Black tarifeleri kollarını açtı seni bekliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Nefes almakta zorlanan birine nefes alma o zaman diyemi tavsiye veriyorsun :) Mikkemmel birisin.
    Bu ne saçma benzetme la SS aldım

• Millet memnummuş helal olsun hata bendeymiş. Adamlar boy boy reklam yapıyor öyle hediyeler böyle GB falan 3saatlik 1gb internet. Gayet iyiymiş aslında umarım 10dklık 100mb falan olur inş amin.

• Gncde catlat kazanla her hafta artik 3saat 1 veriyor neti olmayanin isine yarar.

Salla kazandan bana saatlik paket cikinca genelde bip dk da veriyor. Bu hafta 1gb haftalik verdi.

• Vodafone çakması Turkcell

Vodafone ye öZeniyor

• Yukledigin kadar kazanda 40 tl kazandim ayrica bi salla kazan hakki daha verdj onu yapincada 250 dk + 2 gb verdj
    Normal salla kazanda pek hediye vermiyo dogru ama yukleme yaptiktan sonra kazandiryo biseler

• Turkcellde 30 gb internetimin 25'i yanıyor çekmediği için, o yüzden hediyelerle pek bir işim olmuyor. Ama bir ara alıyordum her hafta aylık 5 gb veriyordu bana. Şimdi siz diyince tekrar yapayım dedim 1TL^'ye 1 GB verdi şaka gibi
  • Bunun bir tık ötesi yarım saatlik bir saatlik internet. Bu memnuniyetle onu vermeye başlarlar ondan da memnun kalırsınız artık.
  • bunu okudum salladım haftalık 4 gb verdi , o kadar da kötülemeye gerek yok bence. vermese vermezler yani, salla kazan sayesinde abone olan biri olduğunu düşünmüyorum. yani bu hediyeyi vermek turkcelle bir şey kazandırmıyor.
  • 5 şubatta taahhüdüm bitiyor bi daha Turkcell kullanırsam resmen rezilleşti. önceden ayda 3 gb net hediye gelirdi toplamda şimdi konu sahibi arkadaşın dediği gibi 3 saatlık 12 saatlik gibi komik süreler için geliyor
  • Vodafoneda 1 sene çark çevirdim 100mb internet bile alamadım.
    Benim için fazlasıyla yeterli salla kazan.
    Ayrıca biptende kovalıyoruz arada birşeyler yetiyor.
  • Bugün itibari ile turk telekoma geçtim, 3gb 500dk ya 36tl veriyordum turkcellde şimdi Yeni turk telekom tarifem 10gb 750dk 32tl, öneririm ;)
    Tişikkirlir TÜRKcell 3 saatliğine 1GB İNTERNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genius. -- 9 Aralık 2019; 19:5:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genius.

Bugün itibari ile turk telekoma geçtim, 3gb 500dk ya 36tl veriyordum turkcellde şimdi Yeni turk telekom tarifem 10gb 750dk 32tl, öneririm ;)
    Sağolun hocam çekmeyen bir hat benim için son istanbul depreminde de turk telekomun durumunu gördük kalsın size mutluluklar

• Genius. kullanıcısına yanıt
    Aman kalsin çekmiyor benim burda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.