Şimdi Ara

Tirebolu 42 Siyah Çay 1 kg - MİGROS 19,90 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
8.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Wayne

Çaykur Rize Çayı Hediyelik . Bu çay hakkında olumlu yorum var bayağı..Kullananlar öneriyor mu gerçekten..Normalde Lipton Siyah İnci(Şimdi ki adı Extra Dem Sanırım) ve Earl Grey kullanıyorum.Ama liptonlardaki sorun çay 1 saat sonra bozuyor.Doğadan Gizli Bahçeyi denedim ama onda da pek memnun kalmadım.
    Ben normalde Altınbaş'tan memnundum fakat kullananlar da söyler çay acayip tozlu. Bu beni son derece rahatsız etti.

Hediyelik çayı öneriyle aldım. Çok memnun kaldım. Biraz da Early Grey ile karıştırırsanız efsane olur. Tabi seviyorsanız.

Hemşin çayı kullanan arkadaşım da çaydan memnun. Sanırım biraz damak tadına göre değişiyor.
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Marka düşmanlığı yapmıyorum. Tamamen yerli firmalar varken tabiki onları tercih etmek lâzım diyorum sadece. Gidin mesela japonyaya her tarafta kendi üretimleri. Keşke biz de herşeyimiz kendimiz üretebilsek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyuncuh K kullanıcısına yanıt
    Ülkenin yarisindan fazlasının satın alıp tükettiği Çaykur un niçin 600 milyon liradan fazla zarar ettiğini de açıklasanız bir zahmet...biz ülke kalkinsin diye alalım, birileri kalkinsin.. maşallah

• muhalif46 kullanıcısına yanıt
    Çaykur bu çiftçiye destek veriyor.
    Paranı peşin olarak çayı verince kısa sürede alıyorsun ama özel sektör paranı uzun vadede veriyor.
    Çaykura çayını verince didik didik bakar içinde çöp vs hayatta kabul etmez ve insanlar da ona göre temiz toplar ama özel sektöre daha rahat çayını verirsin tabi bu rezil bir çay veriyorsun anlamına da gelmez haksızlık etmeyelim ama çaykura verilen çay daha özenlidir hep çünkü kota uyguluyor ve her gün az çay alıyor.
    Her sene çaylığın bir miktarını kesersin ve devlet sana onun da parasını verir.
    Çaykur demek devlet demek sonuçta. Buradan işi siyasete dönüştürmek yersiz bence.
    He çaykur özelleşse nasıl olur? İllaki kâr etmeye başlar bu sefer ama böyle olunca da halk isyan edecek. Şeker fabrikaları satılınca ne oldu malum. Özelleşmeli mi özelleşmemeli mi bu ayrı bir konu tabi.
    Şahsi fikrim devlet müteşebbislerin önünü açmalı, üretimin bizzat içinde olmamalı, devletin görevi sadece sıkı denetim olmalı. Bu denetim de malesef ülkemizde şu an çok düşük performansta.

• koyuncuh K kullanıcısına yanıt
    adam çaykur neden sürekli zarar ediyor diyor, sen ne anlatıyorsun hocam? arpalık gibi kullanılıp kullanılmadığını biliyor musun mesela? veya yönetimin ne hatalar yaptığını, bundan kar ve zarar edenlerin kimler olduğunu? yoksa özelleştirmeler de usulünce yapılsa güzel olabilirdi.usulünce yapılmayınca sonuç, bakınız şeker fabrikaları.bunların tamamı toplum tarafından hafızaya alındı. yani insanları kandırmak artık çok kolay değil. iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 10 Aralık 2019; 14:29:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.