Şimdi Ara

Tirebolu 42 Siyah Çay 1 kg - MİGROS 19,90 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
8.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vakti olmayan aynı fiyata trenyoldan alabilir.madamecocodan bişey ekerse kargo bedava
  • Bu marka nasıldır acaba..
    Neşe çay çok güzel ama o da her yerde bulunmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

Bu çay meşhur 42 numaralı çay değil. Özel olan..
    Çaykur olması gerekir..
    Orjinali bu

Alıntıları Göster
    Bu çaydan aldım daha önce mavi paket çaykur Tirebolu olandan miaafirlere rezil oldum resmen. Abdest suyu gibi çay içtiler. 19 tl’lik Tirebolu çok daha iyi. Fabrikasını da gezip görmüş seneler önce almıştım. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz güzel çay.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

Bu çaydan aldım daha önce mavi paket çaykur Tirebolu olandan miaafirlere rezil oldum resmen. Abdest suyu gibi çay içtiler. 19 tl’lik Tirebolu çok daha iyi. Fabrikasını da gezip görmüş seneler önce almıştım. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz güzel çay.

Alıntıları Göster
    İyi çaydır aslında. Zevkler tartışılır ayrıca demleme işi de önemli..

• mavisi pahali ama en iyi caylardan biri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tirebolu ve hediyelik olanı bulmak zor her markette olmuyor çaykurun internet sitesinden satışı olması lazım oradan alınabilir.
  • Mavi olan bim'e gelmişti bikaç sene önce.
    Burdaki tavsiyelere uyup almıştım ama bir daha alacak kadar tat bırakmadı açıkçası.

Benim formül: 1 kg Çaykur Filiz + 1 kg Doğadan gizli bahçe + 500gr Lipton earl grey
    Gayet de güzel oluyor tavsiye ederim.

• mavi olanin tadini bekleyenler hayal kirikligina ugrayabilir, ben hic begenmedim 1kg olani
  • Bunlarda cay mi be alicaksin 1 kilo kacak cay bak cay nasil oluyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığınız çayların son kullanma tarihi yeni olmamalıdır. Paketlenme tarihi en az 6ay üzeri olmalıdır. Paketlenme tarihi eski olmasına dikkat edin. P.T. yeni ise çayı stoklayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATSIZ -- 27 Kasım 2019; 10:7:3 >
  • ie36 kullanıcısına yanıt
    Hocam trendyolda göremedim ama zahmet olmazsa link alabilir miyim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mavi çaykur kutu çayın basit çaylardan çok farkı yok. Sadece acıma zamanı daha uzun gibi. Altınbaş çayı da sanki kaçak çay karıştırılmış aşırı zehir gibi oluyor. Sanırım çaykurun en iyisi hediyelik rize çayı. Bir kez deneyebildim daha da bulamadım.Bu da ucuza bulunamıyor. Forumda kullanan arkadaşlar İkiçay Kızıl büyü'yü öneriyor. Lakin bu çay da sadece kendi sitesinde ve 150 TL üzeri kargo bedava. Bu güne kadar şu çay gerçekten süper diyeceğim bir çaya rastlamadım. Kızıl büyüyü de deneyemediğim için birşey söyleyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 26 Kasım 2019; 23:35:39 >
  • Tirebolu 42 çayı güzeldir, Tirebolu 42 mayıs çayı daha da güzeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: x2y

caykur altınbaş en iyisidir.
    çaykur hemşin çayı en iyisidir
  • Çaykur Rize Çayı Hediyelik . Bu çay hakkında olumlu yorum var bayağı..Kullananlar öneriyor mu gerçekten..Normalde Lipton Siyah İnci(Şimdi ki adı Extra Dem Sanırım) ve Earl Grey kullanıyorum.Ama liptonlardaki sorun çay 1 saat sonra bozuyor.Doğadan Gizli Bahçeyi denedim ama onda da pek memnun kalmadım.
  • ie36 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler yazdıktan sonra bulup aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hediyelik güzel deniyor da fiyatı da güzel..Migrostaki tirebolu çayı başka markette görmüştüm 32.90 dı.Gerçek tirebolu olmadığını bilerek migtostan aldım.Bu fiyata yerli çay yok denemekten zarar gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obsesoz -- 27 Kasım 2019; 16:40:52 >
  • Çaykur bozdu eskisi gibi çıkmıyor. Milleti manipüle etmeyin.
    Çaykurun bulabileceğiniz en iyi çayı Altınbaş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.