Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.267
Cevap
199
Favori
527.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün önerebilir misiniz? Sakalı sıfır almasına gerek yok, sadece kısaltsın yeter ve de fişe takılı iken de kullanılabilecek bir ürün.

• TeKNoYDN kullanıcısına yanıt

Ben Braun kullanıyorum. Ama tıraş başlığı köreldi. 3 yıldır haftada 1 kullanıyorum..

https://www.youtube.com/watch?v=7X0IEzwrWck&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Powertec tr 558 kullanıyorum. Çok para vermeye gerek yok 79 a almıştım. Saç sakal 4 başlığı var. Başlıklsız sıfıra yakın alıyor. Sakal bıyık ense favori düzeltme için bitirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alex.mahoneee A kullanıcısına yanıt
    Braunun saç kesme ayar aparatını taktıktan sonra (3-4-5 vb numara kesim için) bir bölgeyi düzgün alması için en az 5 defa geçmek gerekiyor.
    Aparatsız sakal kesmek için fena değil.

• bu güzelmiş aslında hocam. bunun pili lityum mu nikel mi hocam. kaç saatte tam şarj oluyor.

Hocam akşamdan bırakıyorum, sabah alıyorum. 6-8 saat arası şarj oluyor. Fişe takılı traş olabilmesi en büyük artısı yarım kalmıyor işim. Ama lityum mu nikel mi dikkat etmedim açıkcası.

• şimdi videolardan baktım lityummuş hocam. bunu alacağım umarım aldığım ürüne başlıklarını takınca sürtme vs olmaz. bazıları öyle oluyormuş.

Hocam ben aldığım ilk üründe çekme yaşadım garantiye gönderdim başlığı yenileyip gönderdiler. 15 20 TL kargo çıkmıştı. Ama gerçekten çok memnunum. Daha önce philips ve braun kullandım ve onlara o kadar para verdiğime pişmanım. Ama o dönemlerde bu marka yoktu piyasada.

• Kzltn043 kullanıcısına yanıt

Madem günlük traş olacaksınız biraz bütçe imkanı varsa iyi birşey alın mesela panasonic, en az 10 sene gider

• 1 aydır kullandığım, döner başlıklı Philips S6650/48 hakkında biraz bilgi vereyim. Daha önce düz başlıklı Panasonic ES-LV65-S803 kullanıyordum fakat çene ve boyun bölgesinde bazı kılları alamadığı için yeni ürün arayışına yönelmiştim. Biraz araştırdıktan sonra philips'in yazdığım modelinde karar kıldım.

Ürün genel olarak oldukça iyi. Önce 5 kez köpükle sonra da 5 kez kuru şekilde tıraş oldum. Kuru halde bariz daha iyi. Islak halde çekiş gücü azalıyor.

Panasonic'in alamadığı düzensiz kılları daha iyi alıyor. Bazı kılların üzerinden tekrar tekrar geçmek zorunda kalıyorum fakat sonunda almış oluyor. Panasonic ne yaparsam yapayım bazı kılları alamıyordu.

Aynı yeri ne kadar fazla tıraş etmeye çalışsanız da tahriş etmiyor ve uzun kullanımda ısınmıyor. Sakal uzunsa bir miktar çekme yapabiliyor. Panasonic'te tahriş olabiliyordu.

Sıfıra yakın bir tıraş imkanı sunuyor. Fakat Panasonic kadar bu konuda başarılı değil. Panasonic sanki jiletle alınmış gibi kısa bırakıyordu.

1-1.5 saat arası şarj olup 1 saat kadar kullanım süresi var. Şarjdayken çalıştırılamıyor. Temizlemesi düz başlıklılara göre çok daha kolay. Sesi çok yüksek değil, tolere edilebilir düzeyde. Panasonic'te çok yüksek ses çıkıyordu.

Beğenmediğim kısmı ise favori düzeltici parçası. 3 başlıklı ana parçayı çıkarıp takmak gerekiyor, yani pek pratik değil. Sesi yüksek çıkıyor ve kılı alış gücü çok iyi değil. Panasonic'in favori düzelticisi 10 numaraydı. Bunun dışında beğenmediğim bir özelliği yok şimdilik.

Özet olarak çenede, boyunda vs düzensiz kılları olanların veya düz başlıklılardan istediği verimi alamayanların yönelebileceği başarılı bir ürün olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeops -- 17 Ekim 2021; 16:43:59 >

• Sakal tıraşı için ne önerirsiniz uygun fiyatlı? Sert değil sakallarım.

• Selamlar, Hayırlı Kandiller Herkese;

Makine alma arifesindeyim, seçimlerimi 3e indirdim;

3 makinede yakın fiyatta, öncelikle MGK ve BT serileri arasında ne fark var? Anladığım kadarı ile MGK hem saç hem sakal için BT sadece sakal için. BT nin daha fazla uzunluk ayarı var. Onun dışında pek fark yok.

Birde bu model numaraları bildiğimiz şekilde yükseldikçe daha yeni ve iyi model oldukları anlamına mı geliyor her zaman?

Benim gönlüm BT 5265 den yana ama değerli fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

• Sakal icin tras makinasi onerisi bekliyorum.
    2 gunde 1 jiletle tras olmaktan usandım.( kasinti ve kizariklik yapiyor)
    Calistigim fabrika sakal yasak maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş 11.11 olur, önümüzdeki süper muteşem vs. Cuma olur. Yok mudur kaliteli saç tıraş makinesi kampanyası.

• fujigef F kullanıcısına yanıt

Bizimkilerde kırıldı piyasada hem tarak yok hemde istenen fiyatlar 70 80 tl. Şaka gibi.

• Yok bişey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeops kullanıcısına yanıt

Yeni gördüm sorunuzu. Geç bir cevap olacak ama Bendeki Philips, xiaomiden daha güçlü gibi. O nedenle Philips, boyun altindaki ters kılları almakta daha başarılı.

@yeops

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksph -- 7 Aralık 2021; 10:24:40 >
  • yeops kullanıcısına yanıt

Hocam, foruma uzun süredir girmemiştim, yeni girdim, eski sayfalari simdi okuyorum. Bendeki Philips 1000 serisi boyun altindaki sorunlu bolgelerde başarılı. 3000 serisi motorunun daha güçlü olma ihtimali var, lityum pilli, muhtemelen ters çıkan killarda o da başarılı olacaktir. Bir süredir 6 aydir yaprak jilet geleneksel tirasa geçiş yaptim, o nedenle elektrikli makinelerimi pek kullanmıyorum.

@yeops

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.