Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.256
Cevap
198
Favori
526.221
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saç için önereceğiniz maksimum 150-200 TL'ye kadar bir makine var mı arkadaşlar? Mümkünse kablolu. 0, 3 ve 5 numara tarağı olsun yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedwave -- 26 Mayıs 2020; 16:48:14 >
  • FurkanSen kullanıcısına yanıt
    Stubby de şarj bitince kablo bağlayıp kullanamıyorsun. En az 5 dakika pilin şarj olması lazım sakalı bitirebilmek için. Pil azaldığında cihaz can çekişe çekişe kapanıyor. Pek önermem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • premier phc 81

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar powertec TR-150 şarj bitince fişte iken çalışıyor mu? sinek kaydı yapan cıhaz

https://www.hepsiburada.com/powertec-tr-150-sarjli-sakal-tras-makinesi-p-HBV00000KNKY6
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

arkadaşlar powertec TR-150 şarj bitince fişte iken çalışıyor mu? sinek kaydı yapan cıhaz

https://www.hepsiburada.com/powertec-tr-150-sarjli-sakal-tras-makinesi-p-HBV00000KNKY6
    Şarj Esnasında Cihazı Kapalı Tutunuz dediğine göre uygun değil gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21musa21

Bu forumda powertec 658 çok abartılıyor bizde o gazla aldık ama aman aman değil hani
    2 sene önce moser t-cut istedi yiğenim.350 lira civarı para bayıldık.o zamanlar sıfıra yakın kesen makine pek yoktu

powertec tr-1058 veya tr-658,i görünce ah ah dedim sen niye daha önce piyasaya çıkmadın :)) verdiğimiz para içimize oturdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 26 Mayıs 2020; 22:28:9 >
  • Jiletle olmus gibi bir makine ariyorum fiyat problem degil ne onerirsiniz? Sakallarim gur ve sık yapida.. sinek kaydi yapmasi sart...tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakalları hergün keseceksen hiçbir makine jilet gibi sünekkaydı almıyor, fakat 2 veya en fazla 3 günde bir keseceksen philipsin 3 döner bıçaklı modelleri var onların tamamı sinekkaydı yapıyor. Braunlar da da düz yatay bıçaklı makineleri günlük traşı sinekkaydıdan az uzun kesiyor. Yani günlük traş oluyorsan braun alıp yola devam, 2 güne birse philips.

Hergün sinekkaydı traş istiyorum dersen de,
    Gilette in braun makineli bir takımı var fusion bilmemne... onu alacaksın, uzunken makinasıyla; kısayken jiletiyle keseceksin.
    Umarım yardımcı olmuşumdur. 👋

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Wahl'ın silindir makinesi var fiyatı 1000 civarında, tam sıfır yapan bir cihaz

• https://www.youtube.com/watch?v=cnVShB9lSkM

Remington hc5035 color cut incelemesi var arkadaşlar.. 9 taraklı, merak edenler bakabilir.
  • Herkes mi saç sakal kesmeyi biliyor yahu ? Ben cesaret edemedim bir makine almaya hala... Her hafta berbere giderdim normalde, şimdi Pirlo gibi geziyorum evde.
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    powertec 1058 aldım, 2 kez tıraş oldum gayet güzel. Tıraş olalı yarım gün civarı olmuş kadar kısaltıyor. Bozulmazsa gayet güzel makine. Alacaklara tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Herkes mi saç sakal kesmeyi biliyor yahu ? Ben cesaret edemedim bir makine almaya hala... Her hafta berbere giderdim normalde, şimdi Pirlo gibi geziyorum evde.
    zamanla alışıyorsun keyifli oluyor ama berbere bile gitmek istemezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buchholz rölesi

powertec 1058 aldım, 2 kez tıraş oldum gayet güzel. Tıraş olalı yarım gün civarı olmuş kadar kısaltıyor. Bozulmazsa gayet güzel makine. Alacaklara tavsiye ederim.
    güle güle kullan benimki 658
  • Bu fiyatlar nedir? 2 sene önce 119 liraya (çek falan da değil direkt 119 TL) Braun 3 3010bt aldım. Şimdi fiyatı 450 500 olmuş. Benim gelirim 2 senede 3 katına çıkmadı.

Resmen yatırım tavsiyesiymiş. Millet altın alır sen ram, ekran kartı, traş makinesi al 2 sene sonra altın gibi değerlenir.
  • Arkadaşlar saçların üstünü eğer uzunsa saçımız çok numarası büyük tarakla üstünden geçiyor musunuz yoksa orayı sadece makasla mı kısaltıyorsunuz?
  • Arkadaşlar makine tavsiyesi istiyorum sizlerden. Saçımı 3-5 numara yaparım. Memurum haftada 2 kere sakalımı 0 yapsın, kulak, burun tüylerini iyi alsın yeter. Bütçe 200-300 TL. Tavsiyeniz olur mu ? Goldmaster Matrix 8101 nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 27 Mayıs 2020; 19:45:19 >
  • gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Moser 1400 150-200 arası idi, şimdi 800-2000 arası.
    Fırsatçılara yazıklar olsun.
    200 TL ise, sat 300 razıyım 2bin ne kardeşim.
  • DukeMew D kullanıcısına yanıt
    Philips ve Braun dışında bir marka alma sakal için. Öyle garip fason markalarda tıraş zulme dönüşür. Tabi 100 liralık traş makineleri 500 lira olmuş siz de haklısınız.
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.