Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.256
Cevap
198
Favori
526.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinan kozan42

Banada lazım hocam vücut tıraş makinası.önerileriniz var mı? Ben baktım ama bi öneri bulamadım
    658 küçük makine eline tam oturuyor her işi yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan kozan42

Banada lazım hocam vücut tıraş makinası.önerileriniz var mı? Ben baktım ama bi öneri bulamadım
    yok hocam maalesef uygun bir şey bulamadım. benim aradığım pilli küçük olanlardan değil bu arada güçlü şarjlı vücudu kanatmayacak bir şey arıyoruz daha doğrusu. Çünkü hassas bölgeleri de tıraş edecek banyoda.
  • Keysiey K kullanıcısına yanıt
    premier phc 81 var ama piyasadaki yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muxo kullanıcısına yanıt
    peki yine şu an sitede görünen (250tl) fiyattan mi olacak acaba?

• oguzhandroid O kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/premier-phc-81-tiras-makinesi-P424909439?utm_campaign=cimri_genel&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc

• Remington HC5018 saç kesiminde denedim. 5W olmasına rağmen hiç takılma olmadan kestim. (saçlarım gür ve sert) Eğer çok uzun ve sert değilse iş görüyor

• muxo kullanıcısına yanıt
    En az 320-330 ile gelir. Ama yine de yeni gelenlerden almak daha iyi.
  • Arkadaşlar dikkatli olun. Zamanında bu şekilde çok dolandırıldım.

• 30 Euro gibi bir maliyeti varmış bu modelin. TLye göre 220TL yapar. Resmi distribütör oldukları için çok koymayacaklarını düşünüyorum. Zaten gerçek fiyattan koyarlarsa ortalıkta 1000 liraya satmaya çalışan çakalların bir yerlerinde patlar makineleri. Bence 1 ay bekleyin. Çin malı çöplerden almak yerine bundan alın. Benim şahsi tahminim 300 TL bandında olacagı yönünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 26 Mayıs 2020; 0:3:12 >
  • Bu forumda powertec 658 çok abartılıyor bizde o gazla aldık ama aman aman değil hani

• quote:

Orijinalden alıntı: 21musa21

Bu forumda powertec 658 çok abartılıyor bizde o gazla aldık ama aman aman değil hani
    herkesin kullanım amacı farklı ne amaçla aldın da beğenmedğin yönleri neler
  • erayerinc E kullanıcısına yanıt
    Dostum 1 senedir bunun 14 başlıklısını kullanıyorum aşırı mennunum şiddetle tavsiye ederim ben geçen sene 300 tl ye almıştım hatta enişteme de aldım aynısından hediye çok memnun oda şimdi fiyatlar uçmuş tabi saç olsun sakal olsun vücut temizliği olsun fiyatını hakediyor valla

• quote:

Orijinalden alıntı: sebastiansyzmanski

Dostum 1 senedir bunun 14 başlıklısını kullanıyorum aşırı mennunum şiddetle tavsiye ederim ben geçen sene 300 tl ye almıştım hatta enişteme de aldım aynısından hediye çok memnun oda şimdi fiyatlar uçmuş tabi saç olsun sakal olsun vücut temizliği olsun fiyatını hakediyor valla
    Hocam hangi modelinden bahsediyorsunuz tam olarak. Model numarası veya link verirseniz bende bakmak isterim o modele.

• Silpius kullanıcısına yanıt
    BABYLISS'den memnun kaldınız mı? Bende aynısını almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginsen10

herkesin kullanım amacı farklı ne amaçla aldın da beğenmedğin yönleri neler

Alıntıları Göster
    Sakal için aldım devir hızı yüksek ama bıçaklarını beğenmedim hem tahriş ediyor cildi hemde güzel almıyor sakalı... günlük yada iki günlük sakal trasi yapan biri için iyi almıyor ama haftalık yapan için sıkıntı yok yani ben daha sıfıra yakın almasını beklerdim forumda bu kadar methedildikten sonra..

Philips 7000 Serisi MG7720/15 Multigroom 14 in 1 Erkek Bakım Kitihttps://www.hepsiburada.com/philips-7000-serisi-mg7720-15-multigroom-14-in-1-erkek-bakim-kiti-p-HBV000007UYMR?magaza=Ada Teknoloji

Bu modeli kardeşim tabi şimdi fırsatçılık olarak fiyatlar baya uçmuş maşallah ama makine gayet güzel vücut başlıkları olsun sakal , saç olsun gayet iyi burun ve kulak tüylerini alma başlığıda var içerisinde

• quote:

Orijinalden alıntı: sebastiansyzmanski

Philips 7000 Serisi MG7720/15 Multigroom 14 in 1 Erkek Bakım Kitihttps://www.hepsiburada.com/philips-7000-serisi-mg7720-15-multigroom-14-in-1-erkek-bakim-kiti-p-HBV000007UYMR?magaza=Ada Teknoloji

Bu modeli kardeşim tabi şimdi fırsatçılık olarak fiyatlar baya uçmuş maşallah ama makine gayet güzel vücut başlıkları olsun sakal , saç olsun gayet iyi burun ve kulak tüylerini alma başlığıda var içerisinde
    Bende bunun 5000 serisinin 9un 1 olanını aldım 249TL'ye yarın gelir heralde bekliyorum. Kullandıktan sonra deneyimlerimi paylaşırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben yanlış anlamışım Braun 14lüsünü kullanıyorsunuz sandım. Bu model sanırım Philips sitesinde ara ara stok giriyormuş. Onu takip ediyorum. Saç için kullandınız mı? Takılma, çekme vs yapıyor mu?
  • Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

Beyler yukarıdaki model gibi makina bakıyorum. Çoğunlukla sakal için kullanacağım.

Aradığım kriterler;

- Ayar başlığı(tarağı) üzerinde olan. Kesme ölçüsünü parmakla döndürerek ayarlanabilen.
    - Sarjı bittiğinde kablolu kullanıma imkanı olan
    - Dayanıklı uzun ömürlü

Fakir Stubby ucuz ama 1 yıla gelmeden bazı müşterilerin cihazlaro bozuklmuş o sebeple başka modellere bakıyorum. Bütçe 350 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanSen -- 26 Mayıs 2020; 16:14:36 >
    Kendimde ara sıra yanlardan almk için kullanıyorum ancak babamın saçını iki üç kere kestim gram çekme vb yok babam anlar makinelerden eskiden moser alırdı hep saçımızı keserdi küçükken 😊 çok beğendi makineyi valla

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.