Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: konsar Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
5.268
Cevap
199
Favori
527.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Goldmaster kullanıyorum memnunum bu cihazında kötü olacağını düşünmüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sinan kozan42 S kullanıcısına yanıt
    Sizdeki hangi model hocam kirli ve saçı 3 veya 5 numaraya vurabılıyozmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Bende ki fortis hocam.saç ve sakal için uygun.burada kullanan arkadaşlar da var onlarda memnun.matix de daha fazla aparat var ama sac için çeşit az.kullanim alanınıza hangisi hitap ediyorsa onu alabilirsiniz.goldmaster fena bir marka değil ürünleri güzel

• oOoSöNMeZoOoO kullanıcısına yanıt
    normalde ederi ancak 75 liradır.

• sakal için powertec 658 çok iyi makine. bende epey kararsız kaldım ama sakallar iyice uzayınca almak zorunda kaldım. gerçekten sakal tıraşı için 10 numara bir ürün.
  • lord3 kullanıcısına yanıt
    Hocam saçta nasıl peki ben saçı fazla şekilli şukulu kesmem direk 3 veya 5 sakalıda kirli sizce uygunmu powertec kirli icin

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    PowerDex 4500

• Merhaba, fiyatlarını bir kenara bırakırsak bu iki üründen hangisini tercih edersiniz? Neden?
    https://www.epey.com/tiras-makinesi/karsilastir/95789-548294/philips-multigroom-7720-15_braun-mgk-7220/
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Hocam saçta nasıl peki ben saçı fazla şekilli şukulu kesmem direk 3 veya 5 sakalıda kirli sizce uygunmu powertec kirli icin
    hocam kirli için gayet uygun. benim sakallarım epey papaz oldu karantinada ben direkt taraksız girdim. jiletle tıraş olursunuz da 2 gün sonra sakalınız çıkar ya taraksız öyle. ama taraklarla daha kirli bırakabilirsiniz. saçlarda kullanmadım kullanılacağını da sanmıyorum, almadan önce bende baya araştırdım ne olur diye, ama epey kısa keser saçı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord3

sakal için powertec 658 çok iyi makine. bende epey kararsız kaldım ama sakallar iyice uzayınca almak zorunda kaldım. gerçekten sakal tıraşı için 10 numara bir ürün.
    ben de aldım güzel makine kaliteli alet
  • oguzhandroid O kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de böyle bir şey arıyorum. Moser in kablolusu tam istediğim gibi ama fiyatları çok artmış.

• philips su geçirmez diye aldim su geçirdi diye mala bağladı götürdüm bütün kasayı değiştirmişler su altında kullanmıyorum artık

• Andis'i biri durdursun aldı başını gidiyor. 300-320TL olmuş.
  • Vücut tıraşı için makine arıyorum arkadaşlar bir hastamız fiziksel engeli var biraz banyo temizliğini yapacak jilet kullanması çok zorluyor
  • Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    15W kablolu cihaz var mı?

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    moser'in Türkiye resmi distribütorü fonex kozmetik'tir. mail attım 6. ayda stoklara gelecek dediler. çakal sitelere para kaptırmaktansa 1 ay beklemek en iyisi
    https://www.fonexkozmetik.com/moser-1400-0278-profesyonel-sac-kesme-makinesi-162

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 25 Mayıs 2020; 18:28:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Nikula star in sıfır alma durumu nasıl?
    Çok iyi 658 den daha iyi

• aeffes kullanıcısına yanıt
    Banada lazım hocam vücut tıraş makinası.önerileriniz var mı? Ben baktım ama bi öneri bulamadım

• 658 kullanan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

658 kullanan varmi
    658 den memnunum küçük eline tam oturuyor
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.