Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.267
Cevap
199
Favori
527.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mgk 7715 stokta fakat 7720 stok gelmedi sanırsam bir arkadaş sormuş aralarında çok fark yok sanki sadece hassas traş aparatı ve çanta eksiği var
  • uslan_maz U kullanıcısına yanıt
    çok fark yok sanki sadece hassas traş aparatı ve çanta eksiği var
  • sunta_16 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar eyvallah bilgilendirme yapıyorsunuz ama konu favorilerde ekli, mesaj gelince bildirim geliyor sürekli. Konuya bakıyorum yeni ürün mü paylaşıldı diye, satın alınan ürünler hakkında muhabbet dönüyor sürekli. Lütfen traş makineleri hakkında bilgilendirmelerinizi aldığınız makinelerin başlığı altına yazın, hem forum daha düzenli olur hem de takipte olan kişiler boşuna konuya girmemiş olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gunners49 kullanıcısına yanıt
    Yıkamayın. Kullanım kılavuzunu okuyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Enseyi oldukça iyi alıyor ama sırf ense için kullanılan küçük bıçaklı makineler kadar alamıyor olabilir. Karşılaştırma şansım olmadığı için yanıltmak istemem; berberler bile ense için özel küçük bıçaklı makine kullanıyor sonuçta. Fortis daha çok saç tıraş makinesi ama ben tıraşından genel olarak çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Alıntıları Göster
    Merhaba. Fortis siparişim yeni ulaştı. Kullanım kılavuzunda yağı nereye ekleyeceğimi anlayamadım. İlk kullanımdan önce yağı nereye sürmek gerekiyor?

• yengeçf Y kullanıcısına yanıt
    Genelde bıçakların üzerine birkaç damla damlatıp calistirilar berberde gene bıçak üzerinedir diye düşünüyorum ancak isterseniz garantiye almak için bir aratın youtube da

• Maalesef. YouTube veya webde bulamadım :(

• Philips internet mağazasından Mg5716 modelini aldım. Piyasaya göre uygundu fiyatı. Umarım üründen memnun kalırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Bence tıraşa 60 Lira ödüyor gibi geldi.
    Doğru anlamışsın.
    Makine başlığına yazınca insanlar yanlış anlıyor sanırım.
    Berber ve kuaförlere sitemimdi.
  • Alfredo kullanıcısına yanıt
    Bende berberime kızdım makina aldım elime kestircem saçlarımı , 30 lira nedir ya pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: sunta_16

çok fark yok sanki sadece hassas traş aparatı ve çanta eksiği var
    mg7715'de de taşıma çantası çıkıyor.

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Çanta filan çıkmıyor. Dandik bir Bez çıkıyor içinden.

• Ürün geldi elektrik ile kablolu kullandım
    Eşim üzerimde denedi

Çok güzel kesiyor tavsiye ederim
    Saç çekme kesinlikle yok

Ürün kaliteli hissi veriyor , üzerinde moser ürünlerinin üretildiği yer diye bir logo var . Wahl için

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

• speedman kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun watsonsdan aldiniz galiba 189 lira miydi?
    Kablosuz kullanim kimi yerde 40 dk kimi yerde 60 dk yaziyor. Sizin makinede kac dk

• quote:

Orijinalden alıntı: caracas39

Hayirli olsun watsonsdan aldiniz galiba 189 lira miydi?
    Kablosuz kullanim kimi yerde 40 dk kimi yerde 60 dk yaziyor. Sizin makinede kac dk
    evet ben stok bittikten epey sonra pazartesi günü ayın 18 inde gece sahurda bi bakayım belki stok vardır diye girdim gece 4,30 da 1 tane görünüyordu öyle aldım.

gelir gelmez traş oldum prizde kullandım hocam , şimdi şarj oluyor.
  • speedman kullanıcısına yanıt
    Kablosuz kullanim suresi ve sakal kesimi konusunda bilgilendirme rica etsem musait olunca? Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caracas39 -- 23 Mayıs 2020; 18:4:5 >
  • caracas39 C kullanıcısına yanıt
    Yazarım teşekkürler

• Wahl Color Pro Cordless almıştım , bugün 2. kez kestim saçlarımı . Şarjı iyi gidiyor . başlıkları iyi 5 numara ile komple oluyorum . ense 4 yapıyorum . kulaklarıda kulak başlığı ile . valla alıştım sadece dökülen saçları toparlamak biraz zaman istiyor . onun dışında bir sıkıntı yok maşallah . normal berbere artık gitmem sanmıyorum .

edit : unutmuşum yazmayı , başlıkları takıp çıkarken dikkat etmek gerekiyor tırnakları kırılabilir . makinada vidalı olan yerde kırılabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 23 Mayıs 2020; 20:29:54 >
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.