Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ysn_85 , neronidas , lokks Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
5.263
Cevap
199
Favori
526.824
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam geçen yıl aldığım HC5440 ı kayıt ettim garanti uzatıldı filan yazmadı sizin yazıyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 583534 5 kullanıcısına yanıt
    Evet bu cihazların dezavantajı da bu malesef. 4mm ile taraksız kesim (0,5 veya 0,6 artık her neyse) bu ikisi arası tarağı veya ayarı yok.
    Bu açıklığı el marifeti ile ayarlamak gerekiyor icap edince.

Saçı uzun kesebilsin ve ucuz olsun deyince daha iyi birşey göremedim ben :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlleinMann

Sıfır alabiliyor mu? Enseyi falan düzeltebiliyor muyuz?

Alıntıları Göster
    Enseyi oldukça iyi alıyor ama sırf ense için kullanılan küçük bıçaklı makineler kadar alamıyor olabilir. Karşılaştırma şansım olmadığı için yanıltmak istemem; berberler bile ense için özel küçük bıçaklı makine kullanıyor sonuçta. Fortis daha çok saç tıraş makinesi ama ben tıraşından genel olarak çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NyquistFrequency

arkadaşlar kendi makinem şehirdışında kaldığı için alamıyorum uzun süredir. hem kendi makinemi alana kadar kullanabileceğim hem de daha sonra babama verebileceğim 100 tl makine önerisi olan var mı?
    Powertec tr-558 tavsiye ederim.4 tane tarağı var,t bıçaklı,hızlı şarj oluyor,bataryası uzun dayanıyor,saç çekme yapmıyor ve şarjda çalışabiliyor.

• Hc5035'i kullandıktan sonra suyla yıkasam sorun olmaz di mi gençlerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunners49 -- 22 Mayıs 2020; 11:14:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Carrefour da wahl fiyatları uçmuş

• ugur1706 U kullanıcısına yanıt
    tıraş makinelerine ve epilasyon cihazlarına %20 lik bir güncelleme oldu.
  • goldmaster gm 8121 roxy modeli için yapıkredi mobil kod vermiş 300 lira civarına geliyor 286 mıydı tam hatırlamıyorum,ürüne baktım tam istediğim gibi sakal için makinenin ağzını 0.5 1.0 1.5 mm gibi ayarlayabiliyorsun piyasada en ucuz 450 liraya buldum

kullanan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: killforyou1981

Hocam geçen yıl aldığım HC5440 ı kayıt ettim garanti uzatıldı filan yazmadı sizin yazıyormu
    Ürün henüz gelmedi. Gelince seri numarası ile sitesinden kayıt edip durumu buradan paylaşırım. Birçok incelemede garanti süresinin 5 yıla çıktığı söyleniyordu. Doğruysa çok iyi olur

• reactor1111 kullanıcısına yanıt
    https://www.philips.com.tr/myphilips/register-product#tab=register-product

Philips e üye olup myphilps kısmından yapılıyor. 2 yıl garanti 5 yıla çıkıyor mu denemedim. Ürün kargoda. Ancak incelemeler de o şekilde olduğu söyleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pohofa

Ürün henüz gelmedi. Gelince seri numarası ile sitesinden kayıt edip durumu buradan paylaşırım. Birçok incelemede garanti süresinin 5 yıla çıktığı söyleniyordu. Doğruysa çok iyi olur

Alıntıları Göster
    Sayenizde bende MG7720/15 aldım. 359 tl ye geldi. Inşallah iyi bir mal çıkar fişte çalışmaması biraz kafamı kurcalamadı değil 🤔 teşekkür ederim .

• POWERTEC TR-658 sakal için aldım 10 numara çıktı bu fiyata kalite beklemiyordum
  • https://www.youtube.com/watch?v=XbwrZTfmsXc&t=12s

Merhabalar arkadaşlar remington hc 5035 satın aldım çok memnun kaldım.

Videosunuda çektim burdan izleyip kanalıma abone olup bana destek olursanız çok sevinirim.
  • Alfredo kullanıcısına yanıt
    Hocam ne aldın da ömürlük ödeme yaptınız 😀

• sinan kozan42 S kullanıcısına yanıt
    Bence tıraşa 60 Lira ödüyor gibi geldi.

• Wahl 9639 almıştım mediamakrt'tan, bugün geldi, ürün çalışmıyor
  • mtabag M kullanıcısına yanıt
    Piyasa şuna yok bu model çok aradım ama bulamadım tam tarih olarak ne zaman almıştınız,yerine remington hc5018 aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orphaned_land -- 22 Mayıs 2020; 16:26:4 >
  • 09697-1016 HAİR AND BEARD LCD 9600 TIRAŞ MAKİNESİ

bugün kargoya verildi benim siparişimde bakalım iş yapar inş
    https://www.watsons.com.tr/p/wahl-hair-and-beard-lcd-9600-39554

190 liraya geldi bakalım
  • yamuafi Y kullanıcısına yanıt
    Dün almıştım bugün kargo geldi. Şarja taktım. Islak kullanım için güvenlik amacıyla kablolu kullanım aktif değil yazıyor. 1 saatlik sarjla 2 saat kesintisiz kullanım var. Bu nedenle sorun olmayacaktır. Inşallah memnun kalırız. Ilk izlenim olarak gayet iyi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.