Şimdi Ara

Tıraş için tavsiye bekliyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 günde 1 tıraş olmam gerekiyor. Sıfır şekilde olması şartım var. Jiletlerden yoruldum ve çok fazla tahriş edip kanama söz konusu oluyor. Xiaomi Enchen kullandım ama verim alamadım. Çok fazla bir bütçem yok lakin mantıklı sıfır kesen tıraş makina örneklerinizi almak istiyorum. Ayrıca indirimli Mach3 bıçağı da bulabilirsek ondan da alacağım. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• bence gillete permatik kullan hiç tahriş etmiyor

• Diego-Maradona19 kullanıcısına yanıt
    Bende ediyor ya cildim çok hassas bir şekilde ne yaparsam yapayim jiletler tahriş ediyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok fazla tahriş ve kanama nasıl oluyor tıraşta? Ustura ile yada klasik tıraş makinesiile tıraş olsan tamam.

xiaomi nasıl verim alamadın şikayetin ne? 2 gün de bir yerine günlük tıraş olmayı dene.

Klasik tıraşı araştır.

Kullan atlar konusunda ise deneye deneye kendine en uygun jileti bulursun.Bunun için bence fazla stok yapma. mümkünse tekli olarak al dene memnun kaldıgından devam et. Ayrıca tıraş bıçagı ile tıraş olurken soguk su kullan.

Kullan at jiletler konusunda önce kaç bıçaklı daha iyi geliyor onu bul. Direk mach3 başlama.

Mesela gilette örnek verecek olursak önce tek bıçaklı permatik sonra blue 2 ondan sonra blue3 dene. Hangisi daha rahat oluyor. Ondan sonra ona göre devam edersin. Bu güne kadar hangi jiletleri denedin.

Yada tıraş makinesi konusunda xiaomi sonuçta çokta kaliteli sayılmaz daha kaliteli phılıps,braun gibi markaların iyi modellerine yönelebilirsin.

• Bu sinekkaydı nasıl oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oneblade philips

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.