Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.381
Cevap
232
Favori
430.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam 118 liraya aldım 14 lü 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel fırsat varmı? Mağazalarda fiyatlar coşmuş. İnternette ucuz ama ondada kargo fiyatları coşmuş.
  • Bildiğiniz güncel bir fırsat var mıdır? Mağazalarda her şey gereksiz şişirilmiş fiyatlarda.
  • Şu sıralar benimde ihtiyacım var.Tespiti olan varsa imdadımıza yetişsin :)
  • Gillette Skinguard 3 başlık artı makine 39.00 TL

Hepsiburada

• quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Gillette Skinguard 3 başlık artı makine 39.00 TL

Hepsiburada
    31.44 tl görünüyor bende
  • Alın size fırsat

https://www.gratis.com/arko-men-tiras-bicagi-pro3-t3-3lu-tiras-kopugu-cool-200-ml/urun/10167804

İnternete özel diyor ama geçen mağazadan aldım. İnternette 5 adet limiti var. Kargo 8₺. 85₺ üzeri kargo bedava ama alacak başka birşey bulamadım. Bulan varsa bilgi versin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Var mı fırsat?bu gillette lerin yedekleri almış başını gitmiş. Dorco,ısana var rossmanda satılan. Daha farklı kullanıp memnun olanlar var mı? Söylediklerimi deneyip memnun olan var mı? Sakallarım bakır tel gibi. Wilkinson,bic,arko,derby hepsini denedim tıkanıyorlar. Tıkanmayan iyi kesen uzun ömürlü bir tavsiyesi olana minnettar kalırım

• Beyler 14 tane fusion 200 lira. Var mi daha uygunu?

• Pi kullanıcısına yanıt
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Hocam bir zaman sonra carefourdan 16 tanesini 160a aldık. Konusu da acilmisti. Bayağı iyi rakama geldi. Teşekkürler yine de.

• Pi kullanıcısına yanıt

Gayet iyiymiş, haberim olsa stoklardım. Hayırlı traşlar.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam 2 gün falan devam etmişti hocam. O ara takip edemediyseniz belki. Ben de fazla alsam mı diye düşündüm ama sonra üzerindeki zımbırtı bozulur falan diye almadım. 16 tane gene iyi. Sağolun size de

• İmkanı olan varsa İstanbulda Anpa markette hem bıçak hem jel fiyatları çok ucuz. 2li proglide 35-36tl. Jeller 9-10 tl.

• Yakın zamanda jilet fırsatı gören var mı dostlar

• Mach 3 ayarında fiyat olarak daha uygun hangi marka ve model önerilebilir?
  • https://www.migros.com.tr/gillette-fusion5-manual-yedek-16li-karton-ambalaj-p-20942c5

Ben burada masterpass kampanyası ile 190 aldım. gillete ürünleri güvenilir büyük firmalar harici ben güvenmiyorum. Hepsiburada üzerinden farklı satıcılıların çok fazla sahta ürün sattığını gördüm. Yazdığım yorumları hepsiburada yayınlamadı. Ordan bakıp olumlu dolu yorumu görenler de almaya devam ediyor.

Zaten bu 16 tane bana uzun süre yeter.

• Arko pro 3 ile dorco pace pro3 aynı ürün muhtemelen. İkisinide dorco üretiyor.

Pro3 ten memnunsanız Dorcoyu ucuza bulursanız onu alın.

Hatta arkonun pro2 ile dorco pace pro 2'si ve diger tek bıçaklı ve banyo ürünü dorconun ürünlerine çok benziyor.

Anlaşılan arko dorco ile anlaşmış üzerine arko yazdırıp yeni diye pazarlıyor ürünlerini.

• alembizim kullanıcısına yanıt
    Hocam forumda konusunu görüp almıştım Arko pro 3 çok beğendim. Bu mesaj sayesinde dorco pace pro 3 olarak alayım bir de onu deneyeyim.
  • 3 sene önce gillette blue3 toplam 60 tane almıştım tanesi 1.20den. İndirim kodlarıyla falan. Daha 35 tane falan var stoğumda bi 3 yıl daha idare eder beni. Şimdi fiyatlara baktım tanesi 5 lira iyiki stok yapmışım.

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.