Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.381
Cevap
232
Favori
430.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: photo_canon1

tıraş ürünleri geçen yıla oranla neden bir anda böyle pahalandı? sebebini bilen var mı? altın gibi oldu...
    dolar kuru/enflasyon en basiti.
  • Gillette Mach3 Yedek Tıraş Bıçağı 8'li Karton Paket
    Amazonda 56tl
    https://www.amazon.com.tr/Gillette-Mach3-Yedek-Tıraş-Bıçağı/dp/B07D1GNMR4/ref=mp_s_a_1_1?qid=1567159871&refinements=p_4%3AGillette&s=electronics&smid=A1UNQM1SR2CHM&sr=1-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 30 Ağustos 2019; 13:17:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon ısrarla aynı kampanyayı aynı fiyatla yapıyor.takibe devam.
    https://www.amazon.com.tr/Gillette-Mach3-Yedek-Tıraş-Bıçağı/dp/B07D1GNMR4/ref=mp_s_a_1_1?qid=1567569357&refinements=p_4%3AGillette&s=electronics&smid=A1UNQM1SR2CHM&sr=1-1

• quote:

Orijinalden alıntı: peaceman62

Amazon ısrarla aynı kampanyayı aynı fiyatla yapıyor.takibe devam.
    https://www.amazon.com.tr/Gillette-Mach3-Yedek-Tıraş-Bıçağı/dp/B07D1GNMR4/ref=mp_s_a_1_1?qid=1567569357&refinements=p_4%3AGillette&s=electronics&smid=A1UNQM1SR2CHM&sr=1-1
    Menşe ülke Almanya yazıyor, orjinal olmama ihtimali yoktur herhalde?

• Migrosta 8-9-10-11 ekimde tıraş bıçaklarında %40 indirim varmış. Sitesinden baktım ama internete göre gillette ürünlerini çok pahalı satıyorlar. Onlarda indirimin pek esprisi yok ama diğer markalarda ihtiyacı olan değerlendirebilir.

Tıraş Bıçağı Fırsatları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Migrosta 8-9-10-11 ekimde tıraş bıçaklarında %40 indirim varmış. Sitesinden baktım ama internete göre gillette ürünlerini çok pahalı satıyorlar. Onlarda indirimin pek esprisi yok ama diğer markalarda ihtiyacı olan değerlendirebilir.

Delist ürünler değerlendirilebilir.
  • quote:

Migrosta 8-9-10-11 ekimde tıraş bıçaklarında %40 indirim varmış. Sitesinden baktım ama internete göre gillette ürünlerini çok pahalı satıyorlar. Onlarda indirimin pek esprisi yok ama diğer markalarda ihtiyacı olan değerlendirebilir.

Aynı ürünleri n11'de yarı fiyatına buluyordum hocam. Özellikle Mach 3 yedek bıçaklarını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Aynı ürünleri n11'de yarı fiyatına buluyordum hocam. Özellikle Mach 3 yedek bıçaklarını.

Alıntıları Göster
    Market fiyatları uçmuş. N11de 10 tl çekle 19 tlye gelen fusion 2li tıraş bıçağını geçen markette 89 tlye gördüm. Bugün 10 tl çekle fusion proglide power 2liyi 27.50 tlye aldım. Geçen carrefourda 8li proglideı 220 tlye gördüm. İnternette 100 tl altına aynı ürün bulunabiliyor hemde çeksiz çüksüz. O yüzden bende zaten migros indiriminde gillette dışındaki markaların değerlendirilmesini önerdim. Gillette ürünü alacaksanız fiziksel marketlere hiç bulaşmayın 10 başlık parasına 3 başlığı kitlerler adama. Ah nerde o eski migros fiyatları. Proglide 5 başlık+1 saplı olanı 26 tlye almıştım. 5 mach3 turbo+1 sap 19 tl falandı.

• quote:

Market fiyatları uçmuş. N11de 10 tl çekle 19 tlye gelen fusion 2li tıraş bıçağını geçen markette 89 tlye gördüm. Bugün 10 tl çekle fusion proglide power 2liyi 27.50 tlye aldım. Geçen carrefourda 8li proglideı 220 tlye gördüm. İnternette 100 tl altına aynı ürün bulunabiliyor hemde çeksiz çüksüz. O yüzden bende zaten migros indiriminde gillette dışındaki markaların değerlendirilmesini önerdim. Gillette ürünü alacaksanız fiziksel marketlere hiç bulaşmayın 10 başlık parasına 3 başlığı kitlerler adama. Ah nerde o eski migros fiyatları. Proglide 5 başlık+1 saplı olanı 26 tlye almıştım. 5 mach3 turbo+1 sap 19 tl falandı.

Alıntıları Göster
    Hocam n11 de çok uygun fiyatlara Mach 3 var ama sahte olma ile eski üretim olma riskleri ve şüpheleri var. Bu durum dışında Migros'un tam yarısına denk geliyor fiyatlar.

• quote:

Hocam n11 de çok uygun fiyatlara Mach 3 var ama sahte olma ile eski üretim olma riskleri ve şüpheleri var. Bu durum dışında Migros'un tam yarısına denk geliyor fiyatlar.

Alıntıları Göster
    Sahte olmasina birsey diyemem ama eski uretim olmasi tercih sebebi olabilir. Malum eskiden cok daha uzun sure kullanilan bicaklar gunumuzde birlac tirasta keskinliklerini kaybediyorlar.

• quote:

Alıntıları Göster
    Proglidedan sonra mach3 kullanmayı bıraktım. Satıcı yorumlarına bakmak lazım alırken. Eski üretim olması önemli değil kutunun dışında son kullanma tarihi yoktur yazıyor gillette kartuşlarında.
  • quote:

Proglidedan sonra mach3 kullanmayı bıraktım. Satıcı yorumlarına bakmak lazım alırken. Eski üretim olması önemli değil kutunun dışında son kullanma tarihi yoktur yazıyor gillette kartuşlarında.

Alıntıları Göster
    Ben de geçen veya daha önceki yıl avantajlı diye Mach 3 Turbo almıştım Metro Grossmarket'den. Leş gibi çıkmıştı valla. Kesmiyordu bildiğin. Sakalı tersten alıyordum. Dorco, Wilkinson daha iyiydi. O nedenle bende Mach 3 efsanesinin bittiğini düşünüyorum sizin gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Ekim 2019; 23:17:11 >
  • quote:

Ben de geçen veya daha önceki yıl avantajlı diye Mach 3 Turbo almıştım Metro Grossmarket'den. Leş gibi çıkmıştı valla. Kesmiyordu bildiğin. Sakalı tersten alıyordum. Dorco, Wilkinson daha iyiydi. O nedenle bende Mach 3 efsanesinin bittiğini düşünüyorum sizin gibi.

Alıntıları Göster
    Mach3ü bırakalı uzun zaman oldu. Askerdede fusion kullanıyordum 6 sene önce. Şuan proglide serisinden çok çok memnunum. Geçen kampanyadan çağrı marketten normal turuncu fusion modelinden aldım. Gillette fusionların bıçaklarını yenileyip proglidedaki bıçaklardan koymuş. Onuda çok beğenmiştim yani uyguna gelirse şu kutusunda fusion5 yazanları öneririm çok güzel kesiyorlar. Tek sıkıntıları var. Gillette bıçakları proglide seviyesine çıkarmış ama kayganlaştırıcı jeli yenilememiş. O yüzden bıçaklar kesmeye devam etsede jel hızlı ölüyor. Proglideda jel çok iyi dayanıyor. Bu sefer şansıma n11de proglideın power modeli denk geldi bakalım ilk defa kullanıcam power kartuşları.

Bu arada dediğim fusion5 şu:
     Tıraş Bıçağı Fırsatları...

Fusion5 çok iyi kesiyor jel hızlı ölüyor. Proglide çok iyi kesiyor jelide iyi dayanıyor.

• quote:

Mach3ü bırakalı uzun zaman oldu. Askerdede fusion kullanıyordum 6 sene önce. Şuan proglide serisinden çok çok memnunum. Geçen kampanyadan çağrı marketten normal turuncu fusion modelinden aldım. Gillette fusionların bıçaklarını yenileyip proglidedaki bıçaklardan koymuş. Onuda çok beğenmiştim yani uyguna gelirse şu kutusunda fusion5 yazanları öneririm çok güzel kesiyorlar. Tek sıkıntıları var. Gillette bıçakları proglide seviyesine çıkarmış ama kayganlaştırıcı jeli yenilememiş. O yüzden bıçaklar kesmeye devam etsede jel hızlı ölüyor. Proglideda jel çok iyi dayanıyor. Bu sefer şansıma n11de proglideın power modeli denk geldi bakalım ilk defa kullanıcam power kartuşları.

Bu arada dediğim fusion5 şu:

Fusion5 çok iyi kesiyor jel hızlı ölüyor. Proglide çok iyi kesiyor jelide iyi dayanıyor.

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam. bende proglide dan çok memnundum. bitince proglide power deneyim dedim. evde fusiun power aleti vardı ona proglide power bıçağı taktım, alet titreşimli bilirsiniz. ancak proglide powerda farklı olarak mikro tarak var, bence bu kısım jiletin akışını bozuyor yani kısaca ben power beğenmedim, bence sade proglide daha iyi. sizde deniyiminizi paylaşırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: akdum

Merhaba hocam. bende proglide dan çok memnundum. bitince proglide power deneyim dedim. evde fusiun power aleti vardı ona proglide power bıçağı taktım, alet titreşimli bilirsiniz. ancak proglide powerda farklı olarak mikro tarak var, bence bu kısım jiletin akışını bozuyor yani kısaca ben power beğenmedim, bence sade proglide daha iyi. sizde deniyiminizi paylaşırsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    Şuan elimde kullandığım proglide olduğu için proglide power gelince hemen kullanacağımı sanmıyorum ama ileriki zamanlarda aklımda olursa buradan deneyimimi aktarırım. Tüm fusion başlıklar tüm fusion saplara uyuyor. İlla power sap kullanmanıza veya illa power özelliğini açık tutmanıza gerek yok. Benimde elimde 10 senelik ilk fusion power saptan var boş yatıyor. Askerde kim görse ağzı açık kalıyordu Bende normal saç kesme makineside var. Sakalım uzunsa 1 numaraya kadar kısaltıp öyle sinekkaydı tıraş oluyorum.

• Bu fusion powerglide 5, başlıkta basketbol topu gibi olan bıçağın yedek başlıkları için en uygun nereden alabiliriz?

• Arkadaşlar sensor excel sap arıyorum. bulabilen var mı?

iki bıçaklı bana daha rahatmış gibi geliyor ama bunun satılan kartuşları sahte midir?
  • Proglide Makine + 5 bıçak hb’da şu an 69 tl.

İyi gibi.

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.