Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
232
Favori
430.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Migrosta fiyat 69 TL sizce nasil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR-40 -- 4 Mayıs 2019; 18:15:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine en iyisi migros ta satilan mac3 8 li kullan at seysi bayagida dayaniyor proglide kullaniyordum evet daha fazla kullaniyordum fakat bıçakları eskisi gibi degil bozdu kendini o yüzden daha almiyorum 1 senedir. hem bunu daha cok kullaniyorum birde jilet yonunden daha hijjenik daha kisa kullanip atip yenisini kullaniyorum. fiyat olarak 8 lisi 23.75tl posette alacam mecbur elimle goturmem göstere göstere 24tl ye denk gelir.
  • Mach3 Turbo 8 li - 10 liralık kod ile 44,90 a geliyor, fiyat uygun gibi gözükmekte fakat satıcıdan daha önce alışveriş yapan var mı?

https://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/gillette-mach3-turbo-8-li-yedek-tiras-bicagi-448884725?ga_prodid=448884725&scxid=14489-145823-2357-0&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.27.1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• really24 R kullanıcısına yanıt
    10 liralık kod nerede hocam?

• A101 persembe günü
     Tıraş Bıçağı Fırsatları...

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/gillette-mach3-turbo-milli-takim-ozel-paketi-tiras-makinesi-4-lu-tiras-bicagi-pm-sggil380190

Su cok daha iyi ve mantikli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 9 Haziran 2019; 21:33:41 >
  • Link açılmadı

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/gillette-mach3-turbo-milli-takim-ozel-paketi-tiras-makinesi-4-lu-tiras-bicagi-pm-sggil380190

• Evet güzel. Kargo ücretsiz olsa süper olurmus

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR-40

Migrosta fiyat 69 TL sizce nasil
    Kazık. 35 tlye satıyordu. Dolar 15 tlmi oldu sanki. Adam düdüklüyorlar.
  • Gillette proshield merak ediyorum. Hiç kampaya indirim gören var mı?

• 60 tl
    iyi midir

Fusion Proglide Styler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 14:47:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

60 tl
    iyi midir

Fusion Proglide Styler
    Çok çok gereksiz ve yetersiz bir ürün. Bununla uzun sakalımı inceltirim diye düşünüyorsan hiç alakası yok. Yıllar önce bir hevesle aldım ve ilk kullanımdan sonra abime verdim. Makine kısmı tamamen çöp. Kesinlikle hayalindeki işlemi gerçekleştirecek yeterlilikte bir ürün değil.
  •  Tıraş Bıçağı Fırsatları...

Beyler tıraş bıçağının fiyatı nasıl? Bu çarşamba geliyor alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uldız

Beyler tıraş bıçağının fiyatı nasıl? Bu çarşamba geliyor alınır mı ?
    gilette sensor pek kullanan yok sanırım eskiürün marketlerde pek göremedim ben.13 haziranda A101 mach3 vardı galiba 3 yedekle 30 TL.Carrefoursa 13/17 haziran arası %40 indirim var ayrıca migros yeni katalogunu bekle belki orda indirim olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Çok çok gereksiz ve yetersiz bir ürün. Bununla uzun sakalımı inceltirim diye düşünüyorsan hiç alakası yok. Yıllar önce bir hevesle aldım ve ilk kullanımdan sonra abime verdim. Makine kısmı tamamen çöp. Kesinlikle hayalindeki işlemi gerçekleştirecek yeterlilikte bir ürün değil.

Alıntıları Göster
    Bu nasıl

US $8.25 23%OFF | Şarj edilebilir Saç Düzeltici Saç Kesme Makinesi Tıraş Saç Kesimi Su Geçirmez Profesyonel Elektrikli Epilasyon Sprey Sakal Trimer
    https://s.click.aliexpress.com/e/cPfBwHUk

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Alıntıları Göster
    Hocam dediğiniz kadar kötü mü favori ve yuzdeki tuyleri kisaltmada nasil peki ??

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Bu nasıl

US $8.25 23%OFF | Şarj edilebilir Saç Düzeltici Saç Kesme Makinesi Tıraş Saç Kesimi Su Geçirmez Profesyonel Elektrikli Epilasyon Sprey Sakal Trimer
    https://s.click.aliexpress.com/e/cPfBwHUk

Alıntıları Göster
    Onu bilmiyorumda bende uzun sakalı kısaltmak için Powertec TR-258 var. Zamanında 30 liraya almıştım. Çok güzel kesiyor ve şarjı çok uzun gidiyor. 2 yıldırda yüzlerce kez kullandım. 1 numaraya kadar kısaltabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.