Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.381
Cevap
232
Favori
430.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler makine sadece 10tl dusmus alsam mi acaba turbo makineler 20tl falandi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

Yaprak mı kaldı cilt düşmanı onlar

Alıntıları Göster
    Yaprak jilet elektrikli makine ve normal traş bıçakları(farklı markaların 3-5 bıçaklı olanlarını) da kullandım yaprak jiletten aldığım konforu başka hiçbir şeyden almadım becerebilsem çelik ustura da denemek isterim ama o bana biraz zor gibi geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu gilette isim yapmış, ben de ismi pek bilinmeyen markalardan aldım son dönem, dediğin gibi körelmek bilmiyor aletler. Halbuki blue3 le 4 traş olamam. Resmen yeter artık deyip,sıkıldım da attığım son bıçağı, hala da tahriş etmeden, yolmadan kesiyordu

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Sizleri bilmem, yüz alışkanlığı mıdır nedir onu da anlamam. Mach3 bir devrim, Proglide devrim üstü devrimdir. Blu II - III 'ler de yüz için hala en iyi kullan atlardır bana göre (4-5 rahat gerisi size kalmış). Çünkü işe okuldan gittiğim bir gün yönetici tıraş olmamı istedi, indirim falan da yoktu, reyondaki BIC'ler indirimliydi. Şu altta resimde göreceğiniz ürünü aldım, ilki neyse de ikinciye yüzümde 3-4 noktayı birden kanattı. Zorunda kalmadıkça Proglide dışı kullanmıyorum. Tak yedeği 4-5 ay gidiyor 2 günde bir tıraşa.

• Mach 3 Turbo ve Sensitive bıçaklarda kalite düştükten sonra Fusion Proglide kullanmaya başlamıştım, bir de proshield deneyeyim dedim, şu da bana ucuz gibi geldi, proglide'ın salt 4 bıçağını bile ücretsiz kargo olarak bu fiyata bulamamıştım. geçtim siparişi.

4 bıçak + makine kargo dahil 40 lira.
    https://urun.n11.com/tiras-bicagi-ve-yedekleri/gillette-justice-league-proshield-tiras-makine4-adet-bicak-P254065645

Arandur hatırlatmış. Bu daha uygun ama online siparişte stok yok diye iptal ettiler. İzmir'deki mağazalarda da yok.https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/57530885-32179-gillette-proshield-bicak-4lu-normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzwxec -- 7 Mayıs 2018; 14:13:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Mach 3 Turbo ve Sensitive bıçaklarda kalite düştükten sonra Fusion Proglide kullanmaya başlamıştım, bir de proshield deneyeyim dedim, şu da bana ucuz gibi geldi, proglide'ın salt 4 bıçağını bile ücretsiz kargo olarak bu fiyata bulamamıştım. geçtim siparişi.

4 bıçak + makine kargo dahil 40 lira.
    https://urun.n11.com/tiras-bicagi-ve-yedekleri/gillette-justice-league-proshield-tiras-makine4-adet-bicak-P254065645

Arandur hatırlatmış. Bu daha uygun ama online siparişte stok yok diye iptal ettiler. İzmir'deki mağazalarda da yok.https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/57530885-32179-gillette-proshield-bicak-4lu-normal
    Migros'ta kampanyası vardı kartuşların, yolu düşen bakabilir.

• Gillette Fusion Proglide Flexball Tıraş Makinesi + 75 Ml Jeli var elimde sıfır kutusu açılmamış ilan için konuyu nereye acmaliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Carpediem1912

Gillette Fusion Proglide Flexball Tıraş Makinesi + 75 Ml Jeli var elimde sıfır kutusu açılmamış ilan için konuyu nereye acmaliyim
    Gordum actiginiz konuyu, patlatmislar hemen

Fiyat nedir bu arada?

• Gillette'in kullan at jiletlerini Türkiye de Permatik fabrikasında üretiyor diye biliyorum Özelikle kullan at bıçakları eski kalitesi yok ve taklit ürünleri piyasada çok fazla bu yüzden kimi ürün çok iyi kesmesine rağmen kimisi kesemiyor yinede diğer markalı ürünlerden çok daha iyi kesiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Gordum actiginiz konuyu, patlatmislar hemen

Fiyat nedir bu arada?

Alıntıları Göster
    Sormayın valla art niyetli yorum yapıyorlar sasiyorum gerçekten. Fiyat 15 tl

• Merhaba arkadaşlar.

Gillette Fusion Proglide Flexball

Gillette Fusion Proglide Power Flexball

Gillette Fusion Proglide Edition FlexBall

Bu 3 ürün arasındaki farklar nedir, hangisini tabsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byi -- 8 Mayıs 2018; 23:21:19 >
  • Ben Gilette Fusion Proglide kullaniyorum. Proshield var tavsiye edermisiniz? Farki nedir?

Tesekkurler
  • Yaklaşık 1 hafta önce Migros’tan Fusion Proshield Makina ve 4 bıçak 19 TL ye aldım.. Genelde reyonda yoktu ama müşteri hizmetlerinden stok bilgisi sordum.. Daha sonra içeriden getirdiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zts -- 9 Mayıs 2018; 17:30:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zts Z kullanıcısına yanıt
    O zaman paylaşsaydınız da biz de alaydık ya, olmaz mıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MotunBinTuman

O zaman paylaşsaydınız da biz de alaydık ya, olmaz mıydı?
    Aynen, burası fırsatı insanların yararlanacağı zamanda ve şekilde paylaşmak için var.
    :( makinaya üzülmem çünkü zaten evde sıfır yedek var da 4 bıçağı Migrostan 27tl'ye aldım. Bir de %50 indirim yazmışlar.

sayılı delist ürün onlar,genel kampanya değil.konuyla alakası yok.bunun benzeri hepsiburadada uzun zamandır 35 liraydı hala devam ediyorsa değerlendirilebilir.

• https://www.hepsiburada.com/gillette-fusion-proglide-tiras-makinesi-5-tiras-bicagi-p-SGSTOK12112

1+4 bıçak 34.90 TL. Sizin yanınızda ben bir çırak olarak naçizane ılık fırsat
  • Sapphire S kullanıcısına yanıt
    Şu anda Banabak kodu ile 28,27 lira şu anda. 8'li başlık da 48,50 liraya geliyor.

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.