Şimdi Ara

Tır şoförü olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
3.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle değil mi arkadaşlar. Uluslar arası çalışacaksın ama. Uzun yolalr boyunca yalnızsın. Karışanın görüşenin yok. Sigaran ve radyon-cd çaların olacak aracında. Ülke ülke seyahat edeceksin yapayalnız. Kafa dinlemek senin işin, mesleğin olacak. Değil mi ama?

Valla tır şoförü olmayı isterdim sanırım Söylediklerime katılan katılmayan herkesten yorum bekliyordum. Bu arada evet doğru tahmin ettiniz şu an ets2 oynuyorum

• fazla merak sarma bu işe herşey düşündüğün gibi değil ets oynamaya devam et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cigerli Ortasaha

Öyle değil mi arkadaşlar. Uluslar arası çalışacaksın ama. Uzun yolalr boyunca yalnızsın. Karışanın görüşenin yok. Sigaran ve radyon-cd çaların olacak aracında. Ülke ülke seyahat edeceksin yapayalnız. Kafa dinlemek senin işin, mesleğin olacak. Değil mi ama?

Valla tır şoförü olmayı isterdim sanırım Söylediklerime katılan katılmayan herkesten yorum bekliyordum. Bu arada evet doğru tahmin ettiniz şu an ets2 oynuyorum
    latsiklerin tanesi bir milyar civarı dostum her lastik değiştirmede 15 milyarı gözden çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: kıymalı danino

latsiklerin tanesi bir milyar civarı dostum her lastik değiştirmede 15 milyarı gözden çıkar

quote:

Orijinalden alıntı: tassa

fazla merak sarma bu işe herşey düşündüğün gibi değil ets oynamaya devam et

Baltalama ekibide burdaymış Hocalarım yapan nasıl yapıyor gideri varsa geliride var elbet sanki bedavaya gidiyorsun o kadar yolu

• Onlar güzel yanı ama kötü taraflarını da düşünmek lazım.
    Düzensiz hayat, kötü beslenme, evden aileden uzak ömrün yollarda geçiyor.
    Arkadaşın dediği gibi lastikler çok pahalı ve gece çalmaya çalışanlar oluyor, avrupa ülkelerinde özellikle. Enişteme de denk gelmiş bir kere, adamlar çalamadan kaçmış.

Çocukken ben de çok heves ederim büyüdük e sınıfı ehliyet aldım ama geçti
  • nick mesaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidergi66

quote:

quote:

Baltalama ekibide burdaymış Hocalarım yapan nasıl yapıyor gideri varsa geliride var elbet sanki bedavaya gidiyorsun o kadar yolu

bu meslekteki kazanç yapılan işe göre çok çok aşağı seviyelerde.365 günün en fazla 90-100 günü evde kalırsın kalan günler yollardasın.git bir tırcıyla konuşda anlatsın neden uzak durman gerektiğini burda yazsam uzun sürer

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu meslekteki kazanç yapılan işe göre çok çok aşağı seviyelerde.365 günün en fazla 90-100 günü evde kalırsın kalan günler yollardasın.git bir tırcıyla konuşda anlatsın neden uzak durman gerektiğini burda yazsam uzun sürer

Bende onu anlamıyorum hocam herkes öyle söylüyor ne dezavantajı olabilir ki bu işin?

• Yalnızlığı istediğimiz dönemler olur belki 3-5 sene sürer ama hayat her zaman yalnız geçmez değil mi? Şuanki ruh halinle yalnızlığı seviyor olabilirsin ama 5 yıl sonra ya yalnızlıktan bıkıp insanlarla iç içe olmayı istersen ve çok geç olupta deliler gibi pişman olup yollarda yalnızlığına sitem ederek direksiyon sallamak ister misin?
  • quote:

quote:

quote:

track yap kardeş sidiye

• Bosver gemide calis sen cok popiler bu ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Öyle değil mi arkadaşlar. Uluslar arası çalışacaksın ama. Uzun yolalr boyunca yalnızsın. Karışanın görüşenin yok. Sigaran ve radyon-cd çaların olacak aracında. Ülke ülke seyahat edeceksin yapayalnız. Kafa dinlemek senin işin, mesleğin olacak. Değil mi ama?

Öyle değil akşam

• aynı benim kafadansın bende tır şofüru olmak istiyorum açıcan yolda ac dc kopa kopa gidicen boyle ye rakınrol
  • quote:

Orijinalden alıntı: HCalifornia

Yalnızlığı istediğimiz dönemler olur belki 3-5 sene sürer ama hayat her zaman yalnız geçmez değil mi? Şuanki ruh halinle yalnızlığı seviyor olabilirsin ama 5 yıl sonra ya yalnızlıktan bıkıp insanlarla iç içe olmayı istersen ve çok geç olupta deliler gibi pişman olup yollarda yalnızlığına sitem ederek direksiyon sallamak ister misin?

Bence arkadaş gayet iyi özetlemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: sincapla69

aynı benim kafadansın bende tır şofüru olmak istiyorum açıcan yolda ac dc kopa kopa gidicen boyle ye rakınrol

Yok hocam ne ac dc si ya şöyle babalardan. ferdi falan
  • Ben şahsen dayanamam zaten 2 saatlik arabayla gidilen yolda sıkıntıdan ölüyorum.Sıkılmamak lazım bu işten
  • Kolaymı sanıyorsunuz? Dötünüz şiser şehiriçi gitmeye benzemez

• Çok zor bi' meslek.Görüldüğü gibi değil.Kışın yük olmuyo haftalarca boş yatıyosun , yükleyip gidiyosun gittiğin yerde yük çıkmıyor birazda orda yat , sora bilmem kaç km uzaktaki yüke git, geri dön.Lastik patlar bi dert , araç arıza verir yolda ayrı bi dert.Mazot parası hep ayrı.O yüzden bosver tırcılığı
  • Tirci recep ivedik sahnesi deyip cekiliyorum

• quote:

İsin sadece bunlar iyi yanlari sana birde gorunmeyen guzuznu soyleyeyeim bi kere tuvaletin gelse yapamazsin banyo yapamazsin hasta olsan hasta hasta sureceksin o arabayi gidecegin yerde seni gunlerce bazen haftalarca sebepsiz yere bekletirler bi anlik dalginlik ve uykusuzlukta caninla odersin digru duzgun hic bise giyemezsin gunlerce daracik yerde sineklerin bazen pis kokularin icinde yatarsin bunlar sadece aklima gelenler

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.