Şimdi Ara

Tır ile egea kafa kafaya çarpıştı egea mermiye kafa attı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
4
Favori
26.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Penaltıyı oyuncu mu atamaz yoksa kaleci mi kurtarır?
    Egea mı sağlam yoksa tır mı çürük??

İşin esprisi bir tarafa böyle bir çarpışmada sürücü ve yolcu kabini sağlam kaldıysa 3-5 yıldız önemli değildir bana göre.
    Egea burda epey sağlam görünüyor. Daha doğrusu içerisini sağlam şekilde korumuş. Görevi de buydu zaten.

Çarpışma çok da yumuşak görünmüyor, tabii emniyet kemeri takılı değilse bu kazada kesin ölü ya da yaralı olur.
    Umarım kemerler takılıdır.
    Zira insanlar kemer görevini yerine getirsin, günümüz araçları kendi görevini yerine getiriyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 14 Ocak 2019; 22:50:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Aklıma gelirken söyleyeyim yeni aracı aldıktan 1hafta sonra Symbol ile kafa kafaya çarpştım ben soldan girdim o komple inanırmısın symbolun ön taraf kabine doğru girecekti biraz daha hızlı çarpışsaydık.
    Symbol'ün artık yenilenmesi lazım duster gibi geliştirmeli kendini. Keza sandero ve lodgy de öyle. Eskidiler artık, günümüz standartlarının epey altındalar.
  • Fiatı kötüleyenler gelsin heleee gördünüz bu aracın sağlamlığını kalitesini Fiat dünyanın sayılı sağlam araçları arasındadır hem şase hem motoruyla İç malzeme kalitesi dandik olabilir sonuçta iç malzeme hayati önem taşımıyor.

Bu kazayı bir Polo Focus Jetta C4 vs. yapsaydı araç akordion gibi göçerdi böyle sağlam kalmazdı.
  • fiat düşmanlarına gelsin... yaşam alanı korunmuş.
  • Araç mevcut güvenlik donanımlarıyla gerekeni yapmış ve sürücüyü korumuş,kaza hangi hızda nasıl gerçekleşirse gerçekleşsin karşıdaki tam yüklü ise ortalama 40tonluk boş ise 15tonluk araç helal olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 14 Ocak 2019; 21:21:29 >
  • Egea'nın o şeritte ne işi var? Şaka bir yana kaza detaylarını bilmiyoruz ama emniyet kemerinin bile kopmaması sevindirici. EuroNCAP'ten 3 yıldız almış bir aracı savunacak kadar düşmedik çok şükür.
  • Ecel geldiyse ister tank içinde ister uzayda ol seni gelir yıldızlar içinden çekip alır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıktığı günden beri aracı güvenlik yönünden yeden yere vuran 1.8 metre genişliğinde aracı C sınıfı değil diye inat edenlere iyi bir cevap olmuş.Zaten bu euro n-cap denilen melanet kuruluşun yakında bir skandalı ortaya çıkar.Bazı ülkelerin kollandığına dair burnuma çok pis kokular geliyor.Adamlar türkiyeye gelen 2 hava yastıklı wosvoslara bakmadan punto iki hava yastıklı diye o yıldız veriyorlar.Üretimden kalkacak aracı teste sokuyorlar.Puntonun ön tamponunu söküp kaputu açarak önden arkadaya şasi direklerini bir takip edin bakalım bu arabanın neresi 0 yıldız?Fıat'ın puntosunda da bravosun da da lineasında da doblosunda da acayip kalın şasi direkleri var.Dikkatli bakan görür.Fıatların ön tampon çelik barları bile birçok markaya göre daha kalın.
  • Öne çıkarında millet görsün..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayet iyi is cikarmis.

eksik yildizin da kaza onleme sistemlerinden kaynaklandigi biliniyor ama gormezden geliniyordu.
  • Benim arkadaşım yeni egea aldı kafa kafaya girdi passatla ve egea bildiğin ortadan ikiye ayrıldı abartma yok bay egea seviciler buna ne diyeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otobilge

Ecel geldiyse ister tank içinde ister uzayda ol seni gelir yıldızlar içinden çekip alır

Bu toplumun geri kalma sebebisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myo_1433

Benim arkadaşım yeni egea aldı kafa kafaya girdi passatla ve egea bildiğin ortadan ikiye ayrıldı abartma yok bay egea seviciler buna ne diyeceksiniz.

Passat tırdan daha sağlam.

• Egea hatchback

Tır ile egea kafa kafaya çarpıştı egea mermiye kafa attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 15 Ocak 2019; 1:44:41 >
  • TOSUN "Beyond the power"
  • Bu olay,Efsane tsi konuları gibi,Daha önce yığınla açılan Egea kazada paramparça oldu,3 yıldızlı teneke v.s diyenlere,Kapak olarak gelsin.

• Kimse kusura bakmasın fiat bu ülke için nimettir. Özellikle son yıllarda güvenlik açısından da iyi işler çıkarmaya başladılar. Parçası ucuz ve bol, az yakar kolay kolay arıza vermez bakımlarını aksatma seni üzmez. Aynı segmentte araçlarla binlerce km yaptım (301, c-elyyse, symbol, accent) egea hepsinden üstün bir araç üstelik daha pahalı değil yerli olması büyük avantaj.

Düne kadar torosu bulamayan adamlar kalkmış şu araca bok atıyor ne demişler meyve veren ağacı taşlarlar. Ülkemiz için son derece uygun ve yeterli bir araç teneke hissi kesinlikle yok. İnsanımız en azından ömür boyu borç ödemeden düzgün bir araca binebiliyor.

• Egeaya teneke vs diyenler nerede ? Kaç tonluk önünü dağıtmış EGEA

• quote:

Orijinalden alıntı: phbfmv

Kimse kusura bakmasın fiat bu ülke için nimettir. Özellikle son yıllarda güvenlik açısından da iyi işler çıkarmaya başladılar. Parçası ucuz ve bol, az yakar kolay kolay arıza vermez bakımlarını aksatma seni üzmez. Aynı segmentte araçlarla binlerce km yaptım (301, c-elyyse, symbol, accent) egea hepsinden üstün bir araç üstelik daha pahalı değil yerli olması büyük avantaj.

Düne kadar torosu bulamayan adamlar kalkmış şu araca bok atıyor ne demişler meyve veren ağacı taşlarlar. Ülkemiz için son derece uygun ve yeterli bir araç teneke hissi kesinlikle yok. İnsanımız en azından ömür boyu borç ödemeden düzgün bir araca binebiliyor.
    Hem egea c sınıfı dersiniz hem de sümbül 301 c-elysee gibi b sınıfı araçlar ile mukayese eder onlardan daha kaliteli dersiniz.
    C sınıfı araçların hepsi aynı para olsa kimse egea tercih etmez ama ben de sıfır araç alacak olsam egea alırım. Sırf ucuz diye. Başka nedeni yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalet sürücü 33 -- 15 Ocak 2019; 7:9:11 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.