Şimdi Ara

Tır ile egea kafa kafaya çarpıştı egea mermiye kafa attı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
4
Favori
26.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ önden vurmuş, şöför mahalli değil de, yolcu tarafındaki tekerlek içe kadar girmiş, yolcu varsa büyük ihtimalle ayaklarında kırıklar oluşmuştur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

Arkadaslar resımdekı olayla ılgılı konu actım ancak forumdakı fiat satıs danısmanları konuyu kımse gormesın dıye konu dısına tasıdılar. Bu konu ıse duruyor ve algı operasyonları devam edıyor. Bu kazada parcalar 2m cıvarına yayıldıgı ıcın duran tıra cok yavaa bır hızda carptıgı bellı oluyor. Ancak fprumdakı pararlel yapı araca saglammıs algısı vermeye calısıyor. Ayrıca 2. Elde egea satamayan egea sahıplerıde burada aracı ovmeye calısıyorlar. Kanmayın kandırılmayın :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaslar resımdekı olayla ılgılı konu actım ancak forumdakı fiat satıs danısmanları konuyu kımse gormesın dıye konu dısına tasıdılar. Bu konu ıse duruyor ve algı operasyonları devam edıyor. Bu kazada parcalar 2m cıvarına yayıldıgı ıcın duran tıra cok yavaa bır hızda carptıgı bellı oluyor. Ancak fprumdakı pararlel yapı araca saglammıs algısı vermeye calısıyor. Ayrıca 2. Elde egea satamayan egea sahıplerıde burada aracı ovmeye calısıyorlar. Kanmayın kandırılmayın :D

Alıntıları Göster
    Arkadaş ne saçma şeyler yazıyorsun sen ya yaş 10 düşüncelere bak harbiden ayıkmısın sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 16 Ocak 2019; 10:7:13 >

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    İÇİNDEKİLER HASTANEYE KALDIRILMIŞ, İşte tam dediğim bu. Kaza nasıl olmuş BİLMİYORUZ. Yaralıların durumu nedir? BİLMİYORUZ. Umarım böyle birşey olmaz ama Belki yaralılardan biri ömür boyu sakat kalacak. Eeee o zaman Egea kötü. Sakat kalmazlarsa iyi mi diyeceğiz. Fotoğrafa bakarak aaa bu araç güvenli ya da değil diye ahkam kesiyoruz. BU kaza yada Egea için söylemiyorum bunu. Bu forumda açılan tüm kaza konuları için konuşuyorum. Otomobillerle ilgilenen, merakı olan insanların bunu aşması gerektiğine inanıyorum. Zira bu çok sığ bir düşünce. Burada kazanın oluş biçimini tartışsak, en azından insanlara bir parça tecrübe bir parça fikir verir. Zira trafik kazası çok bilinmeyenli bir denklem. Burada 1000 kişi daha Egea'yı yerse bu Egea'yı olduğundan kötü yapmaz. Burada 1000 kişi Egea'yı övse Egea'yı olduğundan iyi yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ir10

Arkadaş ne saçma şeyler yazıyorsun sen ya yaş 10 düşüncelere bak harbiden ayıkmısın sen

Alıntıları Göster
    Bu kadar hakaret edıyorsun ama forumda uzaklastırma almıyorsun. Paralel yapınızı ortaya cıkarttım goruyorsunki.. Hangı bayıdesın fiatın?

• quote:

Alıntıları Göster
    Dedıklwrım dogrudur google egea motosıklet arkadan dokundu donanım forum yazın dırekt konu cıkıyor

• nacker kullanıcısına yanıt
    evet oyleymis sonradan fark ettim,eyvallah hocam.

• quote:

Bu kadar hakaret edıyorsun ama forumda uzaklastırma almıyorsun. Paralel yapınızı ortaya cıkarttım goruyorsunki.. Hangı bayıdesın fiatın?

Alıntıları Göster
    Evet bu kaza fotoğrafları photoshop ayrıca biz paralel fiat yapılanması kurduk gel senide alalım maaşlarımız iyi ayrıca hakaret etmiyorum senin davranışların bunu gösteriyor 10 yaşında bir çocuk bile böyle düşünmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 16 Ocak 2019; 10:14:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ir10

Evet bu kaza fotoğrafları photoshop ayrıca biz paralel fiat yapılanması kurduk gel senide alalım maaşlarımız iyi ayrıca hakaret etmiyorum senin davranışların bunu gösteriyor 10 yaşında bir çocuk bile böyle düşünmez

Alıntıları Göster
    Sagol canım sızler gıbı olamam dogruları paylaşmaya devam edıyorum. İ20 ncapte daha yuksek puanlıdır. Duran tıra yavas carpannbu aracın yavas oldugu cevreye m capında yayılan parcalardan ıspatlanmaktadır. Sizler gibi araca saglam algısı yaratıp ınsanları lamdırmaya calısan birçok egea sahıbı forumda yalan dolan konular acıp ınsanları sureklı kandır ma cabası ıcndeler malesef yaptıgı nız yanlış. Sizler kandırılmıs olabılırsınız ancak baskalarını kandırmaya hakkınız yoktur. Gıdın sizi kandıranlara aracınızı ıade edın yada tuketım fabrıka verılerınden %50 fazla diye dava acın. Buraya gelıp aracı baskalarına kakalamak ıcın turlu konular acmayın. Yalan dolanla olmaz bu işler

• EGEA baya iyiymiş o zaman :)
  • quote:

Sagol canım sızler gıbı olamam dogruları paylaşmaya devam edıyorum. İ20 ncapte daha yuksek puanlıdır. Duran tıra yavas carpannbu aracın yavas oldugu cevreye m capında yayılan parcalardan ıspatlanmaktadır. Sizler gibi araca saglam algısı yaratıp ınsanları lamdırmaya calısan birçok egea sahıbı forumda yalan dolan konular acıp ınsanları sureklı kandır ma cabası ıcndeler malesef yaptıgı nız yanlış. Sizler kandırılmıs olabılırsınız ancak baskalarını kandırmaya hakkınız yoktur. Gıdın sizi kandıranlara aracınızı ıade edın yada tuketım fabrıka verılerınden %50 fazla diye dava acın. Buraya gelıp aracı baskalarına kakalamak ıcın turlu konular acmayın. Yalan dolanla olmaz bu işler

Alıntıları Göster
    yaz yaz devam et böyle hastalıklı düşüncelere millette senin hakkında iyice fikir edinsin bloklasın

• quote:

Alıntıları Göster
    Evet arkadaslar durum bu gayet acıktır

• Video su olmadan hiç bir mana ifade etmiyor. Çünkü hep dediler kodular havada. Bir sürü etmen var. Gaz pedalı kırılan bir araç, emniyet kemeri kopan bir araçtır kendisi. Yermek veya övmek işimiz değil. Kanıtlar ortada. Şu münferit olayda iyi iş çıkarmış hadi diyelim. 100 kazadan kaçında böyle görüntü çıkar o lazım bize. Bugün insanlar niye volvo diyor Subaru diyor. Binlerce kazada diğer araçlara göre çok daha iyi iş çıkardığı için. Ya egea!??

• Egea'nın kullanışsız, konforsuz, ergonomiden uzak bir araç olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu! Kabin içerisinde ciddi tasarım hataları var bence, hangi baş mühendis bu tasarımı onaylıyor anlamıyorum!
  • - bu görüntüler tam bir kafa kafaya çarpma olmadığını gösteriyor.tam kafa kafaya çarpma ile hafif çaprazdan çarpma arasında çok büyük fark var.

- çarpışmadan önce fren kullanılmış olma ihtimali yüksek. dolayıyla çarpışma anında hızların ne kadar olduğunu bilmiyoruz. bu bilgiler olmadan yüzlerce yorum gelmiş. hiçbiri birşey ifade etmiyor.

egea çok sağlammış diyende, çok çürük diyende hiçbir dayanağı olmadan yazıyor.forumda 5 bilinmeyenli denklemleri 3 dkk da çözecek matematik ve fizik profesörü var sayısı baya yüksek

• Bence fena değil . Kaporta görevini yapmış ve iç kısmı korumuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymy67

Sadece ön panjur ha. Bence gözlerin bozuk. Tırın dağılan parçalarına tamponuna sağ köşesine iyice bak. Fanboy sizsiniz. O tırın o köşesinin ne kadar sert olduğunu ve kolayca dağılamayacağını bilmiyorsunuz herhalde. O tır duran herhangi bir araca o köşeden 50km/h bir hızla çarpsın bakalım o tampon arabanın neresinden çıkıyor. Çarpışma testleri 60km/h hızla yapılıyor ve o testlerde egea daha az hasar alıyor. Bu kaza en az 70/80km/h km lik bir hızla yapılmış olsa gerek. Tırında karşı taraftan geldiği hız + Egeanın hızı. Şimdi öğrendin çarpışmanın hızını.
    Malınızın kölesi olmuşsunuz... hadi tamam egea volvo dan daha sağlam... oldu mu?

• Sağlam araba diyebiliriz artık. Her nekadar kaza nasıl oldu bilemesek de şu gerçek ki 1.2 tonluk bir araçla 20 tonluk tır bir şekilde kafa kafaya veya biri düz biri çapraz veya biri yandan biri ortadan çarpışmış mi çarpışmış ve egea da gayet sağlam kalmış kokpit de sorun gözükmüyor A sütünu da sağlam. Eee daha ne olsun. Burda Mercedes olsa herkes oooo Mercedes ooooo BMW derdi eminim. Fiat olunca da hakkını verecez övgünün kimse de kusura bakmasın yani.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.