Şimdi Ara

Tıpta sandığınız kadar para yok gençler ve velileri(kendim de tıp yazmayacağım kötü niyet yok) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu cümleden o yorumu yapmışsınız tebrik ediyorum.Yukarıdaki cümle 2017 dönemindeki forumda espri niteliğinde söylenen bir cümleydi bu cümleden mühendisleri eziklediğimi nereden çıkardınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim tıp kazanamadım mühendislik okuyacam ama geçin şu tatavayı. 3 amcam doktor biri doç. ikisi uzman doktor. Doç amcamın maaşını hiç sormadım ama dahiliye uzmanı amcam 15+ kazanıyor senelik yeni araba alır evi var hayat standartı çok yüksek. İlk evini de 30 yaşında aldı bu arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka bir yana adamın kafasına geçirdikleri taş 10kg imiş. Ben ne olursa olsun o ağırlıkta birşeyi birinin kafasına vuramam . Vicdanım el vermez.içim titrer falan. Adam ne kadar vahsiymis sen düşün. Survivor gibi ülke amk. En kötüsü de sokaktaki it için yasa çıkaran devlet doktor için hiçbir şey yapmıyor . Yaralanan doktor 4 gün komada kaldı. Yazık .

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrpenguin

Hatta daha fazla ayrıntı veriyim şu an izmir Balıkesir ankara da ev var ankaradaki evimizde biz oturuyoruz ev 4+1 diğer iki ev 3+1 ankaradaki evimiz şehrin biraz dışında ama hoş bir alanda metro ve toplu taşımaya yakın diğer iki ev şehrin merkezinde neredeyse ki ailem öyle ev alıyım araba alıyım merakı olan insanlar değil para birikince yatırım yapıyorlar sadece
    fabrikadan işçi emeklisi olan babamın 3 tane evi var abi cidden konu sahibi neyin kafasını yaşıyo anlamadım tüm maası çöpe atıyolar sanırım geldigi gibi
    olgunlasamamıslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candarr77 -- 9 Ağustos 2018; 0:57:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OliverQueenn

Birileri gene tıp kazanamamış
    bu kafayla devam edin mezun olduğunuzda göreyim ben sizi. ailemde sağlıkçı olduğu için birçok doktorla görüşme şansım oldu 1 kişi hariç hiçbiri memnun değil hem aldığı ücretten hem de it gibi çalışmalarından
  • quote:

Bu cümleden o yorumu yapmışsınız tebrik ediyorum.Yukarıdaki cümle 2017 dönemindeki forumda espri niteliğinde söylenen bir cümleydi bu cümleden mühendisleri eziklediğimi nereden çıkardınız?
    her espride bir gerçek payı vardır yeğen
  • orkunkurun O kullanıcısına yanıt
    Babam normal bir subay doğu görevine ya da ekstradan gelir sağlayacak yurt dışı görevine gitmedi çünkü piyade subay değildi albaylığın son yıllarına kadar hiçbir subay 6.5 7 milyardan fazla alamaz kaldı ki benim babam erken emekli oldu. İlk evlerini aldıklarında babam ya yüzbaşılığının son senesinde ya da binbaşılığının ilk senesindeydi taş çatlasa 4 milyar alıyordu. Annem sınıf öğretmeni şu an 3 milyar civarı alıyor o aralar kıdem düşüklüğü dolayısıyla en fazla 2.5 falan alıyordur. Bu işin alınan para miktarıyla alakası yok parayı yönetme becerisi söylediklerinden çok farklı bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: Serhtt44

Min doktor 6k dan baslar maksimum 10 yillik doktor 15k maas alır 50 li yaslarda bir doktor 25k alkr gibi ama dedigin gibi iyi bir muhendis iyi bir doktordan cok kazanır muhendisin yurtdisi imkani daha yuksek ve maaslarida oyle
    İlk mesajda ne diyorum? 25k kazansaydı babam altımızda en az D segmenti, kuvvetle muhtemel premium marka, cillop gibi sedan olurdu. Hangi 25k kazanan adam çürük, paslı araba biner? İlk mesajımı iyi oku. Şunu öğrenin: DOKTOR ÇOK KAZANMIYOR !!!!

• windstyle kullanıcısına yanıt
    Yahu anlamak istemiyorsunuz galiba Bu kafayla devam et yazmışsınız bir de ciddiye alıp Bu yazılan şeyin espri amaçlı olduğunu bilmeden duyar kasmayın

• orkunkurun O kullanıcısına yanıt
    Hiçbir askerin komutanlığına bağlı olarak aldığı maaş değişmez maaşı değiştiren şey rütbe(kıdem) ve yapılan görevlerdir

• quote:

Yahu anlamak istemiyorsunuz galiba Bu kafayla devam et yazmışsınız bir de ciddiye alıp Bu yazılan şeyin espri amaçlı olduğunu bilmeden duyar kasmayın
    forumda bu tarzda düşünen insana çok denk geldiğim için ciddiye aldım hocam
  • Candarr77 kullanıcısına yanıt
    Yani dediğim gibi çok da para biriktirmeye meraklı bir aile değil benimkiler elemanın babası parayı yönetemiyor diye doktorlar az para kazanmış olmuyor

• BirinciGelenSperm kullanıcısına yanıt
    Bu ülkede yasalar sadece mvler ve zenginlerin yararına çıkıyor. O yüzden çok şey etmemek lazım

Valla ben birine el kaldırsam bile içim acır. Yazık değil mi o insana...

• Mrpenguin M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vizyona bak aq ev araba almak
  • OliverQueenn kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah kahretsin beni "malesef"i yanlış yazıyorum.Hocam kafanız mı güzel Allah aşkına?Yoksa trol müsünüz?Açtığım konuyu bile okuyup anlayamayan insana laf yetişmez.Az ötede otlayın siz.

• Ele baba sen de ele

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • doktorluk para için hiçbir zaman yazılmaz ki. Bir insan hayatı kurtaracaksın ondan öneli bir şey yok dünyada.
  • Tanımadığın insanlar hakkında ileri geri konuşamazsın çocuk.Saygı çerçevesinde istediğini söylersin.

https://forum.donanimhaber.com/tip-yazacaktim-ama--134228649-3#134243972

https://forum.donanimhaber.com/insanlar-tiptan-baska-bir-sey-bilmiyor--134251003

https://forum.donanimhaber.com/tip-yazacaklar-iyi-dusunun--134298469-2#134303368

Hep tıpçılara takmışsın tıp yazmayı düşünüyorken mühendisliğe kaymışsın daha da burada millete laf ediyorsun.Şimdi az git sen ötede oyna velet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OliverQueenn -- 9 Ağustos 2018; 12:9:1 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.