Şimdi Ara

Tipsizlik yüzünden ailemle kavga ettim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün dışarı çıkacaktım giyinmemde hep annem fikrini belirtir şunu bunu giy diye. Tutturdu kaban gömlek giy diye. Ben dar omuzlu kısa boylu(170) bir zargana olduğumdan eşofman ve t-shirt harici birşey giymiyorum hiçbiri omuzuma vücuduma oturmuyor. hava zaten sıcak. Yok giymem dedim o kadar deri ceket mont aldık hiçbirini gitmiyorsun diye karşılık verdi ben de öyle bir çocuk doğurmuşsun ki hiçbir şey yakışmıyor bıktım dedim annem de o ne demek dedi. Kalbi kırıldı galiba ben de yanıt vermedim bi daha eşofmanla çıktım dışarı. Vallahi dosltar bıktım bu hayattan. Adam gibi bir kıyafet bulamamaktan kıyafetlerin üstümde ya emanet gibi durmasından. Zayıflık hayatımı mahvetti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SM01_VXG -- 27 Şubat 2021; 11:54:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Napim

• annene kötü davranma

ileride çok pişman olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tipsizlik yüzünden ailemle kavga ettim

Ailen için söylüyorum bunu.

• Çıplak çık
  • Anneyi babayı çok abartıyorsunuz. Hiçbirisi kutsal değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicibebe bağımlısı

Anneyi babayı çok abartıyorsunuz. Hiçbirisi kutsal değil.

aynen eski sevgilin kutsal dimi ona o kadar değer verdiğin için seni kilondan dolayı beğenmeyip gitti ve ona ayırdığın o değerli zamanın yüzünden çok daha başarılı olabilecekken düştüğün konuma bak

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt
    Ne şişmanı be. Herkesi aynı sanmayın. Ailemle ne yaşadığımı bilemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicibebe bağımlısı

Ne şişmanı be. Herkesi aynı sanmayın. Ailemle ne yaşadığımı bilemezsin.

Bilirim çünkü hiç kimse iyi bir ailede yetişmiyor çok nadir doğru dürüst aile var bu ülkede ama suçlu ailen değil onun ailesi onun ailesinin ailesi onun ailesinin ailesi en azından aklı başında olarak yetişmişsin bazı şeylerin farkındasın. Bazen insanları olduğu gibi kabullenmek gerek onları değiştiremezsin çünkü onlar böyle gördü böyle yetişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayatınıYaşayamayanAdam -- 27 Şubat 2021; 13:30:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

annene kötü davranma

ileride çok pişman olursun

Hocam bir ailenin çocuğuna verip verebileceği en büyük miras tip/fiziktir. E aile o mirası veremeyince insan doğal olarak aileyi suçlu bulmaya ve soğumaya başlıyor. Ben tipimden şikayetçi değilim ama bazı fiziksel sorunlardan dolayı kendime güvenimi kaybettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş çok klasik olacak farkındayım ama, sporla düzeltirsin bir tek. Biraz vücut hatların, omuzların geliştiği zaman ne giyersen yakışmaya başlıyor, ve özgüvenin çok artıyor. Salona gidemem diye bir bahane de saçma; Evde spor yap adlarında mobil uygulamalar var birini indir, omuz ve kollar ağırlıklı olmak üzere full body antrenman yap. 1 ayda değişime inanamazsın.

• Uthane kullanıcısına yanıt

1 ayda değişim olmaz lale

• quote:

Orijinalden alıntı: Peter Jones

1 ayda değişim olmaz lale

1 ayda değişim bal gibi olur, ben fazla kilodan başlamıştım aynı prosedüre 1 ayda diyet ve sporla 8 kilo vermiştim. Ben kickboxla verdim zamanında ama sadece koşuyla bile ne değişimler yapanlar var. Tanımadığın bir insana lale yazma bir daha benim işim olmaz kavga dövüşle ama başkası kafanı koparıverir dikkat et.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.