Şimdi Ara

Tipim Nasıl [SS] ' Li (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
5.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan112

muşmula

Muşmula Ağacı ve Meyvesi: Beyaz ve pembe renklerde çiçekler açan bir ağaç ve bu ağacın buruk tatlı meyveleridir. Muşmula meyvesi C vitamini ile karoten ve çeşitli mineraller içerir..

Muşmulanın Faydaları: Bağırsakların ve böbreklerin düzenli çalışmasını sağlar. Böbrek ve mesanedeki kum ve taşları dökmeye yardımcı olur. Bağırsak iltihabına karşı faydalıdır. İshal ve dizanteriyi giderir. Sinirleri güçlendirir. Mideyi kuvvetlendirir. Mide hastalıkları, lumbago ve nikriste faydalıdır. Kan dolaşımını düzenler. Düşük yapmayı engeller..

Muşmula Nasıl Kullanılır? Muşmula meyvesi ilk koparıldığında buruk bir tada sahiptir. Bir süre bekletildikten sonra yumuşar ve lezzetlenir. Bu şekilde meyve olarak yenebileceği gibi çekirdekleri ve yaprakları da ilaç olarak kullanılabilir. Muşmula çekirdeği idrar arttırır. Muşmula yaprakları kaynatılıp içilirse şeker hastalığına iyi gelir.

Tipim Nasıl [SS] ' Li

• Allah seni mi cezalandırmış, aileni mi? Bence tüm insanlığa verilmiş bi cezasın.
    Cern'de bu yaratığı nasıl yok ederiz diye çalışmalar başlatılmış. Kaynak:bbc
  • eline içki dolu bardak alan, masaya bira koyan kendini yetişkin zannediyo. ne günlere kaldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

eline içki dolu bardak alan, masaya bira koyan kendini yetişkin zannediyo. ne günlere kaldık.

asıl böyle bir yorumu yapanlar kendini yetişkin zannediyor. Önceki yorumları okuduysan yaşımın alkol almak için tutmadığını ayrıca imzamdada liseli olduğum yazıyor . Yetişkinim diyende olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbilir2009

quote:

eline içki dolu bardak alan, masaya bira koyan kendini yetişkin zannediyo. ne günlere kaldık.

asıl böyle bir yorumu yapanlar kendini yetişkin zannediyor. Önceki yorumları okuduysan yaşımın alkol almak için tutmadığını ayrıca imzamdada liseli olduğum yazıyor . Yetişkinim diyende olmadı.

tipim nasıl SSLİ? diye konu açıyorsan eleştirilere olumlu yaklaşmayı öğreneceksin daha. yoruma gerek yok resimler belli ediyo.

• masana bira koyup fotoğraf çektirince cool olmuyosun kardeşim
  • imza-mesajlar uyumluluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7-24 Jojuk

masana bira koyup fotoğraf çektirince cool olmuyosun kardeşim

Ben Coolmuyum değilmiyim diye sormadım ama :)
  • quote:

quote:

quote:

asıl böyle bir yorumu yapanlar kendini yetişkin zaneline içki dolu bardak alan, masaya bira koyan kendini yetişkin zannediyo. ne günlere kaldık.nediyor. Önceki yorumları okuduysan yaşımın alkol almak için tutmadığını ayrıca imzamdada liseli olduğum yazıyor . Yetişkinim diyende olmadı.

tipim nasıl SSLİ? diye konu açıyorsan eleştirilere olumlu yaklaşmayı öğreneceksin daha. yoruma gerek yok resimler belli ediyo.

Adam Gibi Yapılan Eleştirilere Adam Gibi Cevaplar Verdiğim Önceki Mesajlarda Görülüyor . Bakabilirsin . Önyargılı davranarak : "eline içki dolu bardak alan, masaya bira koyan kendini yetişkin zannediyo. ne günlere kaldık. " dersen sen bende sana öyle bir cevap veririm. Ben Arkadaşlarımla oraya kafa dağıtmaya gittim . Sana Açıklama Yapmak zorunda Değilim ama yapıyorum. Yetişkin Gibi Görünüp Orda Millete Reklam Yapmak İçin Gitmedim Oraya .

• hacı yakışıklı değilsin ama çirkinde değilsin öyle ortada yani :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: scola

hacı yakışıklı değilsin ama çirkinde değilsin öyle ortada yani :D

Sağol Hocam Yorumun İçin Teşekkürler.
  • quote:

quote:

kız tavlarsın yani sorun yok bu arada gömlek güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

Tipim Nasıl [SS] ' Li

Tipim Nasıl [SS] ' Li

Tipim Nasıl [SS] ' Li

Tipim Nasıl [SS] ' Li

Tipim Nasıl [SS] ' Li

ahahaha :D

• Tip felan göremedim ben, tekrar deneyiniz.
  • quote:

quote:

quote:

kız tavlarsın yani sorun yok bu arada gömlek güzelmiş

Tekrardan Sağolasın . :)
  • Oy olsan 70 milyon boş zarf atar.
  • Yakışıklı değilsin. Millet dalganın dibine vurmuş, üstüne liselisin. Sen hala daha ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

Yakışıklı değilsin. Millet dalganın dibine vurmuş, üstüne liselisin. Sen hala daha ya.

Yorumun İçin Teşekkür Ederim Hiçbiri Önemli Değilde Liseliler Türk Değilmiş Gibi Konuşuyorsunuz Ben Liseli Olmaktan Gayet Memnunum.
  • Yok lan adamın tip öyle kötü değil kız tavlar tabi, bu iyi sayılır ne tipsiz adamlar gördüm ne kızlarla sevgili kızlar artık mal olmuş :D
    Aslında mallık değilde tipe o kadar çok önem vermiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.