Şimdi Ara

Silinsin.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8FB5351A6 -- 24 Mart 2021; 1:21:15 >

• Allahtan bi tipim nasıl konusu açtım bugün açmayan kalmadı nerdeyse şimdi bizim konu da araya gitti

tipine gelirsek normal bir insan evladısın karşim ben iyi günler dilerim sana
  • Sağ olun bende iyi günler dilerim.
  • Aga ben mi a normalim anlamıyorum yoksa bu tipim nasıl diye konu açanlar mı a normal bilmiyorum.

Hacı, burası izdivaç mı ? Neden tipinizin yorumlanmasını istiyorsunuz, ego tatmini mi olacak iyisin desek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wınchester

Aga ben mi a normalim anlamıyorum yoksa bu tipim nasıl diye konu açanlar mı a normal bilmiyorum.

Hacı, burası izdivaç mı ? Neden tipinizin yorumlanmasını istiyorsunuz, ego tatmini mi olacak iyisin desek ?
    Hiçbir şekilde ego kasmak yada övülmek için açmadım konuyu. herkesin açtığı gibi sizlerin yorumlarınızı görmek için açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8FB5351A6 -- 18 Ağustos 2018; 0:27:40 >
  • Hocam yanlış anlamada sende katil tipi var bakışlar özellikle katili andırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortalamanın biraz altındasın maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.
    Yok atar yapma huyum yok. alttaki yorumda haklısın, öyle görünmemeye çalışıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D2D6C8A09

Hocam yanlış anlamada sende katil tipi var bakışlar özellikle katili andırıyor.
    Yanlış anlamadım ama bir kaç kişi daha öyle diyor. benim doğuştan bakışlarım öyle ama değiştirmeye çalışıyorum. ciddi pozlarda öyle göründüğümü düşünüyorum bende.
  • Katil bakışı görmedim. Burun estetiği olursan tip iyi.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    En iyisi ağza bant takalım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8MB AGP

Katil bakışı görmedim. Burun estetiği olursan tip iyi.
    Burun sinüzit'ten dolayı öyle oldu hocam. estetik vs düşünmüyorum. ama ilerde sinüzit ameliyatı olabilirim, ama inşallah olmam. insanın en güzel hali doğal halidir.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Doğru söylüyorsun. mutlu olmaya çalışıyorum. aktiviteler vs günlük yaşamımda değişiklikler yapmaya gayret ediyorum.

Virajı nasıl alabilirim? almam mümkün mü yoksa geç mi kalınmış? teşekkür ederim yorumun için.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kısa saçı seviyorum. uzattığım zaman dalgalı oluyor fazla. ama bu yorumdan sonra 4-5 ay uzatmayı düşünüyorum. düzenli olarak bakım yapıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-bakim-urunleriniz--129362508-3#134502098 bu konuya göz atabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.