Şimdi Ara

Tipim nasıl (SS ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olum forumda kız yok neredeyse,amacınız ne.ne diyim olum çok yakışıklısın,sen hoşlaştım mı diem ne diem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

olum forumda kız yok neredeyse,amacınız ne.ne diyim olum çok yakışıklısın,sen hoşlaştım mı diem ne diem.

aynen öyle de kardeşim
  • Yaş ortalaması 22-25 olan bir forumda önüne gelen herkese birader demek nedir? Yaşıtın mı askerlik arkadaşın mı buradaki insanlar? Çoğu abin yaşında buradakilerin.
    Tipe gelirsek apaçisin. Ama önce kullandığın türkçeyi değiştirmen gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChevyLacetti

Yaş ortalaması 22-25 olan bir forumda önüne gelen herkese birader demek nedir? Yaşıtın mı askerlik arkadaşın mı buradaki insanlar? Çoğu abin yaşında buradakilerin.
    Tipe gelirsek apaçisin. Ama önce kullandığın türkçeyi değiştirmen gerekiyor.

sen hangi tarihte kaldın :d yaş ortalaması 22 25 falan diyon , senin yaşlı olman herkese abi diyeceğimi göstermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup_03

Bu ne lan?

• Kardeşim niye o önerileri dinledin ? Naptın kendine ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oedipus355 kullanıcısına yanıt
    Abi diyeceksin demiyorum. Usta,üstad,hocam gibi kelimeler kullan. Hafif resmi ve marjinal kelimeleri seç. Eski tarihte falan kalmadım, uzun yıllar dh takip ettim ama üye olmadım, başka bir forum kullanıyordum. Özellikle son 2 sene içinde dh de çoluk çocuk çoğalmaya başladı, o yüzden yaş ortalamasını 22 ye kadar düşürdüm. (Ortalamayı alırken 15-16 yaşlarındakileride katıyorum, yoksa dh nin her zaman yaş aralığı +20 olmuştur) Ben 25 yaşındayım, 18-19 yaşlarında başladım forum kullanmaya. Kendi yaşıtlarnın forumunda değilsen hak eden etmeyen herkese saygı "GÖSTERECEKSİN."
    Ben nasıl sana şuanda kibar kibar anlatıyorsam , sende gidip 30 yaşındaki adama, yada yaşını bilmediğin birine kardeşim, abicim, gülüm vb kelimeler kullanamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChevyLacetti

Abi diyeceksin demiyorum. Usta,üstad,hocam gibi kelimeler kullan. Hafif resmi ve marjinal kelimeleri seç. Eski tarihte falan kalmadım, uzun yıllar dh takip ettim ama üye olmadım, başka bir forum kullanıyordum. Özellikle son 2 sene içinde dh de çoluk çocuk çoğalmaya başladı, o yüzden yaş ortalamasını 22 ye kadar düşürdüm. (Ortalamayı alırken 15-16 yaşlarındakileride katıyorum, yoksa dh nin her zaman yaş aralığı +20 olmuştur) Ben 25 yaşındayım, 18-19 yaşlarında başladım forum kullanmaya. Kendi yaşıtlarnın forumunda değilsen hak eden etmeyen herkese saygı "GÖSTERECEKSİN."
    Ben nasıl sana şuanda kibar kibar anlatıyorsam , sende gidip 30 yaşındaki adama, yada yaşını bilmediğin birine kardeşim, abicim, gülüm vb kelimeler kullanamazsın.

:D hacı abi anlaşılan kızmışsın :Ddddssadsa sakin
    tamam deriz artık

• Normalde trollerim ama trolleyesim gelmedi. Tipin kötü değil, ortalama bir tip. 6.5/10. biraz zorlansa 7/10 olabilir ama kötü değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuroki

Normalde trollerim ama trolleyesim gelmedi. Tipin kötü değil, ortalama bir tip. 6.5/10. biraz zorlansa 7/10 olabilir ama kötü değil.

Eyv :))
  •  Tipim nasıl (SS )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodello

Tipim nasıl (SS )

kardeş bu kadar uğraşmana değer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oedipus355

quote:

Tipim nasıl (SS )

3 dakikamı almadı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oedipus355

quote:

Tipim nasıl (SS )

3 dakikamı almadı

tebrik ederim o zaman :d

• biri 400 maddeyi atsın.
  • Dostum sigara içen,futbol takımında oynayan facebookta profesyonel fotoğraf atıp cool sözler yazmaya çalışan artist tiplere benziyorsun.Umarım değilsindir 5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baryum01 -- 1 Nisan 2016; 21:09:47 >
  • Ergenekon gibisin kardeş,legalsin ama olayın illegal..özet geçersem tam silivriliksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaggerjack_

Dostum sigara içen,futbol takımında oynayan facebookta profesyonel fotoğraf atıp cool sözler yazmaya çalışan artist tiplere benziyorsun.Umarım değilsindir 5/10

tam olarak öyleyim asdsad
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

Ergenekon gibisin kardeş,legalsin ama olayın illegal..özet geçersem tam silivriliksin.

kardeş anlatmışsın iyi hoş da anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.