Şimdi Ara

Tipim nasıl? Ciddi cevaplar bekliyorum, Liseliler was go. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
2
Favori
11.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok temiz suratın var yav, iyi birisin belli ki

beğendim valla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikoanaliz

Beyler lütfen seviyeli yorum yapın.. Liseliler gittiler tekrardan geldim, sabaha kadar birlikteyiz.

Hocam gayet ciddiyim; bence berbat. Zaten verdigin poz poz degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamın sağ yanağına piramit çizmişler adam illimünati beyler kaçın
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

adamın sağ yanağına piramit çizmişler adam illimünati beyler kaçın

Kardeş açık açık söyleyeyim. Eğer gerçekten kendi tipini merak etsen bir şekilde kızı keserdin fotoğraftan. Çünkü forumlarda o tür fotoğrafların sonucunun ne olacağı bellidir
  • Liseliler was go da ne demek.
  • quote:

Beyler lütfen seviyeli yorum yapın.. Liseliler gittiler tekrardan geldim, sabaha kadar birlikteyiz.

Başkalarının resmini alıp buraya koyacak kadar vicdansız, asosyal, psikopat ruhlu ve korkak birisin. Seni sürgün etmek lazım...TOPLUMDAN!
  • kaşlar kalk gidelim diyor.
    sivilceler b.k yeme otur diyor.
  • Kafanı kes

• Gercek hayatta seni gorsem yanından kufur mırıldanarak gecerdim.

• sivilcelerin için çok geç olmadan ilaç kullanmaya başla.bir de yanında ki kzıın ne işi var fotoda.kendi tipini sormuyor musun.başka fotoğrafın mı yok??
  • şayet dışarda senin gibi bi tip görsem, kavga etmek için tip tip bakarım, ve yanımda bi arkadaşım varsa hahaha bebenin tipe bak der gülerim o saç modeli suratına ve kafa yapına gitmemiş, ve sakalsız adama kolay kolay gitmez, ha bi justin dingili gibi sarışın zayıf suratlarada gider, ama hem kafan geniş, hem sakalın yok, hemde o saçın üstleri ne kadar uzun olum apaçi gibi, bendede aynı model var yanlar kısa üstler uzun ama seninki gibi değil sen baya bi abartmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gülcem1sn

kardeş tipin allah vergisi ona birşey diyemeyiz de giyinişin güzel tarz gibi tabi senin tavır da önemli fotoya bakılırsa apaçilik ile tarz olmak arasında ince bir çizgidesin dikkat et

Oguz baba oyle diyorsa oyledir

• quote:

Orijinalden alıntı: GreenSpirit

şayet dışarda senin gibi bi tip görsem, kavga etmek için tip tip bakarım, ve yanımda bi arkadaşım varsa hahaha bebenin tipe bak der gülerim o saç modeli suratına ve kafa yapına gitmemiş, ve sakalsız adama kolay kolay gitmez, ha bi justin dingili gibi sarışın zayıf suratlarada gider, ama hem kafan geniş, hem sakalın yok, hemde o saçın üstleri ne kadar uzun olum apaçi gibi, bendede aynı model var yanlar kısa üstler uzun ama seninki gibi değil sen baya bi abartmışsın

Asosyal misin? derdine noldu?

• samimi söylüyorum kötü.O saçlarla o pozlarla daha kötü.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GreenSpirit

şayet dışarda senin gibi bi tip görsem, kavga etmek için tip tip bakarım, ve yanımda bi arkadaşım varsa hahaha bebenin tipe bak der gülerim o saç modeli suratına ve kafa yapına gitmemiş, ve sakalsız adama kolay kolay gitmez, ha bi justin dingili gibi sarışın zayıf suratlarada gider, ama hem kafan geniş, hem sakalın yok, hemde o saçın üstleri ne kadar uzun olum apaçi gibi, bendede aynı model var yanlar kısa üstler uzun ama seninki gibi değil sen baya bi abartmışsın

Asosyal misin? derdine noldu?

derdim devam ediyoda, yorumdamı yapmayaeaaaaaağğğ hayır moruk şimdi harbiden saçmaladın dertle ne alakası var, asosyallikle ne alakası var, manken gibi falan olduğunu sanmışsın ama değilsin genç, tamam giyimin yaşına göre güzel, ama o saç gitmemiş sana, hem kafan geniş hemde dediğim gibi üstler baya bi uzun

• JB terk
  • Saçlar iğrenç.
  • Kafan lens mi ?

• quote:

Dalga geçecekler lütfen gitsin.

sen 10 üzerinden 3 belki.. bilemedin.. 3,5 ............ yanındaki abla 10 üzerinden 6,5
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.