Şimdi Ara

TIPI bırakmalı miyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler dersler b*k gibi. Hic sarmadı ve daha başlangıç olmasına rağmen açıkçası zor geldi. Bi polikliniklerre takıldığımız gün baya eğlenceli geçti ama onun dışında bildiğin kağıt-kalemli şekilde olan dersler rezalet. 3 sene disimi sıkabilsem aslında 4 5 6 ve doktorluk sürecinde eğlenirim diye düşünüyorum ama bu 3 sene geçmeyecek gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• hocam hayatınızda doğru giden bir şey var mı

• sal bırak gel yarın sabah sindirim sistemi çalışalım

• Tıpta başta sıkıntı yaptı ise intern dönemi kafayı kırarsın.Tıpın ilk 3-4 sene birşey yok zaten asıl evre intern dönemi.

Mevzu şu doktor olmak mı istiyorsun yoksa iş garantisi mi.

• HOTWHEELS ARABAN SHARKYDEN KURTULABİLİR Mİ SENİ CANLI CANLI YUTAR ĞĞAĞHĞAHĞĞĞ BİR DAHA DENE SENİ ŞANSLI ARABA FIRLAT AĞĞĞĞĞĞH BU ACIDI IAAĞĞĞĞĞĞH İŞTE BUNA KAZA DERİM HOTWHEELSTAN ÇILGIN SHARKY SAHİLDE

• Myp ile geçiş yapmayı dusunuyorum aslında ya. Mal mal asit baz dengesi falan işliyoz daha detaylı halini. Mikroskop falan saçma sapan şeyler. Bir de bunlar daha güzel kısımlariymış sözde

• M3lank0lik kullanıcısına yanıt
    Para icin yazdim, özel olarak ilgimi çeken bölüm yok

• Geç itü makineye

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • achilles102030 kullanıcısına yanıt
    İtü makine mi itü elektrik mi

• senin içinde itü ukte kaldı hocam ondan böyle düşünüyorsun bence

• detaylı sorun olursa elektrik hakkında bilgi verebilirim hocam. ben olsam elektrik geçerdim

• nerelere geçebiliyorsun hocam

• girişken girişimci değilsen direk işim olsun karnım doysun diyorsan memur ol ha doktor olur polis olur öğretmen olur.Şuanki duruma göre yolun başındasın doktorsun.Dişini sık devam et.Yok mesleğimide seveyim dersen girişimci atılgansan uyarsa teknik üniversitede ee veya bilgisayar oku.

Tıpa girmişsin nerede okuyorsun bilmiyorum ama itü elektrik veya bilgisayar oluyorsa oraya geç.Kesinlikle makine seçme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Ekim 2022; 22:12:7 >
  • temel tıp eğitimi çok zordur ama bazal tıp bilgisi de gereklidir

• M3lank0lik kullanıcısına yanıt
    Aslında her zaman öğretmen olmak istemişimdir ama sülalede maalesef atanamayan öğretmen vakasi olduğu için ailem kesinlikle izin vermedi bogazici matemarik öğretmenliğine

• Hocam siralama 11.700 işte. Odtu metalurji, odtu kimya muh, itu makine, itu elektrik falan

• Hepsi birbirinden farklı iyice araştır bölümleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akademisyen olursun benzer şeyler itü elektrik veya bilgisayar tutuyorsa geç İlla sınıf öğretmeni olmak gerekmiyor.Hitap ettiğin yaş skalası farklı sadece.

• hazırlığı atlayabiliyorsan geçmek mantıklı aslında

• Hocam bir de aklımdayken yazayım dedim bu ilk üç güzelmiş sonrası daha zormuş falan bunlar göreceli işler. Belli ki siz işin teoriğinden ziyade diğer kısmını daha çok seviyorsunuz polikliniği falan sevdiğinize göre.

Mühendislikte de dersler kolay değil ki. Yine alayı sıkıcı, akademik açıdan iyi ama öğrenciye verme konusunda sıkıntıları olan çoğunluğunu 50+ yaştan oluşan kadrolar verecek eğitimi. E iş garantisi de yok. Kendiniz bilirsiniz ama İzmir’e myp falan düşünüyordunuz bence o olabilir. 6 sene sıkarsınız dişinizi hop 30k cukkaladınız mı mis gibi işte.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.