Şimdi Ara

TIPÇILAR MAĞDUR HASHTAG’A DESTEK

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
29
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> TIPÇILAR MAĞDUR HASHTAG’A DESTEK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    20 Mesaj

Bizim başımız yandı size ne oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    MertayKardes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    şaka mısınız olum siz neyin hesabı dönüyor, bize niye kin duyuyorsunuz ? sizinle dalga geçenler tıpçıyız diye belirtti mi de bize nefret kusuyorsunuz ?
    mağduruz diyoruz adam seviniyor. birader en başta bizim de mezun arkadaşlarımız var. olmasa bile size yapılan haksızlığın farkındayız ve sevinçten göbek atmıyoruz halinize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

iPhone 7 Plus - iPad Air 3 - Beats Solo 3 Wireless
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj

1) özel hayatın gizliliğini tamamen ihlal ediyor

2) herkes sizin gibi zengin falan değil çoğu kişi 1 defter almak için para zor bulurken insanların kamera gibi aletlerin alınmasını istiyor bu da parası olmayan okumasın demek isteniliyor

3) tıp fakültesi öğrencisi türkiyenin en başarılı dilime giren öğrencileri tarafından oluşuyor kopya gibi olayların olacağını hiç sanmıyorum
    |
    |
    Ryan Atwood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öyle diyorsun da bizde de kurunun yanında yaş yandı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    MertayKardes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj

Çok iyimsersiniz ya :(( normal zamanda bile kopya olayları oluyor bu sistemde çok artacak :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likefaksiyon nekrozu -- 23 Mayıs 2020; 21:20:21 >
    |
    |
    Ankaratıplı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    161 Mesaj

1. maddene cevap bile vermeyecem açıkladım 2.ye gelirsen haklısın bazı insanlar için ama sınıfın yüzde 90ının bilgisayarında kamera ya da kameralı telefonu vardır diye düşünüyorum o kesime de ayrı bir sınav yapılabilir 3.madde için de konuya hakim olmayan bilmeyen bir insan kamerasız kopya çeker bence isterse harvard'da tıp eğitimi alsın
    |
    |

ben daha hiç rastlamadım hatta biri kopya falan olur dedi grupta çoğu öğrenciden tepki geldi
    |
    |
    Likefaksiyon nekrozu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bilmiyorum bu kopya işlerini ben hayatım boyunca iyi öğrenciler arasında bu duruma rastlamadım kopya işine insanlar da niye kopya falan çeksin ki herkesin hakkına girmiş olur

kul hakkı denen bir şey var küçük 1 sınav için insanlar diğer dünyalarını satacağını hiç sanmam (olursa da ben baya şok olurum not için herkesin hakkına girecek )yok ya olmaz bence herkes bunun bilincindedir olmaz olmaz
    |
    |
    Ryan Atwood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

maalesef kul hakkı falan çoğunluğun umrunda değil :( normal komite sınavında çekmek biraz zor ama diğer ufak sınavlarda falan çok çekiliuordu maalesef :(( bu onlinede de çok çekilecek maalesef
    bu arada sizin gibi düşünen insanlar olduğuna çok sevindim gerçekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sohbet
bankalar.org
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,218
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.