Şimdi Ara

'TIP' ve 'DIS HEKIMLIGI' 2012 Hazirlik (Genel Konu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 2012 ygs-lys maratonunda Tip Ve Dis Hekimligi Fakülteleri icin hazirlanan,mücadele eden arkadaslar buradan birbirimize daha kolay yardimci olabilecegimizi,calismalarimizi paylasma imkani bulabilecegimizi düsünüyorum.
    Bu mesakatli yolda birbirimize yardim ederek,hem tecrübeli hemde bu is icin kafasini yoran arkadaslarla burada toplanip daha kolay sesimizi duyurabilecegiz.
    Forumda bu alanlarin daha daginik konulari var. Gayet yorucu bu branslarda birseyler paylasip birseyler ögrenmek.
    Bu sayede daha rahat birbirimize ulasabilecegiz.

Bu yolda ter döken arkadaslar nickleri yazin ne kadar kalabalik oldugumuzu görelim.......

1/ umbro
    2/ halim68
    3/ :A.N.T:
    4/ zeonixx
    5/ ramiskalkan
    6/ magedinn
    7/

Forever SAGLIK FAKÜKLTELERI

ARKADASLAR MSN DE TOPLANDIGIMIZ ADRES ---------group1120279@groupsim.com-------- EMIN OLUN ÖTEKI GRUPLAR GIBI SEVIYESIZ VE GEREKSIZ KONUSMALAR OLMAYACAK BIRBIRIMIZDEN BIRSEYLER ÖGRENMEYE CALISACAGIZ . EKLEYIN DERIM....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kràl Çıplak -- 21 Temmuz 2011; 21:50:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: umbro

arkadaslar 2012 ygs-lys maratonunda Tip Ve Dis Hekimligi Fakülteleri icin hazirlanan,mücadele eden arkadaslar buradan birbirimize daha kolay yardimci olabilecegimizi,calismalarimizi paylasma imkani bulabilecegimizi düsünüyorum.

Şu Kısma Katılmıyorum Arkadaşım! Bu Forumdaki 11den 12ye geçenlerden %90ı paylaşım konusunda samimi değil ya da hedeflerini boşu boşuna belirlemişler. Herkes kendine müslüman yani sen de benim gibi şok olma da sonradan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: halim68

quote:

Orijinalden alıntı: umbro

arkadaslar 2012 ygs-lys maratonunda Tip Ve Dis Hekimligi Fakülteleri icin hazirlanan,mücadele eden arkadaslar buradan birbirimize daha kolay yardimci olabilecegimizi,calismalarimizi paylasma imkani bulabilecegimizi düsünüyorum.

Şu Kısma Katılmıyorum Arkadaşım! Bu Forumdaki 11den 12ye geçenlerden %90ı paylaşım konusunda samimi değil ya da hedeflerini boşu boşuna belirlemişler. Herkes kendine müslüman yani sen de benim gibi şok olma da sonradan...

Valla ben pek bir samimiyetsizlik göremedim.Mesela birkaç örnek ver ki biz de anlayalım?
  • @maftas
    şu 11den 12ye geçenlerin MSN grubunu ekledin mi sen msn ine o zaman anlarsın,bazen saçma muhabbetler + paylaşımcılıksızlıkta üstlerine yok :|
  • O Grup zaten facia.Ama o grupta sadece yüzde 50 si fln var.11den 12 ye geçenlerin o kadar çok değil yani.Ama bak o konuda gerçekten haklısın
  • Yine de yaz beni ben de tıp düşünüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: halim68

@maftas
    şu 11den 12ye geçenlerin MSN grubunu ekledin mi sen msn ine o zaman anlarsın,bazen saçma muhabbetler + paylaşımcılıksızlıkta üstlerine yok :|

Hangi grubu ekledin bilmiyorum ama bizim grubumuzda (''asigenç'' bedrinin ) hem sohbet ediyorum hem kaynak önerisi alabiliyoruz ve mesala bi soru sorulduğunda bi çok kişi o soruya odaklanıyor cevabında yardımcı olunuyor.
  • O grupta da alakasız alakasız şeyler oluyor.Tabii soru sorduğumuzda yardımcı oluyorlar ama çoğu zaman en ufak ilgimi çekmeyen konular oluyor.Yani keşke 11 den 12 ye geçen kişi sayısı og rupta biraz daha fazla olsa hep şurası tutar mı burası tutar mı muhabbeti dönüyor.
  • @Nefes bahsettiğim grup asigenc_bedri ye ait olmayan gruptur.
  • arkadaslar keyiften böyle konular acmiyoruz birbirimize daha kolay ulasmak icin actim.hem bir sürü vakit kaybi oluyor hemde gereksiz konu aciliyor.ben isteyenleri ekliyorum zaten. samimiyetimize güvenmeyen de bizi sikayet etsin.
  • hadi arkadaslar nickleri yazin eklyorm
  • Yaz beni
  • ben de varım
  • Neyse mesajımı editleyeyim hevesiniz kaçmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 16 Temmuz 2011; 20:28:34 >
  • Katılıyorum hocam ama istisnalar da baya var.Yani her gün bilgisayara girip,öyle aşırı çalışmadan günde 2 saat ile halleden ve çok rahat tıp kazanan tanıdıklarım var.Galiba bir yerden sonra kapasiteye bakıyor.İnşallah bizim de vardır o kadar kapasite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maftas -- 16 Temmuz 2011; 20:28:40 >
  • bu kadar az oldugumuzu düsünmüyorum hadi arkadaslar
  • güncell
  • tıp, diş hekimliği yada eczacılık..ekle beni de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azsakallidede -- 18 Temmuz 2011; 15:04:13 >
  • Başarılar arkadaşlar önünüzde yeni bir sene var özellikle tıp istiyorsanız sene içinde rehavete kapılmadan sıkı bir şekilde çalışın ilk deneme sınavında 460 mı aldınız diğer sınavda daha iyisini almaya çalışın sakın ama sakın rehavete kapılmayın son güne kadar çalşmayı sürdürün tekrar başarılar
  • Abicim ben sana tıp istiyorum dedim mi?Sadece sayfaya yorum yapıyorum.Ricaetsem değiştirir misin?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.