Şimdi Ara

Tıp kazanmak için ne yapmalıyım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anki süreçte 11 konularını çok iyi öğren. Uzaktan olunca nasıl oluyor bilmem ama konular sağlam demişsin. 11.sınıftaki konular AYT zemini olduğu için her sayısal dersten özellikle mat geodan vs çözebildiğin kadar soru çözmeye çalış.
    Eğer zamanın olursa TYT denemelerine de bakabilirsin süre kontrolu alışkanlık vs için ve güzel bir TYT hazırlığın da olur 12 ye geçmeden.
    11. Sınıfın yazında eğer 11 sağlam ise TYT denemesi + 12 konularına bakabilirsin (lti organik) bütçen varsa internetten özel ders alabilirsin (kaf 4 , kimya özel ayt kullandım tavsiye ederim )
    Eğer 11 senenden itibaren sınava odaklı güzel disiplinli çalışırsan OBP de iyiyse güzel bir derece yapabilirsin başarılar.
    Not : Bunları MF olduğunu düşünerek yazdım alanın MF değilse işler değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slytherinlisayısal -- 6 Aralık 2020; 0:9:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whoisthat kullanıcısına yanıt
    Haftasonu vaktimi ona harcayamam ben haftasonu 11 derslerini tekrar ediyorum
  • slytherinlisayısal kullanıcısına yanıt
    MF yim Sence TYT ye ikinci dönem başlayayım mi arkadaşlarım falan başlayacak
  • Yks2022 Y kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sen bilirsin , kızma :D
  • 11 konuları anlayarak hallet

11 konuları kilit eksiksiz yaza girersen iş biter

Paragraf çözülebilir

• Ben de 11de senin gibi tyt ayt gruplarında takılıyodum. Bilinç kazanmış olduğunu gösterir, çok iyi bişey. 11i özellikle fiziği çok sağlam tut. Ve tyt adına 2 haftada bir falan deneme çözsen uzun vadede çelik gibi etkisini görürsün. Mattan eksiklerini tara haftasonu birkaç saat ona bak mesela, her hafta 1 konu süpürsen miss...

• Whoisthat kullanıcısına yanıt
    Yok canım estağfurullah ne kızması
  • Vezhack2 kullanıcısına yanıt
    Fizik den ilk yazılı 100 aldim fiziği çok severek yapıyorum
    Haftada 1 gün tyt denemesi çözeceğim
    Hocam siz kaçıncı sınıfsınız üniversite kazandın mi yada
  • Eşşekler gibi ders çalışmayı göze almalısın öncelikle (fakültede)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CC398553 -- 6 Aralık 2020; 19:58:14 >
  • 11. Sınıfı sağlam tut düzenli olarak problem ve paragraf çöz yazın tyt abanıp 11 tekrar edersin 12 de full deneme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yks2022

Fizik den ilk yazılı 100 aldim fiziği çok severek yapıyorum

Harikasın. Ben de fiziği seven biriydim senin gibi. Öte yandan kimyayı hiç sevmezdim, öyle ki 2. dönem kimyayı salmıştım 11de. yazın hallettim sonra.

Bu şekil devam et, 11 denemeleri falan yapabilirsin arada. Geçen konuları tekrar etmeyi unutma, özellikle biyolojiyi çok unutursun.

• Senin burdaki tavsiyelerden sonra baya kafan karışacak. Ben sorunu şu şekilde "11 sınıf olsaydınız ve hedefiniz tıp olsaydı ne yapardınız?" sorduğunu varsayıp yanıtlayacam. Ben şuan 12. Sınıfım eğer 11. Sınıf olsaydım kesinlikle bir dershaneyle anlaşıp sadece denemelerine katılırdım(evde çalışma ortamın yoksa kütüphanesiyle de anlaşabilirsin) tyt denemelerine 11 de alışman senin çok yararına olacak. 11. Sınıf konukarını da halletmişsem 12. Sınıfta dershaneye yine aynı şekilde sadece denemelerine katılacak şekilde yazılırdım (dershaneden ders alırsan çopu bileceğin şeyler olacağı için tamamen zaman kaybı olur). Ve bunları yapıp ilk 10 bine girmesem sorunun kendimde olduğunu düşünürdüm :)
    Aynen Biyolojiyi tekrar ediyorum konuları unutmamak için
  • Çalışma ortamım var her hafta 1 tyt denemesi çözeceğim
  • Yks2022 Y kullanıcısına yanıt

Konular tam mı usta TYT ? Ben de 11 im.

• tyt için daha erken 11i çok sağlam tut yazın 3 ayda bile biter tyt

• layt_selamii kullanıcısına yanıt
    Yok tam değil knk
  • MertayKardes kullanıcısına yanıt
    Ne erken değili la geldide geçiyor bile bence
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.