Şimdi Ara

tıp için3.yıl-tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
4
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tıp için 3.yıla kalmaya karar verdim fakat bu senemin iyi geçmesini puruzlerin çıkmasını istemiyorum. Zira son senem olacak sınava girişimin gerçekten tukenmek uzereyim çünkü.
    İlk sene vip bir dershaneye gidip 68k oldum bu sene dershaneye gitmedim ve 30k oldum. Gerçekten iyi bir alt yapım olduğunu düşünüyorum özellikle bu seneki çalışmamla..
    Sizlerden birkaç tavsiyeye ihtiyacım var. Umarım cevap vereniniz olur. Her derse tek tek değinmek istiyorum.
    Türkçe:Bu dersle bir türlü barışamadım geçen sene paragraf kitabı ve soru bankası bitirdim fakat netim geçen seneyle değişmedi malesef. Önereceğiniz konu a. Ve sb çok yardımcı olur bana.
    Matematik: Matematikten sadece bir yanlışım çıktı o yüzden konu çalışmakla uğraşmak istemiyorum ki geçen sene çok uğraştım önereceğiniz yeni basım soru bankası süper olur
    Fizik: Resmen benim baş belam. Gerçekten kimya ve biyolojiye ayırmadığım vakti bu derse ayırıyorum fakat yine de olmuyor. Alt yapım var demek istiyorum evet var ama yine de bir konu anlatımından çalışmam gerektiğini düşünüyorum. Bir de sb lazım.
    Kimya: Yanlışım çıkmadı önereceğiniz bir sb?
    Biyoloji: Biyolojim iyi fakat yine de bir k.a na ihtiyacım var her an unutup bakabileceğim ve ayrıntısına kadar oğreneceğim bir kitap. Ve sb
    Sosyal: Arkadaşlar geçen sene ve ondan önceki sene de hep 20nin üzerine zar zor çıktığım çıktığımda da 20 25 arası gezindiğim bir ders oldu. Coğrafya benimle gerçekten anlaşamıyor. Ya da ben onunla. Her neyse bir konu anlatımı test kitabı ikilisine ihtiyacım var aynı şey tarih için de geçerli.
    Geçen sene her derse çalıştım her dersten test kitabı çozdum hatta çozduklerimi görünce sen 10bine kesin girersin dediler fakat dedikleri gibi olmadı. Nedenini hala çözemedim test kitabı bitirme değil bitirdikçe bir şeyler öğrenmek üzerine kendimi geliştirmeye çalışıyorum ama sanırım olmayınca olmuyor.. Bu sene son şansım ve her ne gerekiyorsa da yapmaya hazırım.
    Her dersten sadece tek bir soru bankası bitireceğim geçen sene yeterince oyalandım ve gerçekten sıkıldım. Sağlam soru bankaları olsun önerecekleriniz ve herkese çalışmalarında başarılar diyorum Allah emeklerinizin karşılığını verir inşallah. Umarım herkes bu sene istediği yere yerleşir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben işlerde çalışan bir arkadaşımı görmeye gittiğimde gördüm yeni cikan birey a b c serilerini hep video cozumlu yapmışlar hocam.A kolay seviye onu boşver tüm derslerin b ve c sini çöz hepsi karekodlu çok hoş olmuş bir daha hazirlsnasim geldi o derece

• quote:

Orijinalden alıntı: sirinlebenisirinbaba...

Çalışmaya başladın mı hocam

Malesef daha başlamadım çünkü başlayacak gucu kendimde bulamadım. Tüm dersler önümde dağ gibi dizilmiş duruyor. İnşallah ağustos ortalarına doğru başlayacam :)

• quote:

Ben de yavaştan başladım ama düzeni tam oturtamadım daha .

Kaçıncı senen ?

• Konuyu ben açtım sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullmooon

quote:

Kaçıncı senen ?

abi allah yardımcın olsun inşallah olacak bu sene

• Siralaman kaçtı

• quote:

Orijinalden alıntı: kaykay05

quote:

quote:

Kaçıncı senen ?

abi allah yardımcın olsun inşallah olacak bu sene

İnşallah bu sene olur yoksa istemediğim bir volume gitmek zorunda kalacam

• quote:

Orijinalden alıntı: doktorella11

Siralaman kaçtı

15' 68k
    16' 30k

• quote:

Herkese merhaba
    Tıp için 3.yıla kalmaya karar verdim fakat bu senemin iyi geçmesini puruzlerin çıkmasını istemiyorum. Zira son senem olacak sınava girişimin gerçekten tukenmek uzereyim çünkü.
    İlk sene vip bir dershaneye gidip 68k oldum bu sene dershaneye gitmedim ve 30k oldum. Gerçekten iyi bir alt yapım olduğunu düşünüyorum özellikle bu seneki çalışmamla..
    Sizlerden birkaç tavsiyeye ihtiyacım var. Umarım cevap vereniniz olur. Her derse tek tek değinmek istiyorum.
    Türkçe:Bu dersle bir türlü barışamadım geçen sene paragraf kitabı ve soru bankası bitirdim fakat netim geçen seneyle değişmedi malesef. Önereceğiniz konu a. Ve sb çok yardımcı olur bana.
    Matematik: Matematikten sadece bir yanlışım çıktı o yüzden konu çalışmakla uğraşmak istemiyorum ki geçen sene çok uğraştım önereceğiniz yeni basım soru bankası süper olur
    Fizik: Resmen benim baş belam. Gerçekten kimya ve biyolojiye ayırmadığım vakti bu derse ayırıyorum fakat yine de olmuyor. Alt yapım var demek istiyorum evet var ama yine de bir konu anlatımından çalışmam gerektiğini düşünüyorum. Bir de sb lazım.
    Biyoloji: Biyolojim iyi fakat yine de bir k.a na ihtiyacım var her an unutup bakabileceğim ve ayrıntısına kadar oğreneceğim bir kitap. Ve sb
    Sosyal: Arkadaşlar geçen sene ve ondan önceki sene de hep 20nin üzerine zar zor çıktığım çıktığımda da 20 25 arası gezindiğim bir ders oldu. Coğrafya benimle gerçekten anlaşamıyor. Ya da ben onunla. Her neyse bir konu anlatımı test kitabı ikilisine ihtiyacım var aynı şey tarih için de geçerli.
    Geçen sene her derse çalıştım her dersten test kitabı çozdum hatta çozduklerimi görünce sen 10bine kesin girersin dediler fakat dedikleri gibi olmadı. Nedenini hala çözemedim test kitabı bitirme değil bitirdikçe bir şeyler öğrenmek üzerine kendimi geliştirmeye çalışıyorum ama sanırım olmayınca olmuyor.. Bu sene son şansım ve her ne gerekiyorsa da yapmaya hazırım.
    Her dersten sadece tek bir soru bankası bitireceğim geçen sene yeterince oyalandım ve gerçekten sıkıldım. Sağlam soru bankaları olsun önerecekleriniz ve herkese çalışmalarında başarılar diyorum Allah emeklerinizin karşılığını verir inşallah. Umarım herkes bu sene istediği yere yerleşir.

Hocam umarım 2017'de emeklerinin karşılığını alırsın...

• üstad sen de anlamişsindir herifler full meb kitabina abaniolar son birkac yildir. piyasadaki cogu denemeyi cozdum ama olmadi benim de. fizik sene basi 25 baslamistim sene sonuna dogru max 2 y yaptim sinavda 10 y geldi. meb kitabina bakmis miydin diye sorarsan kapagini kaldirmadim.ama hepsini kitaptaki kiyida kosede kalmis bilgilerden sormuslar. bu sene de oyle olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: kaykay05

üstad sen de anlamişsindir herifler full meb kitabina abaniolar son birkac yildir. piyasadaki cogu denemeyi cozdum ama olmadi benim de. fizik sene basi 25 baslamistim sene sonuna dogru max 2 y yaptim sinavda 10 y geldi. meb kitabina bakmis miydin diye sorarsan kapagini kaldirmadim.ama hepsini kitaptaki kiyida kosede kalmis bilgilerden sormuslar. bu sene de oyle olabilir

Fizikte kesinlikle meb kitaplarına bakacam son aylar. Ne kadar sb da çozsek soracakları yine sozel oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Psalms

quote:

Herkese merhaba

Hocam umarım 2017'de emeklerinin karşılığını alırsın...

İnşallah hepimiz alırız

• tüm birey clerle bilfenleri bitirirsen ve sağlam genel/bölüm denemeleriyle başarıya ulaşırsınız umarım hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doktorella11

Siralaman kaçtı

15' 68k
    16' 30k

2017 14k hayırlı olsun hocam
  • Hala soru bankasi diyosun hocam, al piyasadaki denemeleri sadece yapamadigin konulardan soru bankasi coz...

2. Senede bile olmuyosa bir seyleri yanlis yapmissin demektir, gecen sene yaptiklarini tekrar yapmak sana vakit kaybettirir

Benim görüşüm, bol sans

• Hocam durum aynı, benim 2015 57K, 2016 26k ama sadece, fizik benim de kötü fizik için meb kitaplarını alcam sahaflarda falan varsa, atmıştım malesef artık bu yıl olcak inşallah çok iyi çalışıp yapcaz

• eger tıpı gerçekten istiyosan kal
    ama garanti meslek diye kalıcaksan yazma onun yerine 1 sene kpss çalışırsın
  • Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 62k geldi 3.seneye kalmaya kararliyim. Hedef 20k

• Allah yardımcın olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.