Şimdi Ara

Tıp için yatay geçiş yapmalı mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 39 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Yapı Ustası (5 mesaj) Guest-4h062020 (2 mesaj) Guest-DC45EB9BA (1 mesaj) garipbiroğlan (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (2 mesaj) (1 mesaj) (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Selamlar herkese, öncelikle kendimden biraz bahsedeyim. Fen lisesi mezunuyum, mezuna kaldım ve bir vakıf üniversitesinde ücretli ee okuyorum. Küçük bir ilin fen lisesi olduğundan olsa gerek 5 yıl İngilizce eğitimi almadığım için hazırlıkta kaldım. Ücretinden çekindiğim için yatay geçiş fırsatı kovalıyorum. Sorun şu ki tek sıkıntı ücret değil. Bölümü ve üniversiteyi isteyerek yazmadım. Doğruyu söylemek gerekirse tıp için de öyle ilgili sayılmam. Kısacası herhangi bir bölüme net ilgim yok. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

|
    |
  • up

• Herhangi bölüme özel ilgisi olmayanların tıpa yönlenmesinin mantıklı olacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıpa ilgin yoksa hiç bulaşma eeeden devam et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest-4h062020 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ben de öyle düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam eeye devam edemem çünkü ücretli okuyorum. Ailem sorun olmayacağını söylemişti ama para mevzuları belli olmuyor maalesef. Teşekkürler.

Taaamm tersi hocam tam tersi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • garipbiroğlan g kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer bölümleri ilginiz yoksa bitirdiğinizde sadece diploma denen bir kağıt parçasına sahip olur ve işsizler ordusuna katılırsınız. Tıp bitirince en azından hazır iş var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam aslında düzenli biriyimdir, matematiğim diğer derslerime kıyasla daha kötüdür, insanlarla iletişimde çok sıkıntı çekmem vb. Bunları da düşününce tıp daha mantıklı geliyor ve sizin de dediğiniz gibi mesela ceng yazsam hayatımda hiç kod falan yazmadım açıkcası çok da umrumda değil o yüzden tıp daha mantıklı gelmeye başladı

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.