Şimdi Ara

Tıp Fakültesi Hakkındaki Tartışmalar Üzerine Şahsi ve Bir O Kadar da Naçizane Düşüncelerim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
1
Favori
314
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Tıp Fakültesi Hakkındaki Tartışmalar Üzerine Şahsi ve Bir O Kadar da Naçizane Düşüncelerim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    Yağmur kokusu yeryüzüne inen damlaların bakteriler ile buluşması sonucu oluşan tepkimeden kaynaklanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hep LYS Kasan Adam -- 8 Aralık 2019; 22:58:45 >

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

O zaman ben de dahil olmak uzere çoğu kişi "Hocam saçmalama dişte atanma sorunu olmaz" demistik.Adam hakli çıktı.O yuzden tip konusunda dediklerine guvenebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uruk-Hai -- 8 Aralık 2019; 23:39:33 >

Tıp temsilcileri bizi işsizlik bekliyor diyor güvenmiyorsun ne olduğu belirsiz bir tıp öğrencisine güvenirim diyorsun bayaaaa güzel :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Uruk-Hai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3638 Mesaj

Tip temsilcisi 10 sene sonradan bahsediyor.Diger temsilcilerin(dis,ecza vs.)ait oldugu bölümler iş problemini halihazırda gunumuzde yaşıyor.Disin ozel sektorde istihdami şu an icin iyi olabilir devlet atamalari sallantıda ben ondan bahsediyorum.

Ki akıl var mantik var.50 kusur tane uzmanlik alani olan tipin 16k kontenjani var.9 tane uzmanlik alani olan dişin 6k kontenjanı var.Orantiyi siz kurarsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uruk-Hai -- 8 Aralık 2019; 23:44:57 >
    |
    |
    İronBow34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ek olarak tusta giren ogrenci sayisi 12-13k uzmanlik alan yaklasik 5-6k.

Dusta ise 3-4k kisi giriyor 700 kisi uzmanlik aliyor.Orantiyi yine sizlere birakiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İronBow34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam reis sen ne dersen doğrudur tıp konusunda :d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 23 saat 51 dakika kadarı kaldı.

hatta hocam 50 bile olmayacak daha spesifikleşecek

örneğin amerikada pediatri enfoksiyonluk, pediatri onkolojisi, girişimsel radyoloji ... yeni alanlar türüyor ama

forumdaki insanları anlamıyorum hep bir kötüleme hep aşağılama meslekleri bi anlayamadım dertlerini galiba ben ne problem yaşıyorsam herkes aynı sıkıntıyı hatta daha kötüsünü yaşasın düşüncesindeler ama düşmanın yapmaz bunu en iyis forumda fazla takılmamak artık

eskiden öylemiydi çok değerli insanlarımız vardı şimdiki insanlar bi garip
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,334
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.