Şimdi Ara

TIP FAKÜLTELERİNDE TIP DOKTORU DIŞINDAKİ HOCALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ankaravetli (9 mesaj) cemalzurafa (4 mesaj) Napslok (3 mesaj) Soruavcısı (1 mesaj) QaptanYosun (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (11 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> TIP FAKÜLTELERİNDE TIP DOKTORU DIŞINDAKİ HOCALAR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar ben bizim okulda şu ana kadar böyle bir şeye denk gelmedim büyük ihtimalle köklü ve kaliteli bir okul olmasından dolayı (AÜTF) ama bazı arkadaşlarımın anlattığına göre anatomi dersine vetten mezun adamın girmesiyle tıp mezunu doktorun girmesi açısından çok fark olduğunu, tıpçının daha çok klinikle ilişkilendirerek, kendi tecrübelerinden yola çıkarak anlattığı için TIP eğitiminde daha faydalı olduğunu aynı şeyi VET mezunu için söylemediklerini belirtti

Siz ne düşünüyorsunuz?

özellikle @Ankaravetli ve @Ankaratıplı

|
    |
    Bahsedilenler: Ankaratıplı, Ankaravetli
  • Er
    13 Mesaj
    Vallahi kimyagerler biyologlar da giriyor diye biliyorum ama adamlar tus kazanıp giriyor, laf etmek saçma olur gibime geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    14 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    1veterinarian

ben daha birinci sınıf olduğum için hiçbir şey bilmiyorum kiiiii    daha bu sene kazandımm  

|
    |
  • Yüzbaşı
    914 Mesaj

http://www.medicine.ankara.edu.tr/temel-tip-bolumleri-ogretim-uyelerimiz-ve-akademik-personel/

orada var hangi okuldan mezun olduklarını ama anatomide bildiğim her hoca ankara tıp mezunu

|
    |
  • Er
    14 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    1veterinarian

Senin icin arastirdim  Ege Tıp Lokman Öztürk hocamız Ankara Vet. Fak. mezunuymuss     ben daha kücügüm bilemeyebilirim pek haddime de değil yorum yapmak ama bence de tıp mezunu klinikte de insan gördüğü için daha güzel anlatabilir ama belki vet mezunu hoca da meraklıysa falan zaten anatomi ihtisası yaparken hastaların yanına falan iner belki bilmem kii  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaravetli -- 16 Kasım 2020; 16:27:33 >

• Er
    14 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    1veterinarian

Hatta Lokman Öztürk nöroanatomistmiş heralde beyin anatomisi olsa gerek

|
    |
    Bahsedilenler: cemalzurafa
  • Er
    3 Mesaj
    Cerrahpaşa'da biyokimya ve biyofizik gibi derslere giren temel bilimden mezun sonra tıp alanında doktora yapmış hocalar da var. Ama ben bu hocalardan hiç sıkıntı çekmedim. (Hatta bazılari çok iyi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj

hocam nasıl bu kadar neşelisiniz bana da öğretin

|
    |
    Ankaravetli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    1veterinarian

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaravetli -- 16 Ocak 2021; 19:43:56 >
    |
    |
    Napslok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj

keşke bende sizin gibi olabilsem hocam.

mutlu olmayı unuttum.

|
    |
  • Er
    8 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

TIP KAZANAMADIĞIN İÇİN TERCİH ETTİN BAYTAR ADAM ARTIK YETER. KAFAYI YEMİŞSİN

okuduğun okul da bok gibi bölüm de bok gibi tıpla kıyasladığın zaman. istediğin kadar ağla zırla 9kdan yazan arkadaşım var de. sen yazamadın sonuçta :D

@Soruavcısı

hocam bizim okulda dediğim gibi biyokimyada falan görmüştüm tıp dışı mezunlar ama anatomi olsun patoloji olsun bu derslerde bence tıp mezunu hekimler şart.

@QaptanYosun

öyle bir mantık yok hocam. gayet de klinikte işimize yaracak tıp bilimlerinde kadrolu olan tıp dışı hocalara laf edebiliriz. orda olmaları kötü bence.

|
    |
    Bahsedilenler: QaptanYosun, Soruavcısı, Ankaravetli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    1veterinarian

ben de çok ağladım zamanında hocam, çook üzüldüm, kahroldum belki de o yüzden böyleyimdir , boş vermeyi öğrenmeye çalışın , siz de emin olun bir gün rahatlayacaksınız , zaman her şeyin ilacıdır derler ya , mutsuz olduğumda asla inanmazdım veya yastığıma düşen gözyaşlarımı silerken de inanmazdım, ama vallaha da billaha da her şey geçiyor, sadece siz kalıyorsunuz    esen ve sevgiyle kalın   

|
    |
    Napslok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    14 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    1veterinarian

niye baytar sanki hakaretmiş gibi algılıyorsunuz hocam baytar veteriner hekimin arapçadaki karşılığı  baytar olmak kötü bir şey değil ki bizim masum dostlarımızı iyileştiren kişi demek sadece   

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/34/65/58/3465581a50bd839ff809b7620ef89208.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaravetli -- 16 Kasım 2020; 16:56:35 >
    |
    |
    cemalzurafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    23 Mesaj

|
    |
  • Er
    8 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hakaret olarak söylememiştim ki mesleğiniz bu baytarlık. hakaret olarak düşünmedim. doktorluğun mesleği nasıl doktorluksa senin de baytarlık

|
    |
  • Er
    14 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    1veterinarian

ben bok gibi yazınıza istinaden öyle demiştim bence hiçbir meslek bok gibi değildir  doktor diye bir meslek yoktur, hekimlik diye bir meslek vardır  tıp doktoru da hekimdir ; doktor, doktora seviyesinde mezun olmuş kişi demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaravetli -- 16 Kasım 2020; 17:15:46 >
  • Er
    8 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ankaravetli

ben bok gibi yazınıza istinaden öyle demiştim bence hiçbir meslek bok gibi değildir  doktor diye bir meslek yoktur, hekimlik diye bir meslek vardır  tıp doktoru da hekimdir ; doktor, doktora seviyesinde mezun olmuş kişi demektir.

tıpla kıyaslandığında BANA GÖRE öyle. bu benim fikrim. çocuğumun veteriner olmasındansa tıp doktoru olmasını isterdim

• Er
    14 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    1veterinarian

umarım çocuğunuz tıp doktoru olur ve siz de mutlu olursunuz hocam    yine de lütfen her mesleği sevin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaravetli -- 16 Kasım 2020; 17:10:16 >
    |
    |
    cemalzurafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    685 Mesaj

lan dert etmeyin okuyun geçin, bizde biyoistatistikte tıp dışı hoca girdi bir onu hatırlıyorum (eütf) ama sıkıntı olmadı

sanki kendi hocalarınızdan %100 verim alabileceksiniz de bir bu kaldı  [Kendimden biliyorum ondan dedim, 4.sınıfım]

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Ekonomi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,750
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.