Şimdi Ara

tip 31 hakkinda soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle merhaba, ben bir devremde tip 31 kullanacagim 12v ile besleyecegim devreyi, acaba tip 31 kac ampere kadar cikabiliyor. isinma yapmamasi lazim Wikipedia da yabanci bir sayfada 3 amper yaziyordu ve site biraz karisik, dogrumudir degilmidir anlayamadim arastirdim ancak onun haricinde bir sonuc bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Datasheetlere baktığımda motorolanınkine baktım 3A diyor. Sanırım müziğe duyarlı led yapacaksınız. :)
  • Hocam baktım şimdi 3,3 amper diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redese -- 23 Şubat 2015; 19:58:18 >
  • Evet tip 31 i anahtarlama yapacagim led icin ancak aracda uygulayacagim o yuzden sordum ortalama 5mt kullanacagim tek çip kirmizi isimi garantiye alip 2 adet yapayim yük azalsin biraz, cevap icin ikinizede tesekkur ederim

• BD243 alın isterseniz aynı fiyat ama 40 ampere kadar dayanıyor. Bağlantı şeması aynı şekilde.

• sepkov kullanıcısına yanıt
    bd243 6 amperdir.iki tane tip31(bd241)yerine uygun olur
  • porsche911turbo kullanıcısına yanıt
    40 amperi nasıl yazdığımı düşünüyorum hala :D . Neden 2 tane tip 31 daha iyi olur bi açıklarmısınız?
  • Arkadaş yük azalsın diye iki tane yapayım demiş, bende tek bd243 daha iyi olur demek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsche911turbo -- 24 Şubat 2015; 17:12:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepkov

40 amperi nasıl yazdığımı düşünüyorum hala :D . Neden 2 tane tip 31 daha iyi olur bi açıklarmısınız?

Araba aküsü 60 Amper, ev için uygun şebeke değerleri 220 Volt 16 Amper.
  • 40 amper transisor daha icat edilnmedi:)
    bd243 isinize yarar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar icin Teşekkürler tip 31den yaptim, 2adet kullandim akuden direk hat cekdim arka koltuga kadar bagaj ustu pandizotun altina sakladim. Ledi arka cama boydan boya cekdim arka koltuk altlarina celdim on direksiyon alti ve torpido altinada cekdim toplamda 5mt kullandim on gogusede swich koydum guzel oldu simdilik sorunsuz isinma yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.