Şimdi Ara

tiny home, treyler ev, römork ev, mobil ev

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    mobil evler hakkında bilgi almak istiyorum,kendi elimde olan plana göre istenilen yalıtım vb. malzemeler kullanılarak yapılabilirmi?Nerede yaptırabilirim? Onu geçtim buna uygun treyleri nerede bulabilirim Peki aracı aldığımda tüm kağıt işlemleri yapılmış mı olacak?Peki buna karavan mı ruhsatı alınacak yoksa prefabrik ev statüsündemi? Mesela karavan olarak kullanmam için ruhsat verilecek mi? Bahçeme koymamda bir sorun olur mu ? Yada parkta yada karavanı park edebileceğim bir yere koyabilirmiyim? (yol kenarına koyacak halim yok tabi , hırsızlar falan... ) Türkiyede bunu yapan yer çoooook nadir hatta bilende çok nadir 1 hafta interneti araştırdım 3-5 yerde gördüm onlarda yapmamışlar yabancı sitelerden hacılamışlar , ama amerikada canadada kullanan çok insa var türkiyede neden hiç kullanılmıyor? Kesinlikle alma-yapma isteğim var bilenler varsa bu işi lütfen yardımcı olun .tiny home, treyler ev, römork ev, mobil evtiny home, treyler ev, römork ev, mobil evtiny home, treyler ev, römork ev, mobil evtiny home, treyler ev, römork ev, mobil ev

• selamlar. bu konu hakkında çok bilgi sahibi değilim ama alibabada çok ilan var. mesela oradan alınabilir mi. hiç alan var mı. Malum Türkiye de fiyatlar uçuk kaçık ve işi bilmeyene geçiriyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.