Şimdi Ara

Tinúviel Forma Tasarımları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
7
Favori
8.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 Numara ile irtibata geç, beni dinle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Twitter hesabı açtım bir yere ulaşacağını sanmıyorum ama en azından orada da yayınlayacağım.

twitter.com/TinuvielForma

Tinúviel Forma Tasarımları

Twitter hesabından çok blog açmanı tavsiye ederim. Benim Twitter hesabı sildiler ki Arjantin'den bile yaptığım Boca formasını beğenenler olmuştu. Hatta birisi 100.000 takipçili hesapta RT yapmıştı.

• bu formanın renkleri cidden hoş olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Twitter hesabı açtım bir yere ulaşacağını sanmıyorum ama en azından orada da yayınlayacağım.

Twitter hesabından çok blog açmanı tavsiye ederim. Benim Twitter hesabı sildiler ki Arjantin'den bile yaptığım Boca formasını beğenenler olmuştu. Hatta birisi 100.000 takipçili hesapta RT yapmıştı.

Neden sildiler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Neden sildiler ?

Sanırım forma üzerindeki reklam veya logolar yüzünden telif hakkı ihlali nedeniyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 yıldızlı istiyoruz
    Bu arada formalar süper hocam ellerine sağlık
  • Ellerine sağlık müthiş formalar. 12 numaraya ulaşmanı tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine harika tasarımlar yapmışsın. Ancak, Adidas ile yapılan anlaşmada bildiğim kadarıyla kulüp artık forma tasarımlarına pek karışamayacak.
  • Bu işin teknik kısmından pek anlamam ama işin genel amacının göze hitap etmek olduğunu düşünürsek , oldukça başarılısın bence. Muhtemelen bu formaları çıkarttırmaları konusunda bir sonuç alamazsın ama bu konuda profesyonel anlamda umarım güzel bir geleceğe sahip olursun hocam. Hepsi birbirinden güzel.
  • quote:

Adidas klasik çubuklu.

Hocam kolları sırf lacivert yaparsan sanki daha iyi olur

Böyle mesela

• Yorumlar için çok sağolun beyler benim kulübe forma tasarlamak gibi hayali bir hedefim yok zira yıllardır birçok arkadaş güzel tasarımlar yapıyor ama ben kulübün bunlara dikkat ettiğini hiç görmedim.

Ben naçizane kendi beğendiğim renkleri internetteki kalıplarla bir araya getiriyorum yukarıdaki parlak lacivert formada olduğu gibi bazen hakikaten benimde hoşuma giden tasarımlar çıkıyor ne yazık ki biz "bu işi bilenler" ne tasarlarsa onlara mahkumuz.

Gelecek sene formalarını tamamen Adidas'ın hazırlayacak olması büyük bir umut zira Beşiktaş'ın bu seneki 3 formasıda üst düzey fakat bizim formalarımızı hangi akıllı tasarlıyorsa son 3 yıldır içine ediyordu.Umarım Adidas bizi bu çileden kurtarır.Çok uzun yıllar sonra ilk defa bu sene forma almadım mesela elim gitmedi o formalara para vermeye.
  • Bu forma konusunda burnu havada yöneticilerle uğraşmaktansa sosyal medyadan fenerium çalışanlarına onun üzerindende bu forma takımına ulaşıp derdimizi anlatsak.
  • Bence bu sene gayet kaliteli formalar çıkacak. Tabi iş adidasın ellerine bırakılırsa soylendiği gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://farm8.staticflickr.com/7367/12793636435_1115a36e3c_b.jpg

http://www.footballkitnews.com/wp-content/uploads/2014/02/Ben-Duffy-Scotland-2014-Shirt.jpg

Iskocyanin gelecek sezon deplasman formasi. Su formadaki bordo yerine koyu lacivert koyup, Fenerbahce armasi ekleyebilecek ola varsa cok makbule gecer.

@Tinúviel hocam her zaman ki gibi renk secimlerin cok klas olmus. Cubukluda beyaz uc serit ve detaylar cok daha guzel duruyor. Yalniz kaullandigin kalibin kol kismini begenmedim, yuvarlak hatlar cubukliya olmamis gibi.

• Bugünden sonra turkuaz forma olma ihtimali var gibi geliyor.
  • Farklı sponsor çalışmaları.

• quote:

Farklı sponsor çalışmaları.

Aman diyim samsung mükemmel olmuş

• quote:

Kardeşim bu işte oldukça başarılısın ama yaptıın tasarımların altına isimini yazıyorsn bunu kesmekten kolay bişiyok formalarn hergangi bir yerine rahatsız etmeyecek bi işaret koysanda daha iyi olur bence hem kendi sembolün olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam ikiside harika.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 yıl olmuş.

Tinúviel Forma Tasarımları Tinúviel Forma Tasarımları

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.