Şimdi Ara

Timberland & Harley Marka Orjinal Bot ve Maviden Şort Çok uygun Fiyata...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 1 adet 42 numara orjinal TIMBERLAND marka bot vardır.Piyasa fiyatı 425 tl belki daha uygun satan yerler vardır ama en uygunu bende.İhtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın.Kalıbı normaldir.Hiç kullanılmamıştır.Deridir ve derisi yumuşaktir.

Mavi marka birde şort vardır.Hiç kullanılmamış ve fiyatı çok uygundur.31 bedendir.Etiketleri üzerindedir.

Bir adet de Harley Davidson Hebreard kahverengi nubuk bot vardır.Piyasada 219 tl ye satılmaktadır.Burada sadece 169 tl dir.42 numara etiketi üzerinde ve hiç kullanılmamıştır.Bu ürünün gönderimi biraz geç olur.

Ürünler resimlerde görüldüğü gibidir.

Ürünler için PM ile ulaşabilirsiniz.

Botlar----->169 tl (Tek Ürün)
    Şort------->29 tl

Timberland & Harley Marka Orjinal Bot ve Maviden Şort Çok uygun Fiyata... Timberland & Harley Marka Orjinal Bot ve Maviden Şort Çok uygun Fiyata... Timberland & Harley Marka Orjinal Bot ve Maviden Şort Çok uygun Fiyata... Timberland & Harley Marka Orjinal Bot ve Maviden Şort Çok uygun Fiyata... Timberland & Harley Marka Orjinal Bot ve Maviden Şort Çok uygun Fiyata... Timberland & Harley Marka Orjinal Bot ve Maviden Şort Çok uygun Fiyata... Timberland & Harley Marka Orjinal Bot ve Maviden Şort Çok uygun Fiyata...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen__ -- 3 Ağustos 2013; 4:39:33 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• timberland 44 olsa bir dakka düşünmezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technosoft

timberland 44 olsa bir dakka düşünmezdim.

malesef hocam 44 olmasını isterdim

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.