Şimdi Ara

Timberland bot 99 tl sinbo kettle 9.99 tl ve daha birçok inanılmaz fiyat (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
10.226
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün gitsek bulabilrmiiiz timberland bot acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_18_18_18

arkadaşlar bugün gitsek bulabilrmiiiz timberland bot acaba

dün bitti bot kalmadı
  • bitti baba bitti...
  • Ben siyah 43,5 no aldım bir tane ama orada denemeye üşendim.Bugün de aklıma geldi deneyeyim dedim,biraz küçük geldi.
    Ama 2 tip siyah vardı,daha spor görünüşlü olanından .
    Numarası uyan varsa aldığım gibi 100 lr ya verebilirim.Faturası filan var gösterebilirim.
    not:PM atarsınız isteyen varsa; buraya yazmayalım;2.el topiğine dönmesin,ben konuyla alakalı diye yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan_15 -- 12 Aralık 2011; 11:54:01 >
  • botlar bitmiş o kadar gezdim 2d yemek için çıktım po arada satılmış ya nasip elinde fazla olan varsa bana satsın 41 41.5 numara olur
  • Valla DH sağolsun her şey bedava fiyatına geliyor :D Bot giymezdim pek ama bu fiyatı görünce gidip aldım :D bot alışkanlığı kazanacağım galiba :D
  • 45 numara satan varsa hemen alayım 150 den
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

Özelikle Tekstil ürünlerini överken veya yererken üretim maliyetlerini iyi düşünmeniz gerekiyor, bu fiyatla bile en az bi %20 kar etmiyorsa metro bu botlardan ben bişey bilmiyorum.

Dolayısıyla bu pahalı çok kaliteli, öbürü ucuz kalitesiz mantığı her zaman yanılmaya mahkumdur. Ürün bazında değerlendirmek lazım.

300 tl ye aldığın güzel kaliteli bi ayakkabının maliyeti taş çatlasın 50 tl.
    ama 60-70 tl ye aldığın bi ayakkabının maliyetide 30-40 tl filandır.

maliyetleri arasında dağlar kadar fark olmasada satış fiyatlarından güzelce geçiriyolar :)

arkadaşım modelist, 200 tl verip aldığımız kotun maliteyi ile sokakta 20 tl ye satılan kotların maliyeti arasında çok ufak fark olduğunu söyleyince kot alamaz oldum :)
    edit : fiyatları yanlş yazmşm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi binarar -- 12 Aralık 2011; 15:02:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alpayfatih

quote:

Özelikle Tekstil ürünlerini överken veya yererken üretim maliyetlerini iyi düşünmeniz gerekiyor, bu fiyatla bile en az bi %20 kar etmiyorsa metro bu botlardan ben bişey bilmiyorum.

Dolayısıyla bu pahalı çok kaliteli, öbürü ucuz kalitesiz mantığı her zaman yanılmaya mahkumdur. Ürün bazında değerlendirmek lazım.

maliyetleri arasında dağlar kadar fark olmasada satış fiyatlarından güzelce geçiriyolar :)

arkadaşım modelist, 200 tl verip aldığımız kotun maliteyi ile sokakta 20 tl ye satılan kotların maliyeti arasında çok ufak fark olduğunu söyleyince kot alamaz oldum :)

Nicknick arkadaş sen hiç bir şey bilmiyorsun =)

Metronun bundan zararı var reklam için bu fiyata satmışlardır.

• quote:

quote:

ürün maliyetine bakmayın sadece... adamlar alıyor , stok tutuyor , marketine getiriyor . reklamını yapıyor , adam calıstırıyor ,elektrik , su , vergi ...

Bu arada 41.5 - 42 olan varsa elinde pm atabilir. ( harley de 42 i bol gelıyor gerçi ama spor ayakkabılarda 43 bıle gıyıyorum. )

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

quote:

Nicknick arkadaş sen hiç bir şey bilmiyorsun =)

Metronun bundan zararı var reklam için bu fiyata satmışlardır.

evet zararına sattılar

• Ben bodrum metroda baktım fiyatlar ucuktu bot için sadece belli metrolarda vardı herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: floods

Ben bodrum metroda baktım fiyatlar ucuktu bot için sadece belli metrolarda vardı herhalde

sadece ümraniyeye özel açılış fiyatı
  • arkadaslar yarin gitsek daha gelmez dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray6852

arkadaslar yarin gitsek daha gelmez dimi

p.tesi sondu artık gelse bile bu fiyattan alamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

45 numara satan varsa hemen alayım 150 den

44.5 siyah var daha hiç kullanmadım kutusunda duruyor iki tane almıştım tarçın renkli olanı giymeye karar verdim ben 45 46 giyiyorum taraklardan geniş orda denemiştim hafif büyük bile olmuştu istersen satabilirim pm atman yeterli faturasıda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: act02

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

45 numara satan varsa hemen alayım 150 den

44.5 siyah var daha hiç kullanmadım kutusunda duruyor iki tane almıştım tarçın renkli olanı giymeye karar verdim ben 45 46 giyiyorum taraklardan geniş orda denemiştim hafif büyük bile olmuştu istersen satabilirim pm atman yeterli faturasıda var

hocam bu mesajı yazdıktan sonra telefon aldım satılmazsa talip olabilirim cihazım satıldığı takdirde

• arkadaslar 45 numara fazla olan veya giymeyen varsa pm atsin
  • arkadaşlar,
    Almak isteyenler için Timberland botu 180'e satabilirim ayağıma biraz dar geldi. Hiç giymedim...
    hem siz kazanın hem ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: aruna33

arkadaşlar,
    Almak isteyenler için Timberland botu 180'e satabilirim ayağıma biraz dar geldi. Hiç giymedim...
    hem siz kazanın hem ben

180 mi? 250 vereyim git kendine düzgün bi bot al
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.