Şimdi Ara

Tim Cook: “iPhone X kahve parası bile değil”

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
2.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tim Cook: “iPhone X kahve parası bile değil”

Son dönemin en çok konuşulan günde konularından birisi elbette 1000$ başlangıç fiyatı ile iPhone X. Apple’ın büyük beklenti içinde olduğu ve akıllı telefon pazarının karını silip süpüreceği tahmin edilen iPhone X fiyatları ile ilgili ilginç bir açıklama geldi.

Hangi kahve?

Yılın üçüncü çeyreği ile ilgili tabloları paylaştıktan sonra yatırımcılarla bir araya gelen Tim Cook, iPhone X modelinin aslında abartıldığı kadar pahalı olmadığını savundu. Cook, iPhone X modelinin seçkin bir kahvecide içtiğiniz kahveden daha ucuz olduğunu dile getirdi.

Ayrıca Bkz.Galaxy Beta programında Galaxy S8 serisi için Android 8.0 dağıtımı başladı

Elbette tanımlamanın arka planında daha karmaşık bir durum var. Cook aslında taahhütlü olarak satılan iPhone X modelinin bir aylık ödemesi üzerinden bir çıkarım yapıyor. Örneğin aylık 40$ ödediğiniz iPhone X modelini düşünürsek ve sürekli Starbucks’da kahve içen biriyseniz, aylık kahve masrafınız elbette iPhone X’den fazla oluyor. Tabii taahhüt bitene kadar içtiğiniz kahvenin 1000$ üzerinde olması gerek.

iPhone X modeli dün itibariyle birinci dalga ülkelerde satışa çıktı ve bilindik sıra görüntüleri ile karşılaştık. Ülkemizde satışa çıkmadığı için pek çok tanınmış simanın Avrupa’ya giderek iPhone X sırasına girdiğini gördük. Muhtemelen iPhone X firma tarihinde en çok satan ve en çok gelir getiren telefon olacak.

• Haber kalitesi 0 ın altına indi biraz daha boyle haber gelirse dh haberleri takip etmeyecegim

• Sanırım bu amerika için geçerli beyler bizim gibi fakirler 5 yıl falan kahve içmemesi gerekiyor

• Ben bimden 9tl ye Nescafe Classic alıyorum 3 hafta götürüyor onu almayayım biriktireyim de iPhone X alayım bari.

• Teşekkürler Tim bey ben kahveyi tercih ederim :)

• Bu kadarı yeterli. "News" klasörümden çıkartıyorum DH'yi.
    Bu ne saçma bir haberdir.

• Tim cook haklı ama bu söylediği refah seviyesi yüksek gelişmiş ülkeler için geçerli. Bizim gibi ülkeler için kahve bile lüks.

• Onlar İphone için kahvesiz kalıyor.

Bizde de kahve içebilmek için aç kalıyor insanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem3113 -- 4 Kasım 2017; 13:14:35 >
  • Tim Cook: “iPhone X kahve parası bile değil”
  • tim cook halka inmiyor demekki :)

• Bu tavsiyeden sonra iPhoneX hayali olan geç para biriktirirken açlıktan öldü gibi haberleri ülkemiz hariç bir yerde duyamazsanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim 3. dünya ülkemize göre düşünüp adama sallamayın Burada 1000 lira olsa burada da kahve parası olacaktı

• Bizde sigaracılar vardır ya günde bir paket içmezsen cebinde şu kadar para kalır diye onun Amerika versiyonu olmuş.
  • Halkın adamı doların aşığı
    O ekremlerin umut ışığı
    Zenginlere sırdaş olan, kapitalizme yoldaş olan
    Apple'ın CEO'su Tim Cook Erdoğan

• kahve satanlar nasıl alacak peki:)

• Tim Cook Türk vatandaşı değil beyler bu laf bize yönelik değil. Heyecan yapmayın. Eminim ki burda da 1000 tl ye satılsa herkesin elinde bu telefon olurdu.

• Sigara deseydi en az 2 tane Iphone X alinirdi ;)

• Yorumları okumaya geldim ve gülmekten yarılıyorum teşekkürler ashjgjhjflds
  • Starbucks'ta filtre kahve 5.75TL

iPhone X 64GB 6099TL

Söyleyeceklerim bu kadar.

• sanırım ömür boyu para biriktirmem gerekeek

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.