Şimdi Ara

Tim Cook: İndirimli pil değişim kampanyası iPhone satışlarını düşürdü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
4.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonları 1250 dolara yükselt sonra suçu 40 dolarlık bataryaya bul kafalar güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tuketim cilginligini en guzel ozetleyen bu videoyu izlemenizi oneririm.

• Rezillik ortaya çıktıktan sonra niye yenisini alsın bir daha?

• Tüh gariplerim, bari 3-5 para toplayalım da aç kalmasınlar.

• Cihazları yavaşlatarak yıllarca keriz avına çıktınız. Az kazanmışlar. Nolur ki? Buda sadakası olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çakala bak sen. Her ürünüm apple. Saatimden mac ime kadar ancak bir sonraki telefonum iphone olmayacak. Bıktım şu aletin pilinden bataryasından

• Millet çakallığınıza uyanıp hayvan terli dedi ama sen hala daha yersen modundasın be Tim'cim. Kek bitti.

• Samsung dese ki s6 bataryasını 200 tl ye bataryaya garanti vererek değiştiricem daha 3 sene kullanırım bataryası dışında memnunum hala . Arada tekliyor da hafızasında 200mb yer var onlarca uygulama var . Hak veriyorum

• Açgözlüler topluluğu

• Ulan sanki pil 199 lira olunca kar etmiyolar. Bu kadar açgözlülük olmaz. iPhone 4S benim için ilk ve son oldu. Aldığımda uçan telefon bıraktığımda galeriye 1 dakikada giriyordu

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
    note 5 yıllardır tık yok batarya degişimi bende yapıcam 2 yıl daha gider samsung zaten 200 tl batarya degişiyor note 5 200 tl değiştiriyor

• Kapitalizm pençelerini çıkarmış gösteriyor resmen. Koyun demiycem ama napayım av örneği verince aklıma koyunlardan örnek vermek geliyor. Kapitalizm pençelerine takacak yeni koyunlar arıyorlar. Kurtlar aç kalmış. Koyun olup av olacağınıza kurt olun.

• Eğer iphone xs ile aynı tadı 1600 tl lik casper verebiliyor ise : Hocam Tim'in tuvalete gitmesi gerekiyor apple ı bırakacakmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: Xantiave

note 5 yıllardır tık yok batarya degişimi bende yapıcam 2 yıl daha gider samsung zaten 200 tl batarya degişiyor note 5 200 tl değiştiriyor
    Hocam bana 400 e yakın fiyat çıkarmışlardı s6 edge plus için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone kullanıcısı olarak bu yorumu esnaf kafası olarak nitelendiriyorum. Yeni telefon almıyoruz çünkü bataryalarını değiştirdik. Ne yani bataryası eskidi diye yeni telefon mu alacağız. Apple böyle mi apple oldu

• vivo nex 2 yi gördükten sonra dahada apple urunu kullanmam. x si satıp direk nex 2 yi alacam varsın uygulamalara 0.2 sn geç girsin.. bye bye apple

• Şu şirketin başına gelen en kötü şeysin, ne inovasyon var ne bir şey bırak artık şirketin yakasını.

• Bu kadar para verip, bu kadar sorunla uğraşılır mı? Bu kadar para verip de özgürlük bu kadar kısıtlanır mı?
    Dedikten sonra iphone mi satıp kurtuldum.
    Yukarda Tim’in açıklaması iphone alanları aptal yerine koyduklarını ve keklediklerini çok güzel açıklıyor.

Hala aptal yerine konulmak ve keklenmek yetmiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Apple böylede sanki diğer şirketler çok farklı. Hepsi kâr amaçlı şirket. Hepsininde ana amacı sizden para kazanmak. Android teller 2 yıl sonra çöp oluyo ve yine telefon almak gerekiyo. 2 senede bir android alacagıma apple'ı sadece pil değiştirerek 5-6 yıl kullanırım

• Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Android niye 2 yil sonra çöp olsun ha sen guncellemeye takintiliysan orasi baska tabi mis note 4-5 kullnan insanlar var herkesin görüs acisi baskadir buda senin dusuncendir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.