Şimdi Ara

tiktok çok tehlikeli değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 yaşın altındaki kızlar hesap açıyor dans ediyor, göbeği açık giyiyor kıvırıyor bunu da marifet sanıyor, tehlikeli olan kısmı bu ülkede milyonlarca pedofili var (evet fake bir çocuk hesabı açın göreceksiniz), bu çocukların anne babası düşünmüyor mu bunu?

• Tik Tok abuk sabuk tiplerin dublaj sesleri kullanarak saçma hareketler yaptıkları bir platform değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SelinWeisz24

Tik Tok abuk sabuk tiplerin dublaj sesleri kullanarak saçma hareketler yaptıkları bir platform değil mi?

evet selin bey

• İnsanlar neden boş işlerle uğraşmayı sever anlamadım gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Started_With_FX5200

evet selin bey

Alıntıları Göster

O zaman çocuklar ne alaka? Ben youtubeda denk geliyorum sadece bu tik tok videolarına. Çocuk falan görmedim hiç.

• quote:

O zaman çocuklar ne alaka? Ben youtubeda denk geliyorum sadece bu tik tok videolarına. Çocuk falan görmedim hiç.

Alıntıları Göster

varlar

• Yani ortamın güvenliğini sağlamakla görevli olanlar görevini yapmıyor diye insanların özgürlüklerini kısıtlayacaksınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster

çocuk kullanan sayısı daha fazla özellikle ergen diye tabir edilen 12-16 yaşındaki kızların büyük çoğunluğu tiktok kullanıyor

• Asıl sorun bir kızın göbeği açık giymesinde değil, bir toplumun cahil olmasıdır.

Olay tamamen kafada bitiyor, çocuğunuza ne giyeceğini öğretmek değil de çocuklarınızı bilinçli ve kültürlü olarak yetiştirirseniz bu sorunların hiç biri olmaz.

Çok insan var kapalı gezdikleri halde yine bakan oluyor.

• göbeğini açınca havalı olma özelliğini %200 arttırmış gibi triplere girmeleri mide bulandırıcı oluyor. annelerine babalarına yazık :/

• Playstore'da tiktok indirme sayısı 1 milyar.  

• ry4n kullanıcısına yanıt

Anne babası bildiği halde birşey demiyorsa karışmak sana düşmez üstad.

Kim ne mallık yaparsa yapsın beni alakadar etmez.

• Modern fahişelik

Tiktok vb sosyal medya dini kültürü resmen rendeledi din ahlak namus kalmadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tik tok>twitter

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • direk interneti komple kapatalım rahatlayın kardeşim   

• Anne babalar genel olarak berbat bir nesil yetiştiriyorlar,

ben artık hiç kafaya takmıyorum, * boğulsunlar,

sadece ebeveynler değil, o aşırı şımarık çocuklar bile pişman olup, ailesine kızacak gelecekte.

Çöp yüzyıla girmiş bulunmaktayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Modern fahişelik

Tiktok vb sosyal medya dini kültürü resmen rendeledi din ahlak namus kalmadi

dini kültür değil de arap kültürü yavaş yavaş tükeniyor diyelim. ahlak ve namus kavramları temelde sandığınız gibi bir şey değil. sizin mantığınızla dünyada müslümanlar dışındaki tüm kadınlar şort giyen namussuz, ahlaksız kadın oluyor. ilgi meraklısı ergenlere fahişe demek ilginçmiş gerçekten.

• bataklık gibi yaklaştıkça kendine çekiyor
  • Eğer gördüğünüz pedofili suç unsuru vs varsa report edin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smite-

dini kültür değil de arap kültürü yavaş yavaş tükeniyor diyelim. ahlak ve namus kavramları temelde sandığınız gibi bir şey değil. sizin mantığınızla dünyada müslümanlar dışındaki tüm kadınlar şort giyen namussuz, ahlaksız kadın oluyor. ilgi meraklısı ergenlere fahişe demek ilginçmiş gerçekten.

Alıntıları Göster
    Çıldır aslanim dedigim dogru sen de biliyorsun bunu yazdıklarından anladim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.