Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TIKLAYINNNNNNNNNN???????????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> TIKLAYINNNNNNNNNN???????????
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    30 Mesaj
    [image][/image][code][/code]

arkadaşlar;;;;;;;;;;;;;bir kaç sorum olacak????????????

1)şu ANDA EN İYİ TELEFON HANGİSİ TÜM ÖZELLİKLERİ BAKIMINDAN??????????????
    2)6680 İLE 6681 ARASINDAKİ FARK NEDİR__???????????????????
    3)S700İ YE PROGRAM YÜKLENEBİLİYORMU?????????????

CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM????????????

|
    |

• Yarbay
    14119 Mesaj
    en iyi telefon p910i

6680 ile 6681 arasındaki tek fark, 6680'in video konferansları için kamerası ikinci bir kamerasının olması

s700iye symbian programları yüklenemz.sadece java var s700ide.ama şuan kamera olarak 1.3 mp çözünürlükte en iyi foto çeken telefon ve hiçbir tel eline su dökemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknode -- 17 Mayıs 2005, 17:27:43 >
    |
    |

Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z3 Bakır - Sony Xperia Z Ultra - iPhone 5S - Sony Alpha A37M
  • Emekli Yönetici
    2319 Mesaj
    En iyi telefon kişiye göre değişir ve herkes kendi kullandığı teli söyler sana.Olay tamamen senin istek ve zevkinle orantılıdır.

Diğer sorularınla ilgili birçok topic açıldı forumda bir araştırsaydın bulurdun zaten birde bu kadar resme ne gerek var be kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkocak -- 17 Mayıs 2005, 17:29:33 >
    |
    |
    714 Mesaj
    En İyi telefon senin işini gören telefon, kimine göre 3210 3310 bile süper tel kimine göre p910 kötü yani bu işin sonu gelmez.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: bekirhalici

En İyi telefon senin işini gören telefon, kimine göre 3210 3310 bile süper tel kimine göre p910 kötü yani bu işin sonu gelmez.

kesinlikle doğru. çünkü inanmıcaksınız ama geçende abinin biri elindeki telefonu bi övüyo bi övüyo anlatamam. telefonuda 2100. yani arkadaşın dediği gibi kişiye göre değişir.
    |
    |

Paradigm Monitor 11 + Onkyo TX-NR3007 + Pioneer 5080XA
    Canon 550d + Canon EF 70-200mm f/4L USM + Canon 50mm 1.8 II + Tamron 17-50mm f/2.8
  • Yarbay
    8552 Mesaj
    fiyat\performans açısından 6630 eniyi
    kamera açısından s 700i en iyi
    ufak boyutlularda d500 eniyi
    ................. bu böyle uzar gider
    6681 ile 6680 nin tüm özellikler aynı symbian,edge,flaş,262k renk.........
    6681de 3g yok
    |
    |

• Binbaşı
    1863 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: teknode

en iyi telefon p910i

6680 ile 6681 arasındaki tek fark, 6680'in video konferansları için kamerası ikinci bir kamerasının olması

s700iye symbian programları yüklenemz.sadece java var s700ide.ama şuan kamera olarak 1.3 mp çözünürlükte en iyi foto çeken telefon ve hiçbir tel eline su dökemez

ya teknode kusura bakma ama elimde değil şu s700 ü yere göhe sıdıramıyosun yemin ediyorum daha geçen gün ark. kıyasladınm resim kalitesini ya yok böle bişiiiii insanların aklını çelmeyin bari ya
    |
    |

Orjinalden alıntı: bekirhalici

|
    |
    |
    |
    14119 Mesaj
    bende çok karşılaştırdım çakal.sen görmek istediğini görüyosun galiba.insanların aklını çelmek değil.eğer piyasada yüksek değerlere saahip telefonlar varsa tabiki de yere göğe sığdıramam.s700 çok daha iyi foto çekiyor.2 telide kullanan insanlar tanıyorum.onlarda s700 diyor

quote:

Orjinalden alıntı: ç@KAL

quote:

Orjinalden alıntı: teknode

en iyi telefon p910i

ya teknode kusura bakma ama elimde değil şu s700 ü yere göhe sıdıramıyosun yemin ediyorum daha geçen gün ark. kıyasladınm resim kalitesini ya yok böle bişiiiii insanların aklını çelmeyin bari ya
    |
    |

Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z3 Bakır - Sony Xperia Z Ultra - iPhone 5S - Sony Alpha A37M

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.