Şimdi Ara

Tıkla Kazan - Pınar Gurme Sucuk (İlk 100'e Bedava) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
4.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jubar

arkadaşlar money kılap kart feysbuk sayfasında yorum atalım DH olarak tepkimizi başlatalım :)

güzel bir laf :

[ M ] iğdemize ağrı girdi
    [ İ ] nternette gezinmekten
    [ G ] urme sucuk var dediler
    [ R ] ahatımız kaçtı
    [ O ] malum Tıkla Kazanı beklemekten
    [ S ] abahtan beri bekliyoruz! Hadi başlatsanıza! DH

yazdım da admin silmese iyidi

• yetti bee :)

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

money card noyu değiştirmek istiyorum ne yapayım

https://www.facebook.com/MoneyClubKart/app_367422089987063
  • 3 tane %100

yaklaşık 20 saniyede bitti %100ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 29 Mayıs 2012; 16:47:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 adet %100 benimdir

Promosyon Adı : Pınar Gurme Sucuk Tıkla Kazan 100
    Açıklama : 29 Mayıs - 30 Haziran 2012 tarihlerinde web sitemizden Tıkla Kazan kampanyasına başarıyla kayıtlanmanız sonucu 1 adet %100 indirimli Pınar Gurme Sucuk ürünü kazandınız. İndirimli ürününüzü 30 Haziran 2012?ye kadar ürünün satıldığı Migros mağazalarından alabilirsiniz. Kampanyadan bir kez yararlanabilirsiniz. Ürün indiriminiz teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarınız 2 gün içerisinde Money Club kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize indirim olarak yansıyacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 29 Mayıs 2012; 16:48:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

3 tane %100

yaklaşık 20 saniyede bitti %100ler

Şu anda tüm ürünler bitti
  • Ulan kart numarasını kopyalaya almıştım daha önce olmuştu face den olunca kopyala yapıştırı kabul etmedi ben kartı yazana kadar %25 kaldı DAMN!

Size özel kampanyalarda gözükmüyor yanlız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jegande -- 29 Mayıs 2012; 16:51:13 >
  • ya babayı aldık
  • oha yuh diyorum arkadaş ... tıkladım uygulama kurdurdu erişime izin verdim bir baktım %25 :)
  • zar zor %50 aldık kaç para normalde bu sucuk?
  • babayı aldık
  • Promosyon Adı : Babayı aldınız 100
    Açıklama : 29 Mayıs - 30 Haziran 2012 tarihlerinde web sitemizden Tıkla Kazan kampanyasına başarıyla kayıtlanmanız sonucu 1 adet %100 indirimli Babayı aldınız. İndirimli babayı 30 Haziran 2012?ye kadar ürünün satıldığı Migros mağazalarından alabilirsiniz. Kampanyadan bir kez yararlanabilirsiniz. Ürün indiriminiz teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarınız 2 gün içerisinde Money Club kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize indirim olarak yansıyacaktır.

• ya bitmiş sen f5 lesen ne f5 lemesen ne:)
  • ben de herhalde %75 alabildim. bu indirim hakkını en erken ne zaman kullanabiliyoruz ?
  • %100 ve %75 saniyeler içinde bitti. %50'yi zor alabildim .
  • 13tl normalde %12 ile 2.25tl düşse ikinciyi aldığında %50 indirim yapıyor almaya değmez :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

zar zor %50 aldık kaç para normalde bu sucuk?

14 lira

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=22575530&shopCategoryId=9802&isSearchResult=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 29 Mayıs 2012; 16:54:14 >

• sucuk 14,25 tl

%75 kaptım bende bakalım
  • Alan arkadaşlar size özel kampanyalar da görebiliyorlarmı ürünü bende çıkmadı?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.