Şimdi Ara

TİKA Filistinlilere ev vermiş (Kaynak eklendi) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
11.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
206 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakın nediyicem , isterse tüm filistin tek tek gebersin umrumda olmaz , Türkiye sınırları içinde dışarıda yaşayan , evine 1 ekmek götürmeye çalışan insanlarımız var , eğerki atalarımız bu topraklar için öldüyse bu topraklarda yaşayan insanlar bu topraktan beslenecek , gençler işsiz , geçim zor vergiyi gömüyorlar , giden para suriyelilere , filistinlilere , sırf bunlar için askerliği uzatacam ve gitmeyecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar97

Hala devam ediyorsun, seni türk adaletini havale ediyorum.

Sen ve senin gibiler oturduğu yerden insanları kışkırtmaya devam ettikçe bende edicem merak etme. Tika'yı toki yaz, başka başka konularda ülkeyi yerin dibine sok, ondan sonra türk adaletinden bahset. Hadi be ordan. Önce elinizdekilere şükretmeyi bilinde şu devleti kalkındırmak için uğraşın. Anca başkalarını sömürerek refaha ulaştığını sanan, başka insanların sırtına binip kamçıyı vurarak güçlü olmaya çalısan zalim ülkelerin insanlarına özenip yaa yuu yapın. Senin gibilere yuh olsun yazık olsun. Sen ve senin gibilere şu topraklarda özel bi alan yapılsında defolup gidin orada kendi cumhuriyetinuzu kurun bakalım başkalarının sırtından değilde kendi kendine yetmek nasılmış!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• toki den baslayıp tika ya uzanan bu konuda bilinmesi gereken temel sey, TİKA ne iş yapar.

http://www.tika.gov.tr/tr/sayfa/hakkimizda-14649

• Türklük sonunda elbet kazanacak. O zaman Aeaplar ile görülecek çok hesabımız var.

• Arap Arap Arap Arap para para para para

• Genel sağlık sigortası borcu,

EYT (Emeklilikte yaşa takılanlar)

Mtv, ötv, KDV, zam...

Kaynak sormuş birisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

ya bir kaynak ekleyinde biz de görelim

reis kaynak gelmiş. nedir yorumun
  • Montaj da diyemezler kaynağa bak.
  • Şimdi dostum Googleye girip
    1. Dünya savaşında Türkiye ye yardımlar yazıp bakıyosun
    Bakalım bize ne yardımlar gelmiş Pakistandan,hint müslümanlarından

Haa o yardımlarla kimler ne yaptı orasıda belli de neyse
  • Filistinlilere ve suriyelilere yapılan yardımlarda kullanılan vergilerimi helal etmiyorum.

• İki farklı emperyalizmin tehdidi altında inliyoruz. Anglosakson ve Arap emperyalizmi iki ürün çıkardı ortaya. Kardak’ta “Azizim bir kaya parçası için savaş mı edilir?”diyenler.Adalar ve Kıbrıs için tek kelime etmezken Kudüs için gırtlağını yırtanlar. Kültürel yozlaşmayı sormayın.

Semih Çetin

• Adamlar ülkeyi vermiş siz kalkmış kıytırık bir evin peşindesiniz...

Mantık bunun neresinde
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    arakadaş az oku, hicaz neresidir filistin neresidir? İsyan edenler kimlerdir? Facebooktaki saçma salak turan sayfalarını okumayın

Deniz suyu tuzludur ama her tuzlu su deniz suyu değildir. Her arap da isyancı degildir. Irak suriye filistin... bunların ne alakası var hicaz isyanıyla?

Filistindeki müslümanların isyanla alakası yoktur. 2. Dunya savaşından sonra ingilizler yahudileri oraya yerleştirmiş, tedhiş hareketleriyle toprak işgal etmişlerdir. Toprak satışı ziraat topraklarında olmuş o da ancak %6yı bulmaz. Çünkü çogu arazi devlet arazisiydi.

Hadi desen 48den 67ye kadar savaşlarda arap devletleri saldırdı israil kazandı. 67den sonrası tamamen işgaldir çünkü israil bir binayı yok edip bir aileyi yok edip yerine yahudileri yerleştirmektedir. Şu an hala bu şekilde saldırıyor. Yerleşimciler filistinlilere saldırıp evlerinden kovuyorlar

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Facebook kullanmıyorum. Tarihi sen oku, filistin bagımsıslık ıcın ingilizlerden yardım alıp türkleri satmıştır. Kudüs osmanlıdaydı eskiden.

• inşaat malzemelerinin girişinin bile yasak olduğu gazzede mazlum insanlar için yapılıp teslim edilen bu inşaatlarda şayet vergimle de olsa katkım varsa bu beni ancak mutlu eder, bir insan olarak gurur ve huzur duyarım.

bu kadar cimri vicdansız insanlığı fiziki görüntüsünden ibaret güruhu DH de görmek beni şaşırtmıyor. lakin biliyorum ki bunlar azınlıkta. toplumumuzda vicdan ve merhamet sahibi cömert insanlar daha fazla...
  • Allah'ım gurur duyuyorum kendi halkı işsizlik, yoksulluk ve ağır vergiler altında ezilirken Filistinli kardeşlerine bu ezilen halkın cebinden yardımlar yapılması mutluluk veriyor mutlu bir azınlığa

• quote:

Orijinalden alıntı: 3iks

quote:

konu başlığı TOKİ'nin ev yaptığı idi. Sonradan şark kurnazlığı yapıp TİKA'ya çevirmiş. Sayfanın başlarında zaten TİKA'nın ev yaptığı yazıldı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3iks

quote:

konu başlığı TOKİ'nin ev yaptığı idi. Sonradan şark kurnazlığı yapıp TİKA'ya çevirmiş. Sayfanın başlarında zaten TİKA'nın ev yaptığı yazıldı

Bak şimdi değiştirme ama konuyu. toki veya tika ne farkeder ki? Şimdi önemli olan türkiye vatandaşına olmayan hakların filistinlilere sunulması. Ve bunun devlet tarafından yapılması

Sen kaynak sordun. Bunu neden yaptın? Çünkü "yalan haber, bu haber doğru olamayacak kadar kötü" diye düşündün değil mi? Yani bu izlenimi verir bence kaynağın sorgulanması. Şimdi kaynak geldi. Bunu okuyan gören adam dikkat etmezki tokimi tikimi tikamı takamı tukumu. ne farkeder ki?

Şimdi tekrar soruyorum. Bu konudaki görüşün nedir?

• o zaman toki ile tikanın faaliyet alanlarını öğren ondan sonra yazışalım
  • Ohhh hemde 4 kartlı. Burda da diksinler 15 katlı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.