Şimdi Ara

Tiguan Vs QQ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: murdock9999

Araca niye sahip olmayasın, arabanın o kadar az yaktığına. Benim 1.5 dci şehirlerarası ortalamam 5.4 olmadı hiç 120ye sabitken, lt olarak dizelden az mı yakıyo şimdi 1.2 turbo.

Tamam bi de 100e sabitleyin o zaman ben 120ye sabitliyorum demedim ki.100 le gidiyorum bi de öyledeneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuşmalara bak herkes ne kadar kibar ve saygılı konu dışından sonra burası cennetmiş

• Simdi konu sababi olarak QQ mu tiguan mi.QQ ise dizel mi 1.2 mi. Kadjardan aldigim fiyati belirrttim(115bin). Aydinlatin beni lutfen

• quote:

Segment konusunda kaynak ne?

Göz nizam hocam, baska kaynaga gerek yok bence

• quote:

Orijinalden alıntı: emre67z

Simdi konu sababi olarak QQ mu tiguan mi.QQ ise dizel mi 1.2 mi. Kadjardan aldigim fiyati belirrttim(115bin). Aydinlatin beni lutfen

Kadjar 1.2 icon paketmi ?

• emre67z E kullanıcısına yanıt
    Gardaş sen burda hiç aracı sürmemiş boş yorumlara bakıp karar verme git 2 aracı da test et.Burda fanatik çok.ya da iki aracı da kirala öyle karar ver.Burdakilerin çoğu araçları sürmeyi bırak içini bile görmemiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

quote:

Orijinalden alıntı: emre67z

Simdi konu sababi olarak QQ mu tiguan mi.QQ ise dizel mi 1.2 mi. Kadjardan aldigim fiyati belirrttim(115bin). Aydinlatin beni lutfen

Kadjar 1.2 icon paketmi ?

kadjar 1.2 otomatik touch muson paket 19 jant 115-116olur dedi. siparis gecmeden net diyemem dedi

• quote:

Segment konusunda kaynak ne?

element uyduruyor
  • ben olsam iki araç arasından kesinlikle Qashqai alırdım zaten öyle yaptım.

Qashqai hem dizel hemde çok daha dolu donanım olarak Tiguan'a göre. hem alırken hemde kullanırken kazanıyorsunuz.

Makyajsız Qashqai'ler yalıtım olarak zayıftı ama makyajla birlikte yalıtımı çok iyileştirdiler.

1.5 dizel skypack 125bin tl'ye alırsınız bence bayileri arayıp pazarlık yapın.
  • Reno fiyt listesine baktimda

Touch muson paketle beraber sen 19 cant ekletemezsin. 19 cant almak icin icon a gecmen gerek

Suan bi göz gezdirdim 1.5 dci touchroof paketlisini 118.900 lira yaziyor. Eger bu fiyattan araba temin edebilirseniz mantikli bi secenek olur.

Touchroofun donanimi makyajsiz skypackle ayni olmuş bu şekilde.

Cok optimum bi paket olmuş touch roof kadjar

• pro-black kullanıcısına yanıt
    Aslında 19" jant güzel görünse de bu araç için uygun olmadığını düşünüyorum, ben de 17" aldım. Şu anda kadjar ana konu'ya bakarsanız forumdaki, 19" jantlı araç sahipleri lastik yanaklarını büyütmek istiyor, zaten yok tutuşu çok iyi olan bir aracı 19" jant sadece görünüşte iyi yönde etkilerken gürültü, sertlik konusunda kötü etkiliyor.
    Bir de aracı ben alırken muson paket'li touch ile icon arasında 7000 tl civarı vardı, gözüm kapalı almıştım, hem görünüş hem de özellik olarak gerçekten çok fark var ikisi arasında, cam filmi olmadan arka 3 camın siyah olması milletin filmi söktürdüm taktırdım muhabbetini uzaktan dinleme zevki de cabası :P
    Laf kalabalığıMı geçersek, kadjarın icon alınması gerektiğini düşünüyorum, yoksa tiguan'dan donanım olarak çok da farklı olmayacaktır. (Listeleri incele fırsatım şu anda yok, hatırladığım kadarıyla konuşuyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murdock9999 -- 11 Aralık 2017; 12:5:8 >
  • quote:

Aslında 19" jant güzel görünse de bu araç için uygun olmadığını düşünüyorum, ben de 17" aldım. Şu anda kadjar ana konu'ya bakarsanız forumdaki, 19" jantlı araç sahipleri lastik yanaklarını büyütmek istiyor, zaten yok tutuşu çok iyi olan bir aracı 19" jant sadece görünüşte iyi yönde etkilerken gürültü, sertlik konusunda kötü etkiliyor.
    Bir de aracı ben alırken muson paket'li touch ile icon arasında 7000 tl civarı vardı, gözüm kapalı almıştım, hem görünüş hem de özellik olarak gerçekten çok fark var ikisi arasında, cam filmi olmadan arka 3 camın siyah olması milletin filmi söktürdüm taktırdım muhabbetini uzaktan dinleme zevki de cabası :P
    Laf kalabalığıMı geçersek, kadjarın icon alınması gerektiğini düşünüyorum, yoksa tiguan'dan donanım olarak çok da farklı olmayacaktır. (Listeleri incele fırsatım şu anda yok, hatırladığım kadarıyla konuşuyorum.)

Ayni jant olayini bende kaşkayimi alirken yasadim. Blackeditonla skypack arasinda 6.000 lira kadar fark vardi

19 cantin olumsuzluklari yuzunden skypack aldim.

Kadjar cok guzel bir araba ama benim satinalma zamanimda temmuz sonunda yani 109.000 e skypack kaskayi alabilirken 115.000 li rakamlar telaffuz ettiler icon manuel dci ye

Hatta touch muson kadjar bile 109.000 i buluyordu.

İcondaki pure led farlar icimde uhdedir

• grand cherokee 4.7 hepsini gömee

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.