Şimdi Ara

TİGUAN TSI 150 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Nasıldır ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
8.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • höh yıl yılmış 2013 hala cc standart değil.... doğuş style
  • Arkadaşlar merhaba
    ben 2013 chrome edition dsg şanzıman almayı planlıyorum.Tek düşüncem yakıt durumu.9 litre yakıyor deniliyor.Acaba sahip olan arkadaşların yorumunu alabilirmiyim.Eğer 9 litre ise alacağım.Bana acil bu araç ile ilgili kullananan arkadaşlarda bilgi lazım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: spdemir1905

Arkadaşlar merhaba
    ben 2013 chrome edition dsg şanzıman almayı planlıyorum.Tek düşüncem yakıt durumu.9 litre yakıyor deniliyor.Acaba sahip olan arkadaşların yorumunu alabilirmiyim.Eğer 9 litre ise alacağım.Bana acil bu araç ile ilgili kullananan arkadaşlarda bilgi lazım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Ben istanbul şehi içinde manuel 1.4 150 tsi 4x4 10 itre yakıyorum.Sizin alacağınız araç hem 4x2 olmasından dolayı hemde daha hafif olmasından dolayı hemde dsg olmasından dolayı çok daha az yakacaktır.

Nerede nasıl araç kullanıyorusnuz bilmiyorum ama 9 litreleri görmek çok kolay.Kendime göre yorum yapıyorum
  • pahalı yağ yakar şanzımanı kötü içi dar donanımı eksık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARBOSA_

pahalı yağ yakar şanzımanı kötü içi dar donanımı eksık .

Ezbere yorum faili olmuş.

Yağı normal yağ fiyatına sahip,Şanzıman en iyi dsglerden yağlı sistem,İçi birçok rakibinin önünde genişlik olarak,chrome edition ağzına kadar dolu bir pakettir.

Yorumun hiçbiryerinin elle tutulur yanı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spdemir1905

Arkadaşlar merhaba

9 litre yakarsa öpün başınıza koyun.
  • tiguan iyi de dsg biraz şey yağlı yağsız dsg mekatroniği riskli. birde şehir içi 11-12 litre yakar.
  • Ben bugün chrome eddition siparişi verdim. Keyless ve bluotooth kiti eklediğim için özel sipariş diye 3 ay sonra gelecek. Ancak ekstra olmazsa bir aya araç veriyorlar. Normalde iç tasarımını sevmezdim ama chrome donanımı bayağı albenili olmuş. Hayırlısı artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklasik 10 bin km oldu, izmitte pek sehirici sayilmayacak bir ortamda averaj bir sürüs tarziyla 8,3 litre ortalama yakit tuketimi var ama dsg çok basarili zorlasanizda 10 litreyi gececegini sanmiyorum

• bu araba güzel güzelde şu iç tasarımına bi alışamadım.. arabaya şöyle uzaktan bakıyorum süper.. içine bi biniyorum sanki minibüs kullanıyorum...
  • kuga varken hiç uğraşılmaz.
  • Konuyu hort yapalım. İnşallah birkaç cevap gelir.

Arkadaşlar aradan 4 yıla yakın zaman geçmiş. Artık ak koyun kara koyun ortaya çıkmıştır herhalde.

Ben şunu öğrenmek istiyorum: 2013-2014 dsgli. düşük kmli Tiguan almak istiyorum. Okuduğuma göre dsg 6 ileri yağlı sistemmiş. Kronik sorunu var mı? 7 ileri kuru sistem gibi habire arızalanıyor mu? Kullanıcılardan yardım bekliyorum. Bu aracı çok istiyorum ama dsg sorunları bunda da varsa almam. Buradaki cevaplara göre tiguan ana konusuna da yazacağım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.