Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1968. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü2 Mobil
5 sn
39.776
Cevap
418
Favori
3.764.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Denedim, bende dönüştürücü var, işe yaramadı. Sizde bakın bakalım.

• korayba kullanıcısına yanıt
    Tamam haber vereceğim 👍
    Belleği görüyor ama logoyu görmüyorsa dosya biçiminden olabilir. Uzantısı .png olması lazım deniyor logo için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladinkayin -- 22 Nisan 2021; 14:24:10 >
  • png yi görecekte, yükle diye bir yer bulamadım.

• Benim tiguanın km göstergesi gps e göre 5 km fazla gösteriyor.Bunun ayarlamak mümkün müdür?Serviste yapamadılar.GPS Programı diğer bütün araçlarda denendi ve doğru gösteriyor.

• Araçların sürat göstergesi genelde normalden birkaç km fazla gösterir. Aynı aracın farklı jant boylarında da biraz fark oluşabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler

• Öndeki hayalet ekrana google haritayı yansıtabiliyormuyuz arkadşlar

• levent17 L kullanıcısına yanıt

Ben GPS ile herhangi bir aracın verilerinin uyuştuğuna henüz şahit olmadım.  

• blacklegend kullanıcısına yanıt
    Discover pro navigasyon varsa yansıtabiliyorsunuz. Standart donanımda yok maalesef
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Anladım elegance pakette yok sanırım.olsa iyi olurdu.teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar, 2009 model 1.4 tsi track&field kullancısıyım 125 Bin km yi devirdik.Son bakımda şanzıman ve haldex yağlarını değiştirtmek istedim ama usta gerek yok bunlar ömürlük zaten dedi her zamanki gibi.Ben bunun mümkün olmadığını düşünüyorum her yağın değişmesi gerekiyor bence.İstanbulda bu işlemleri yaptırabileceğim işini kaliteli yapan bir usta tavsiyeniz var mı?Aracı satmak gibi bir niyetim olmadığı için uzun vadede bana sorun çıkarsın istemiyorum.6 ileri manuel şanzıman için yağ değişimi sorun olur mu bu saatten sonra bunu deneyimlemiş arkadaşlar var mıdır aranızda?

• blacklegend kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Evet elegance de yok. 3 tane görüntü modu var o kadar ☺️
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akineton

Ben GPS ile herhangi bir aracın verilerinin uyuştuğuna henüz şahit olmadım.  

Ben bu farkı zaten şehirler arasındaki asılı olan hız dedektörlerinden farkettim.Daha sonra telefona program yükleyip kontrol ettim ve aradaki fark 5 km olduğunu gördüm.Bu programdaki L200 aracımda doğru gösteriyor.Zaten bu farkı serviste teyit etti.Lastik ve jantlar değişmedi ve orijinal.Tahmin ediyorum Chip yüklerken olabilir.Zaten onu da yükleyemediler.

• korayba kullanıcısına yanıt
    Memory stick aldım bağladım araca ama sadece müzikleri gösteriyor foto göstermiyor dolayısıyla içine attığım istasyon logosunu da görmüyor. İlaveten istasyon logosu ekleme kısmına geldiğimde memory stick ten ekle seçeneği de yok. YouTube videosunda olan şey bende çıkmıyor. Akşam tekrar deneceğim ,Video şu ;

https://www.youtube.com/watch?v=4m1wNYJi_PM&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladinkayin -- 30 Nisan 2021; 10:56:10 >
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt

Merhabalar hocam, evet seçenek çıkmıyor, umarım düzenlerler, bir update falan olmalı.

Aracı aldığım servisi de aradım, sözde dönüş yapacaklar, ama sanmıyorum.

• Otomatik bagaj için Evren Elektronik dışında alternatif firma var mı?

• Arkadaşlar mart ayında tiguan life cam tavanlı 369 bine almıştım fiyatlar ile ilgili güncel durumu bilen var mi

• Arkadaşlar Tiguan ına cam filmi çektiren var mı? Ön ve yan camlar için hangi marka ve numara önerirsiniz ? Asıl cam tavanı merak ediyorum. Tavana da fil im uygulanır mı ve yaptıran var mı?

• Merhaba arkadaşlar bu arabayı almayı düşünüyorum, önerir misiniz? Yakıt tüketimi nasıldır ve fiyatı nasıl sizce

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-kazasiz-boyasiz-tiguan-923109046/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19661967196819691970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.