Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1946. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.776
Cevap
418
Favori
3.764.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19441945194619471948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ay sonrası da risk ama kapora verip geldiği şartlara göre değerlendirilebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prsctr

130 hp dizel motor ve eat8 şanzımanı halihazırda 3008'de kullanıyorum motor ve şanzıman çok iyi. C5 Aircrossu test etmiştim malzeme kalitesi haricinde beğenmiştim. Tiguanı (2019 1.5 tsi manuel) satıp 3008 aldım, şimdi 3008'i satıp tiguan almayı planlıyorum, çünkü 3008 her ne kadar daha teknolojik ve donanımlı olsa da tiguan'daki genişlik ve kaliteyi bulamadım. Şanzıman hususunda ise İstanbul gibi trafiği yoğun bir yerde yaşamadığım için ve ıslak kavrama dsg'de sorun ihtimali daha az olduğu için almayı planlıyorum. Tabi bayilerde bulabilirsem. İkinci ele ise hiç bakmıyorum.
    tiguanı kaça verdiniz hocam? 3008in motor ve paketi neydi?

• arkadaşlar yakın zamanda özel serviste tiguanına periyodik bakım yaptıran var mı? Ne kadar tutuyor acaba? Aracım 2012 model 1.4 tsi, manuel, 75.000 km
  • uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    ekim ayında 180e sattım şimdiki aracım 1.5 eat8 active skypack.
  • tanka da binseniz hız can alır. konumuzla çok ilgili değil ama almanyadan bir passat kazası: https://www.bild.de/regional/mecklenburg-vorpommern/mecklenburg-vorpommern-news/torgelow-drei-junge-maenner-sterben-bei-horrorcrash-69091114.bild.html
  • Arkadaşlar iyi akşamlar.Uzun süredir foruma yazamıyordum,malum iş -güç,idarecilik falan derken buraya fırsat kalmıyordu.Eskilerden kim kaldı bilmiyorum ama ben hala Tiguan'ıma severek biniyorum.11 yıldır kullanıyorum 101.000 KM de şeytanın kulağına kurşun daha tık demedi,yağından başka hiç bir şeyi değişmedi,yağını da özel bir servise yaptırıyorum. 4X4 olduğu için de dağ bayır kullandım.Sadece yakıtından mustaribim,malum benzin 7 liraya dayandı,uygun bir usta bulursam lpg düşünüyorum.Hepinize kazasız sürüşler dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhabalar ben de 2020 1.5tsi comfortline dsg alarak araniza katildim p.tesi araci teslim alacagim. Sunu cok merak ediyorum arastirdim ama bulamadim. Yeni tiguanlarin arka suspansiyonlari bagimsiz midir? Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicktyler -- 2 Mart 2020; 11:53:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nicktyler kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Bayi ve fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz. Hediye birşey verdiler mi

Hayırlı olsun bildiğim kadarıyla arka süspansiyon bağımsız değil. Aracı kaça hangi bayiden aldınız? Cam tavan var mı? Rengi nedir?

• Çok tesekkur ederim. Ankara etigesgut dogus oto 214 bin cam tavan yok metalik atlastik mavisi hediye de yok ama bayide araba yok artik subat basi bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicktyler -- 2 Mart 2020; 12:0:5 >
    Hayırlı olsun bende Ankara doğuşu aradığımda dün bitti demişlerdi :) güzel günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: havomoha

Hayırlı olsun bende Ankara doğuşu aradığımda dün bitti demişlerdi :) güzel günlerde kullanın.
    Çok tesekkur ederim

• İki gündür bayileri dolaştım yeni araç yok,nisanda gelecek mi belli değil,yine fiyat olarak galerilerdeki tiguanlar uygun görünüyor,bir araç buldum comfort dsg 1.5 tsi, katlanır ayna,hız sab,sunroof, 2019 sıfır, fiyat 240₺ lastik ebatları biraz dandik geldi bana 215/65/17 michelin,bunlar 235/55/17 değilmiydi? Eski tiguan vardı bizde comfort 2.0tdi 2013 lastikleri 235/55/17 diye hatırlıyorum. Neyse bu bahsettiğim araç alınırmı? Sürekli araç değiştiren birisi değilim, 6-7 sene enaz kullanırım,yılda 15-20 bin km yaparım. Mevcut aracım 2013 golf7 1.4tsi 122hp dsg 150 binde. İki parça boya var ederi nedir? 105-110 gibi fiyata takasa vereyim mi? 100 ucuz olur gibi görünüyor,malum site ilanlarına bakınca. Crv’ler pahalı,c5 ve 3008 alışmak zaman alır. 1.5 tsi tigu ş içi 10lt’yi geçmez gibi bir hesap yaptım,ortalama 8-9lt tüketir. Teşekkürler değerli otomobil severler✋ Vw için zaman zaman sitem yaptım lakin yine bi araba tipi var,iç dış,dsg de golf gibi kuru kavrama değilmiş,alınır ozaman 🤷‍♂️

• N KUL kullanıcısına yanıt
    Eğer aracınızı 105-110 takasa verebiliyorsanız hiç düşünmeyin. Malum sitede ki rakamlar yüksek ama ilan tarihlerine bakın satılmıyor bende bu hafta araç sattım ondan biliyorum. Bence bayi taraması yapılırsa bu ay sonuna doğru bulunabilir diye düşünüyorum hemen almak isterseniz de sizin bütçeniz tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Beyler merhabalar ben de 2020 1.5tsi comfortline dsg alarak araniza katildim p.tesi araci teslim alacagim. Sunu cok merak ediyorum arastirdim ama bulamadim. Yeni tiguanlarin arka suspansiyonlari bagimsiz midir? Tesekkurler.
    bağımsız
  • quote:

Orijinalden alıntı: uraltay85

bağımsız

Alıntıları Göster
    Tesekkurler ben de arabayi aldim altina baktim. Uzman degilim ama bana da bagimsiz gibi geldi torsiyonla alakasi yok
     ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

• havomoha H kullanıcısına yanıt
    114 yazdım sarısite,110 son fiyat dedim,108’e gitti araç,bir günde satıldı,yüzlerce mesaj geldi. Neymiş bu golf:)
    115 ederdi gibime geldi,alana hayırlı olsun..

Hayırlı olsun araç olarak neye karar verdiniz

• havomoha H kullanıcısına yanıt
    Sağolun teşekkür ederim hocam.. Comfort tiguan almaya karar verdim, 1,5tsi dsg

215 e sipariş verdiğim araç vergi diliminin değişmesiyle 245 oldu. Ay sonuna araç sipariş vermek büyük riskler aylar sonrasına araç siparişi verilebiliyor.

• 
Sayfa: önceki 19441945194619471948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.