Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1914. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.776
Cevap
419
Favori
3.764.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyvallah kardeş.

müsait zamanda gene bir kontrol ettirelim gene de .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman33 C kullanıcısına yanıt
    eğer Türkçe menü aramıyorsan al, 2012 lerde Türkçe menü başladı, bundan öncekiler menüler Türkçe değildi, gerek araçın ekranı gerekse teyp ekranı....Parçadan sıkıntı olmaz.Lpg ilede kapalı otoparklara giremezsiniz.Açık otopark arayacaksınız.
    4x4 olması gayet iyi o kasayı ancak o güç taşır ama biraz yakıtı fazladır.Konforlu araç, konfor aradığınızda yakıt karşınıza çıkar. Yani gülü seven dikenine katlanır misali.
  • Arkadaşlar Atiker'in Atikfast DI isimli bir kiti çıktı. TSI motorlar için uyumlu ve %40-%50 arasında tasarruf yaptığı, bir depo lpg'de ortalama 4 lt benzin harcadığı söyleniyor. Bu kiti taktıran oldu mu ? Varsa olumlu, olumsuz deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ? Mevcut şartlarda kaçınılmaz son olarak gözüken lpg'de Prins'in 6.000 TL'lik fiyatına karşılık 2.800 TL'lik de bir fiyatı olması da ayrıca cezbediyor.
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir ses aceba tarif eder misin?

• EricCartman kullanıcısına yanıt
    benim aracımda prins var

keşke filmin başında taktırsaydım.

atikeri bilmiyorum.fakat mantık ayni olabilir.

prins kitte ben %40 tasarrufu yakalıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: afumetto

Nasıl bir ses aceba tarif eder misin?
    şu sıralar eşim kullanıyor aracı.

tam bilgi müsait zamanda yazarım buraya.

eyvallah kardeş.

• riderman R kullanıcısına yanıt
    Bir bayiiden aldığım bilgiye göre zaten Atiker Prins'in sistemini kopyalamış. Birkaç tane olumlu yorum duysam hemen gidip taktıracağım ama henüz çok yeni olduğu için pek bilgiye ulaşamadım.
  • EricCartman kullanıcısına yanıt
    2017 agustos ayında 5200 tl taktırmıştım .

prins vsi2

bilginize .

• Akineton kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    son mesajımı yazdıktan yaklaşık 2 ay sonra aracım yine servo devre dışı arızasıyla fren sorunu nedeniyle servise kaldırıldı. Teşhis kesin değil ama sorun yine westinghouse dan gibi. Bakıp bilgi verecekler ama bu aracı naaparım artık bilemiyorum. Satayım desem imkansız, bu sorunu başka insanlara satmış olacağım, vicdanım el vermez. Düzelttik deyip verseler ve kullansam, bir sonraki sefere yanımda eşim arkada 3 yaşındaki oğlumla bir virajda mı karşılaşcam bu sorunla bir dahakine, ya da otobanda bir kamyon arkasındayken mi frenleri kaybedip tecrübe etme riskini alayım. VW den ise hiç ses çıkmadı, ilgilenmediler konuyla. Yani onlara göre herhangi bir sebepten oluşan bu sorun nedeniyle kaza yaşama, hayatınızı daha kötüsü sevdiklerinizin hayatını riske atma çok önemli değil. Ölseniz, malzeme yorgunluğundan, olur böyle şeyler deyip bir sonraki müşteriye başka bir araç satmak için yollarına devam ederler. Bu araçtan bir şekilde kurtulduktan sonra bir daha VW e binmeyi bırakın, yanından bile geçmem. yazıklar olsun

• acalis A kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.
    Endişenizde çok haklısınız. Almanya'ya mail atmayı düşünmelisiniz bence, bu kadar ciddi bir konunun oldu bittiye getirilmesi kabul edilir değil. Boruyu değiştirmiş olsalar bile testlerinin yapılmış olması gerekirdi. Daha önce arkadaşların yazdığı vakalarda Vw Almanya baskısının etkili olduğunu okumuştum. En azından tekrar "buruyu değiştik artık sorunun düzelmesi lazım" anlayışıyla yapmasınlar işlerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acalis

Merhaba,
    son mesajımı yazdıktan yaklaşık 2 ay sonra aracım yine servo devre dışı arızasıyla fren sorunu nedeniyle servise kaldırıldı. Teşhis kesin değil ama sorun yine westinghouse dan gibi. Bakıp bilgi verecekler ama bu aracı naaparım artık bilemiyorum. Satayım desem imkansız, bu sorunu başka insanlara satmış olacağım, vicdanım el vermez. Düzelttik deyip verseler ve kullansam, bir sonraki sefere yanımda eşim arkada 3 yaşındaki oğlumla bir virajda mı karşılaşcam bu sorunla bir dahakine, ya da otobanda bir kamyon arkasındayken mi frenleri kaybedip tecrübe etme riskini alayım. VW den ise hiç ses çıkmadı, ilgilenmediler konuyla. Yani onlara göre herhangi bir sebepten oluşan bu sorun nedeniyle kaza yaşama, hayatınızı daha kötüsü sevdiklerinizin hayatını riske atma çok önemli değil. Ölseniz, malzeme yorgunluğundan, olur böyle şeyler deyip bir sonraki müşteriye başka bir araç satmak için yollarına devam ederler. Bu araçtan bir şekilde kurtulduktan sonra bir daha VW e binmeyi bırakın, yanından bile geçmem. yazıklar olsun
    Daha önce bende golf ve tiguan forumlarında böyle halledilemeyen sorunlar için Almanyaya yazıp göndermişlerdi ve anında sorunları halledilmişti.Vw golf sevenler forumunda Tarık hoca bu konuyu daha iyi biliyor.Bende daha önce golf olduğu için bu forumda takip ediyordum.Aslında probleminiz halledilmeyecek gibi değil.Umarım kısa zamanda sorun çözülür ve rahat edersiniz.Size geçmiş olsun.

• Merhabalar,

2010 tiguan’ım var. Alalı çok olmadı.

Acaba direksiyon üstündeki yıldız fonksiyonu ve dosya görünümlü fonksiyon ne işe yarıyor acaba?

• merhaba arkadaşlar.
    2012 w&n aracımın kliması kelime anlamıyla derin dondurucu gibi çalışıyor.
    şöyleki
    24 derecede en düşük fan buz gibi
    25-26 derecede sıcacık oluyor.
    kullanırken on ızgaraları kapatıyorum.
    ön cama biri 24 digeri 25 derece oyle idare ediyorum

varmı sebebi konusunda bilgisi olan acaba
  • Merhaba arkadaşlar.

2010 model tiguan 1,4 tsi sport&style 4x4 sahibiyim, aracın kullanma kılavuzu elimde yok. Serviste sorduğumda da 80 Euro gibi bir fiyat söylediler. Pdf formatında ulaşabileceğim bir link verebilirmisiniz?

Vakit ayırıp cevap yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
  • Çeki demiri takan var mı arkadaşlar?
  • Merhaba. 2012 1.4 TSI 122hp WhiteNight manuel şanzıman bir araca, aracı biraz daha canlandırmak ve yakıt tasarrufu sağlamak amacıyla chip tuning uygulaması yapılabiliyor mu? Yapılıyorsa performans değerleri yaklaşık olarak ne kadar değişir? Aracın kasa ağırlığı da göz önünde bulundurulduğunda daha yüksek çekiş turboya veya başka bir birime ekstra yük uygular mı/zarar verir mi? Çünkü 122hp lerde 150hp motorlardaki gibi kompresör desteği yok. Şimdiden teşekkür ederim vereceğiniz cevaplar için. Saygılar.
  • Sifir arac alan var mi buaralar? Fiyat arastiriyorum

Highline 1.4 tsi dusunuyorum ya da led fari olan confortline

• quote:

Orijinalden alıntı: E.TAH

Sifir arac alan var mi buaralar? Fiyat arastiriyorum

Highline 1.4 tsi dusunuyorum ya da led fari olan confortline
    Şöyle bir konu var.belki faydası olur.

https://forum.donanimhaber.com/1-4-tsi-chip-tunning-yaptiranlar--59525357

• Merhaba arkadaşlar ben bu hafta içinde daha önceden anlaştığım kişiden tiguan marka arac alacağım 2016 comfortline 122hp 1.4 tsi manuel. Bu araci ekspertize sokmak istiyorum ama sizden öğrenmek istediğim bazı şeyler var mesela aracın nesine dikkat edeyim mekanik motor vs çok anlamam bu konulardan yardımci olursanız sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben burada tiguan multimedya app.connect bağlantısı için nasıl bir kod bulabileceğimi sormak istiyorum.Servisi aradığımda 1750 tl. ücret talep ettiler.Bu nasıl şey anlamadım.Acaba kendimiz vag kablosuyla yükleme yapabilirmiyiz?Benim Multi medya cihazı rcd510 değil,sanırım 6.5 ekran rcd 610 olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.