Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1788. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.775
Cevap
418
Favori
3.764.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum vw.com.tr sitesinde wolkswagenim bölümü var. Oraya araçlarımızı kaydedip yaptırdığımız bakımları vs görebiliyoruz.

Şimdiki Tiguanımı geçen gün kaydetmiştim. Fakat sattığım Tiguan da hala orada benim hesabıma bağlı gözüküyor. Aradım taradım silinebilecek yer bulamadım. Bilgisi olan var mı?
  • emirce kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, çok işe yaradı...
  • HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    Bu verileri karşılaştırınca 150 PS olan Euro6 motor bizimkine kıyasla az da olsa daha verimli görünüyor. Değil mi? Ben de 160'lık olsun diye çok bakmıştım hata mı ettim ki acaba? :)
  • Oguzce O kullanıcısına yanıt
    Farklar çok cüzi. Bir ışığa fazladan yakalansan kaybolur gider o verimlilik. Canını sıkmaya değer bir durum yok hocam. Önemli olan huzurla binebilmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen hocam haklısın. 2 kez kullanabildim arabayı. Hanım eze eze kullanıyor. :) Edindiğim izlenim çok rijid bir yapısı olduğu... Daha önce iki kez vw grubundan octavia kullandım. Onları da kalite algısı anlamında beğenmiştim. Ancak Tiguan 1 gömlek daha iyi gibi geldi bana...
  • Oguzce O kullanıcısına yanıt
    Volkswagen'in hissettirdiği o dayanıklılık sağlamlık algısı aracın dış görüntüsüyle başlar; ben dışarıdan şöyle baktığımda bile bu araç taş gibi diyebiliyorum, sonra kapısını açıyorsunuz dokunduğunuz andan itibaren o algı daha da büyüyor koltuğuna oturup kapıyı kapattığınızda tavana ulaşıyor o duygu. Tencere kapağı gibi hafif bir şeyi tutmuşsunuz hissi vermiyor Alman olmayan çoğu markalardakinin aksine. Dünyaca ünlü o tok kapı kapanışından sonra kontağı çevirip çalıştırıyorsunuz direksiyonu bile kallavi kallavi o rijit yapıyı desteklemeye devam ediyor. Sessiz sedasız çalışan o motor kaputun altında ağırlığını koyuyor yine. Hareket ettiğiniz andan itibaren de dışarıdan iyice yalıtılmış bir kokpitte aracın yürüyen aksamının da sağlamlığını hissediyorsunuz, tekerleklerin dönüşündeki yumuşaklıkla akıp gidişi bile bir başka Tiguanın...

Ben kaptırdım gittim yine kendimi kusura bakmayın :D
    VW'ye açık mektup: Reklamlarınızda beni kullanın karşılığında sadece R-Line Body Kit ve Deri Döşeme isterim :p

Mekanik mühendislikte Almanların birinciliği tartışılmaz.

• o kadar güzel anlattınızki gidip arabayla bitur atacam şimdi.
  • XaserV kullanıcısına yanıt
    Şiir gibi yazmışsın hocam. Ama gerçekçi bir şiir

Deri koltuk halkaten iyi olurdu. Arabaya sanki birden sınıf atlatan bir donanım. Dış rline ı ise pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Tamam güzel ama ekstra para vermezdim herhalde. Ben siyah plastikleri seviyorum. İlk arabam golf 3'tü. Onda da vardı. Belki o yüzden. Sportif bir hava katıyor. Bizim Tiguan'lar da dağa taşa vurulabilecek bir görüntü sunması için plastikli olması iyi olmuş.

Hafta sonu Allah izin verirse tiguanla ilk uzun yolculuğuma çıkabilirim. Gidiş dönüş 1000 km. uzun yolda şu "serbest sürüş modunu" çözmeyi umuyorum. Bir de bakalım şu klimadsn gelen ses artacak mı ne olacak?

Şiir gibi yazmışsın hocam. Ama gerçekçi bir şiir

Deri koltuk halkaten iyi olurdu. Arabaya sanki birden sınıf atlatan bir donanım. Dış rline ı ise pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Tamam güzel ama ekstra para vermezdim herhalde. Ben siyah plastikleri seviyorum. İlk arabam golf 3'tü. Onda da vardı. Belki o yüzden. Sportif bir hava katıyor. Bizim Tiguan'lar da dağa taşa vurulabilecek bir görüntü sunması için plastikli olması iyi olmuş.

Hafta sonu Allah izin verirse tiguanla ilk uzun yolculuğuma çıkabilirim. Gidiş dönüş 1000 km. uzun yolda şu "serbest sürüş modunu" çözmeyi umuyorum. Bir de bakalım şu klimadsn gelen ses artacak mı ne olacak?

Şu son iki haftadır sorularımın cevapsız kalması sebebi ile VW Doğuş a acayip öfkeliydim.
    Öfkemi dindirdin.

Uzun yolda kesinlikle kusursuz ve rahat.
    Bir yıl içerisinde 11.000 km gibi uzun yol yaptım.
    Gerçekten çok rahat

Düz vites 122 bglikle uzun yolculuğum vardı da bakalım dsg 150 bg nasıl olacak?

Bu arada uzun yol şarkım bile hazır. iTunes'tan satın aldım çok beğendiğim için.

• mudo72 kullanıcısına yanıt
    Ben de atabilsem keşke şu anda ama ancak yarın... Keyifli sürüşler

@HiGHWAYMOUSE, sportiflik konusunda katılıyorum haklısın :)

• appconnect işi ne oldu arkadaşlar sipariş verebiliyormuyuz ?
    Tiguan bundan daha güzel anlıtılamaz
    :) Ne mutlu bana o zaman. (Doğuş çalışanı falan değilim şüpheye düşmeyin sakın :D)

Demin yazdığım mesaj eksik çıkmış. Tekrar yazayım son kısmını. HiGHWAYMOUSE teşekkür ederim bu forumda Tiguanla ilgili aynı duyguları paylaşıyoruz ben aranıza yeni katıldım sizlerden çok şey öğrendim 4-5 aylık Tiguan kullanıcısıyım ama arabanın fan'ı olmam için yetti de arttı bile. Uzun yolculuk nereye? Dsg nin daha keyifi olacağını düşünüyorum manuelden bana göre. Ben de ağustosu iple çekiyorum en uzun yolum olacak benim de inşaallah

Safranbolu taraflarına. Annemi bırakıp geleceğim inşallah. Gitmişken benim ikizler de görsün köyümüzü diyorum. Eşim annem çocuklar derken biraz sıkışacağız ama artık bir şekilde hallolur herhalde.

@hakanmbe

Geçenlerde yazmıştım dostum. Sipariş geçebiliyorlar. Bilgisayarda yedek parça sipariş yazılımında görülüyor appconnect diye. 1045 tl fiyatı var. Artı işçilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Safranbolu taraflarına. Annemi bırakıp geleceğim inşallah. Gitmişken benim ikizler de görsün köyümüzü diyorum. Eşim annem çocuklar derken biraz sıkışacağız ama artık bir şekilde hallolur herhalde.

@hakanmbe

Geçenlerde yazmıştım dostum. Sipariş geçebiliyorlar. Bilgisayarda yedek parça sipariş yazılımında görülüyor appconnect diye. 1045 tl fiyatı var. Artı işçilik.

peki bir şey daha öğrenmek istiyorum servislerin indirim zamanı oluyormu ?

yoksa direk alalım mı :)

birde ön park sensörü park asistanı falan taktırmak istiyorum hanım için sizce gerek var mı ? hanım biraz ısrarcı :)
  • hakanmbe kullanıcısına yanıt
    yedek parça veya aksesuarda kampanya olur mu hiç bilmiyorum. Yalnız az önce twitter reklamına rastladım. Muizu mu ne öyle bir uygulama varmış. Doğuşa ait bir uygulama. Vw araçlara %16 indirim gibi birşeyler yazıyordu. Linkini vereyim bir bak. Ben denemedim.

Dogus Musteri Sistemleri A.S.: ZUBİZU - Son Trendler, Markalarda İndirimler
    https://appsto.re/tr/rDVd_.i

Ön park sensörü ve otomatik park hiç kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

parçalarda indirim olduğunu ara ara duydum belirli dönemleri oluyormuş sanırım. arkadaşımın white night ı var ordan biliyorum ona basamak tozluk falan almıştık . en iyisi servise sormak yarın sorayım olmadı.

zubizu mubizu ugraşmaktansa :) arayayım öğreneyim
  • 
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.