Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1766. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.776
Cevap
418
Favori
3.764.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17641765176617671768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan. Benim orjinal halıları ilk gün dolaba kaldırdım artık arabayı satana kadar kaç yıl durur Allah bilir

Bagaj üzerindeki zımbırtıyı da çıkardım onu da kaldırdım bebek arabası mama sandalyesi indir bindir sırasında yer açılması için. Çok kullanışlı oldu bu şekilde. Onu da bir daha hiç kullanmam nasıl olsa arka cam siyah içersi çirkin bi şekilde kabak gibi gözükmüyor ticari gibi takılıcam öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akineton

Budur!
    Bilgisayar yazılımları çok uğraştırdı ama işe yaradı. İlk olarak kumandadan ayna kapamayı yaptım. İlerleyen günlerde aracın yazılım güncellemelerini de yüklemeyi planlıyorum.
    Youtube

Tebrikler çok iyi olmuş. Mavi ayak aydınlatmaları da çok şık.

• XaserV kullanıcısına yanıt
    Compact araçların böyle pratik yönleri oluyor. Sedan olsa yükünü sığdıramasan elin böğründe kalırsın. Bizimkilerde çözüm çok. Koltukları öne kaydır. Olmadı ön koltuğu olmadı arka koltukları yatır. Olmadı senin yaptığın gibi bagaj üstünü çıkar vs.

Paspasları taktım. Hafif havuz özelliği var. Yalnız arka paspaslarda delik olmasına rağmen tiguanda o deliklere geçecek vida yapmamışlar. Bir de benim çocuklar ikiz olduğundan ve hep bir kapıdan binip ilk binen ötedeki koltuğa geçtiğinden şaft tüneli çok kirleniyordu. Bu orijinallerde şaft için bir parça daha olsaydı iyi olacaktı.

Bu mesaja eklenen görseller:

• HiGHWAYMOUSE kullanıcısına yanıt
    Siz araci aldiginizda bagaj ici ust bolge var miydi? 1. bolgedeki gibi olan sey bagajin icinde?

• Hazan kullanıcısına yanıt
    Soruyu tam anlayamadım. Normalde her hatchback arabalarda olan bagaj kapağına ip gibi şeylerle bağlı olan kapak var. Ama 1.foroğraftaki gibi aşağıya konumlandırılabilir ve üstü göz göz olan ayrı bir parça yok.

Benim paspasların havuzu derin. Şaft tüneli için 5. Parça da mevcut. Arka paspasları ikizlerinin bile kaydırabileceğini sanmıyorum altındaki çiviler cırtcırt misali yapıştırıyor paspası zemindeki halıya.

Iste ben aldigimda yoktu o. Acaba size verdiler mi oyle bir seh diye soruyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Iste ben aldigimda yoktu o. Acaba size verdiler mi oyle bir seh diye soruyorum hocam

bagaj üst kapağı ise olmaması imkansız gibi birşey de o yüzden şaşırdım.

Doğru anlamak için resimlerle sorayım. Senin bagaj 1.fotoğraftaki gibi mi? İkinci fotoğrafta gözüken bagaj kapısı ile birlikte yukarı aşağı hareket eden parça yok mu?

Havuzlu olmasına çok takılmıyorum da 5.parça olsa iyi olacakmış. Şaft tünelinin üzerine sık basıldığından halıfleksli malzemenin yıpranacağı aşikar.

Seninkiler de aklımdaydı aslında da biraz değişiklik olur hem şu kalan parayı kurtarabiliyor muyum bakayım diye servise gidince almış bulundum.

Heh aynen 1. Foto gibi 2. Fotodaki kisim yok. Sifir aldigimizda yoktu daha dogrusu

Allah allah nasıl olur ben de şaşırdım. Ne zaman aldınız araç kaç model?

@HiGHWAYMOUSE 5. parçayı belki tek olarak bi yerden temin edebilirsin veya kendin oraya bişey uydurabilirsin belki benzer bir malzemeden?

Bir yaşıma daha girdim. İlk defa böyle birşey duyuyorum. Yani o arabanın bir parçası. Koltuğun biri yok demekten farkı yok.

Tez zamanda aldığınız bayiye durumu anlatın hocam.

Gecen sene aldik. 2015 model. O parcanin tam adi nedir biliyor musunuz? Birde onemli mi yani bir islevselligi var mi, kullaniyor musunuz?

Eger onemliyse ise yarar bir seyse ekşiyim başlarına erel'in.

Hocam aynisini size de sorayim. O parcanin tam adi nedir biliyor musunuz? Birde onemli mi yani bir islevselligi var mi, kullaniyor musunuz?

Eger onemliyse ise yarar bir seyse ekşiyim başlarına erel'in.

Bagaj üst kapağı denir herhalde. En azından öyle deyince anlarlar. Zaten ismi çokta önemli değil. Bayiye gidip göstereceksin zaten.

Ama olurda parça kodu falan lazım olursa @emirce arkadaşımız o işin uzmanı. Görürse mesajını söyler mutlaka.

İşlevine gelince bagajın içinin görülmemesini sağlar. Ufak tefek el çantası gibi yüklerini üzerine koyabilirsin. Tasarım olarak bütünlük sağlar. Klimanın yükünü alanı daralttığı için azaltır.

• ıyı geceler oncelıkle,

esimle eskı arabamızdan ayrılmak uzere oldugumuz bugunlerde yenı arac arayısındayız, aıle mevcudumuz 3 yasındakı ufaklıkla beraber 3.
    sorum sudur tiguan 2015 1.4tsi cup 160hp 21bın km de 90bın tl vermek enayılık mı olur yenı kasa cıkıyorken ?? arac dod un aracı dod dan daha once arac alan arkadaslar herhangı bır sıkıntı yasadılar mı? aracların expertızlerı guvenlımıdır ?

tiquanı almazsam farklı bı segment olan bmw nın henuz tutulmamıs modelı 2.18i active tourer e kayacagım. 2015 model 20bın cıvarında parasıda aynı sayılır.
    degerlı tavsıyelerınıze ıhtıyacım var.

Pandizot ismi. Sıfır alınan bir arabada olmaması çok şaşırtıcı. Mutlaka isteyin, onlar da ; ya olur mu öyle şey, vermişizdir diyeceklerdir, şaka gibi. Ben de genelde evde tutuyorum pandizotu ancak şuanda takılı mesela.bagaj hacmi grrrkli olduğunda çıkarılıyor. Aslında çıkarılınca bagaj zeminine konulabilse harika olurdu ancak sığmıyor.siz geri alın parçayı da takıp takmamaya karar verirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • just1guy J kullanıcısına yanıt
    Cup donanım olarak zengin bir model. Çıkacağın highline'ı ayarında. Fakat dediğin gibi yeni kasanın eli kulağında. Yeni highline'da bir kaç fazlalık olsa da açılır cam tavan yok. Onu da eklersen 125 bin civarı fiyatı olur. Arada 35 bin tl gibi oldukça yüksek bir fark var.

Lafı uzatmadan yerinde olsam ne yapacağıma geleyim...

Cam tavanın olmamasını göz ardı edip yeni kasa comfortline alırdım. Sanırım 150 bg otomatik comfortline 108 bin tl idi. Cup'a göre sıfır olması ve yeni kasa olması hasebiyle 18 bin fark verilebilir. Uzun yıllarda binme durumun var madem...

Comfortline'da da şu sıkıntı var; arkadaşların söylediğine göre gelecekler satılmış. Yeni siparişlerin açılması gelmesi 3-4 ayı bulabilir.

Ama yok illa cam tavan olmalı diyorsan cup da
    İyi bir tercih olacaktır. Hele Bir kaç bin tl da olsa indirim yaptırıbalirsen çok iyi olur.

İç mekanı ferah, sportif, güçlü...bence ailenle birlikte rahat edersin.

Ben, benim araci alirken tek takintim, cam tavanli olmasi idi. Fakat bunu kulaninca ve birkac soylemden oturu cam tavanin bana avantaj degil sorun cikaracagi fikrine vardim. Aracimin kapali garaji yok ve bulundugum sehirde gittigim yerlerde bolca toz toprak var. Riske atip moral bozmamak icin vaz gectim cam tavandan fakat hala diger aile uyeleri israr ile cam tavan istiyor, o ayri :)
  • Babama gosterdim dedim boyle boyle bize vermediler bi ara gidip olay cikariyim. Megerse babam bi ara bagaja esya koyarken onu cikarip kaldirimin kosesine koymus geri almak icin, sonra unutmus geri donup baktiginda da yokmus

Neyse dediginiz gibi cokta muhim bir sey degil para verip alacak kadar. Saglik olsun

• 
Sayfa: önceki 17641765176617671768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.